Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
milosz1713    4

Witam wszystkich potrzebuje informacji na temat ciągnika Crystal 180 szukałem trochę na forum nie ma za wiele informacji a mam okazję kupić taki ciągnik za nie duże pieniądze więc z tego co wiem to tak Rocznik ciągnika 1997 Skrzynia 3 biegowa godzin 6000tys. Może powiecie mi na co zwrócić uwagę to jest to samo co zetor ten 18345 ??Częsci pasują od zetora?? Z góry dzieki za informacje zalerzy mi na czasie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomekskw    43

Jesli ma to byc ciagnik do pracy w polu,to nie kupuj ze wzgledu na 3 biegowa skrzynie biegow.


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CamilloVII    18

Ktoś kiedyś napisał i ja powtórze.

''iktoRn otrzymujesz złotą łopate i tytuł górnika roku za odkopanie tego tematu...'' Przez tyle czasu chłopak zdążył już chyba kupić i sprzedać ten ciągnik kilka razy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    316

iktornR=grabarz?


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pawio1234
      Tak sie zastanawiam co to za marka i na jakich podzespołach jest składane
      Czy ktoś już posiada takie ciągniki i ma onich opinie ?
    • Gość David139
      Przez Gość David139
      Poszukuję zdjęć Zetora Crystal 16145 w dobrym stanie, przód, boki, tył oraz z kabiny, z otwartymi i zamknietymi drzwiami (w wysokiej rozdzielczości), zdjęcia posłużą do wykonania modelu ciągnika do gry, czy ktoś z was posiada taki traktor?
      Jeśli ktoś chciałby się podzielić zdjęcia może wysłać na adres: dawidb139@interia.pl
    • Przez agrofoto
      Tradycyjny czeski producent sprzętu rolniczego, firma ZETOR TRAKOTRS a.s., rozszerzyła swoją gamę nowoczesnych traktorów o nowy model CRYSTAL. ZETOR CRYSTAL to po długim czasie pierwszy traktor z portfolio marki, który posiada sześciocylindrowy silnik o mocy 144 i 163 KM. Nowy model wyróżnia się dodatkowo prostą obsługą i niskimi kosztami utrzymania oraz eksploatacji. Dzięki wprowadzeniu nowego traktora dochodzi do poszerzenia gamy modeli marki ZETOR z trzech do czterech. Znakiem rozpoznawczym w zakresie designu nowego modelu ZETOR CRYSTAL  będą czerwone koła, które firma planuje stopniowo wdrażać do wszystkich swych produktów
       
      Więcej w informacji prasowej http://www.agrofoto.pl/forum/blog/11/entry-1309-legenda-powraca-zetor-przedstawia-nowego-crystala/
       


       
       
       
    • Przez mafiadankow
      Witam

      Żniwa za pasem, do prac pożniwnych przyda się mocny, prosty i niezawodny ciągnik. 

      Na sprzedaż posiadam ciągnik Zetor Crystal 160 z silnikiem Deutz TCD 6,1l o mocy 163 KM, rok prod. 2015. Ciągnik ma w wyposażeniu:

      - przednia oś amortyzowana wielowahaczowa
      - kabina LUX (klimatyzacja, fotel pneumatyczny, podgrzewana szyba tylna i lusterka) + amortyzacja 
      - 4 prędkości WOM
      - koła przód 540/65R28
      - koła tył 650/65R38
      - poszerzenia błotników
      - przedni TUZ + obc 1000kg
      - rewers elektrohydrauliczny
      - skrzynia biegów 30+30

      i wiele innych...

      Cena jaka mnie interesuje to 250.000zł 

      Do ceny należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%

      Ciągnik podemonstracyjny, ma ok. 80mth

      Zapraszma od jazdy próbnej - Wola Wiśniowa 98b

      Zapewniam finansowanie fabryczne. Wystawiam fakturę VAT

      Więcej info: 882 928 739




    • Przez crystal169
      Witam, mam taki problem od jakiegoś czasu, a chodzi o wyciekający olej podczas jazdy z większą prędkością przez pewien czas lub podczas jazdy w polu z jakimiś maszynami, najlepiej widoć to po zatrzymaniu przez następne jakieś 15 min, olej wycieka przez śrubę odpowietrzającą, niezależnie czy jest włączony przedni napęd czy nie.
      Ciągnik miał robiony na wiosnę remont skrzyni lecz wyciek był też przed remontem , wtedy przypuszczalną przyczyną była uszkodzona skrzynia. Niestety po remoncie dalej ten problem jest. Sprawdzany był poziom oleju w skrzyni bo jednak te węże się łączą z tą ośką. Niestey również przy poziomie naprawdę minimalnym wyciek oleju był. Dodam , że olej z tej ośki był spuszczony za pierwszym razem kiedy wyciek był. Ale potem sam się napełnił spowrotem po nie za długiej jeździe. Niestety nie wiem już co i jak można z tym zrobić. Ciągnik to Crystal 169 ale jest to identyczne rozwiazanie co w ursusach , na przykład 1634.
      Proszę o pomoc. Jest to uciążliwe ponieważ po zatrzymaniu tego oleju jeszcze trochę ucieka.



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj