Tadeusz1212

Pomoc w wycenie C-360 i pochodnych

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
barthez96    3

Ja swoją C-360 z tego samego rocznika sprzedałem za 15tyś więć myślę że tak od 17tyś możesz zacząć :)


D-358 DT-239 DT-436 IH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lotnik    0

mysle ze 15-18tys. to wszystko co mozesz osiagnac reszta to juz zalezy od kupujacego przy wyzszej kwocie to juz duzo atrakcyjniejsze beda traktory zza granicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    314

dokładnie - powyżej 18stu tysięcy idzie kupić osiemdziesiątkę w niezłym stanie.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor10045    13

Też uważam ze cena ok 15 tys jeśli jest na prawdę w stanie bdb, My naszą sprzedaliśmy 3 lata temu cena jaką uzyskaliśmy to 17tys :P ,była z 1985 w oryginale z kabiną koja Smolniki,opony były jeszcze dobre silnik rok po remoncie ogólnie była ok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba85    0

cześć my 5 grudnia 2008 kupiliśmy c-360 z 85roku. Wszystko działa do dziś bez zarzutów, a jest to ciągnik którego używamy do wszystkiego. Dodam że jest on od nowości nietknięty farbą (blachy, silnik, itp), tylne opony praktycznie nowe. a kabine ma sokółke. Jedyne co trzeba było wymienić to opony z przodu. Zapłaciliśmy za niego 13 500 i nie było mowy żeby taniej. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elektrotech    6

w zasadzie wszystko zależy od ilości kupców zapewne jesli cena bedzie ok 18 tys wątpię aby poszła. ok 16 tys bez targów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

dokładnie - powyżej 18stu tysięcy idzie kupić osiemdziesiątkę w niezłym stanie.

zależy co się rozumie pod pojęciem niezły stan :lol:

ale za 18 tyś można już kupić mf-a 575, 590 itp. ale wiadomo że trzeba mieć w rezerwie kilka tyś na jakiś remont ;[

ps.a ile można cenić za mf 255 86/7r wygląd to tragedia, opony łyse, ale silnik i główne podzespoły są jeszcze ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

@Ferdek07 ciężko powiedzieć jak ciągnika się nie widziało, zwłaszcza jak sam piszesz że wygląd to tragedia

 

a tak propo tych 18k to w końcu to oficjalnie napiszę, my za forda z turem daliśmy 18k + remoncik ok 5k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farmer21    1

Ferdek07 jak byś pokazał zdjęcia łatwiej było by ocenić za ile mógł by iść, a tak to nie wiem jak piszesz ,że wygląd tragedia i opony łyse to wołaj może ok.13 tyś.Ale posprawdzaj jeszcze na allegro w jakiej cenie chodzą bo może się okazać, że bardziej będzie sie opłacać go podremontować i dopiero sprzedać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichy94    186

Ja jak chciałem sprzedac 3p z ładowaczem 87r pierwszy własciciel wszystko tip top to niechcieli dac 18tys ,sąsiad miał 912 w super stanie i sprzedał za 17 wiec za c-360 wiecej niz 15-16 nie dostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filip94    0

Witam ! Chciałbym się dowiedzieć ile może być wart Ursus C-360 z pługiem 3 skibowym !! Ciągnik jest z 1978 roku, silnik ładnie pracuje, skrzynie oraz tylni most nie wyje, opony są w stanie dobrym, jedna tylnia jest nowa i druga około 50-60% zużycia ale jeszcze pochodzi długo czas, z przodu opony są w dobrym stanie można jeździć jeszcze kilka lat> Pług miał założone 2 lata temu wszystkie nowe cześć robocze od tamtego czasu zaorał około 10ha!! Ciągnik pracował jako ciągnik pomocnicy w letkich pracach polowych i przydomowych obok ursusa 912 z którym pracował pług !! Ile jest wart ten zestaw ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antonio86    39

ok 8-9 tyś. jeśli ma papiery Jeśli nie to 2 tyś mniej

Na allegro są odpicowane dużo droższe , ale ja nigdybym nie kupił odpicowanego z umytym silnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

10-15 tyś śmiało wołaj taniej bym nie dal a 8 tyś to za 4011 trzeba dać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielek39    0

Witam forumowiczów:) interesuje mnie ile mogę dostać za ursusa 360 w którym dorobiony jest przedni napęd. W ciągniku jest zrobiony silnik igiełka, nowe opony, nowa kabina, wspomaganie, nowa maska, jest pomalowany bardzo ładną farbą która nie odpryskuje ani nie ma żadnych zacieków, nowe siedzenie z podłokietnikami, radio, wyciszona kabina, wszystkie czujniki sprawne, cała elektryka sprawna, pozmieniane oleje i filtry. Prosze o pomoc bo zastanawiam się czy sprzedawać. Z góry dzięki za pomoc. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek72511    81

Jeśli zastanawiasz się czy sprzedawać, to moim zdaniem nie warto, bo pewnie robiłeś go dla siebie i sporo kasy w niego włożyłeś a cudów to też raczej nie dostaniesz, i sprzedać pewnie też łatwo by nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

szczerze to jesli miał bym kupować takie cudo to bym chyba wymiekł i kupił zetora. mimo że to może byc wszystko dobre i warte jakiś tam pieniędzy ale to zawsze pozostaję przeróbka. moim zdaniem jak masz na ten ciągnik jakąś robotę i sprzedawać go nie musisz to tego nie rób bo raczej majątku na nim nie zbijesz a zwsze miło będziesz miał się komuś pochwalic że sam to wszystko zrobiłeś .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazikrol    6

Dodaj foto to troche łatwiej będzie go wycenić bo tak po opisie to nic nie zdziałasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bob    820

Kolego, czego byś w ten traktor nie włożył i bóg wie jaką farbą nie pomalował, nawet założył przedni napęd, przyciemnił szyby i założył radio z mp3 to i tak pozostanie ursus c-360 czy nawet c-4011, więc jak włożyłeś w to tyle roboty i serca w to żeby to coś jeździło to zostaw to dla siebie bo może być ciężko znaleźć "pasjonata" albo nie dostaniesz a raczej napewno nie dostaniesz tyle ile włożyłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pufcorek    0

Witam

 

Chciałbym się dowiedzieć ile dalibyście za Ursus-a C-4011

około 4350mth

pracuje na 0.66 ha rolnym

Rok : 1968

Po remoncie , Stan bdb

 

gallery_27513_73_121785.jpg


URSUS - YEA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
    • Przez Anetka1
      po ile kupujecie nasiona zbóż kwalifikat
    • Przez marles
      Witam robię remont silnika w c355 nowy wał tuleje tłoki ogólnie wszystko co da się wymienić. Naszła mnie ochota na ważenie korbowodów gotowych do wsadzenia czyli razem z tłokami pierścieniami itd. i wszyło tak:
      1 3490g
      2 3530g
      3 3330g
      4 3370g
      Teraz pytanie czy zakładać tak jak jest? czy to może być wina w wadze tłoków? Instrukcja podaje max 10g różnicy. Dodam ze stary wał nie pękł tylko po prostu już góra była do wymiany to od razu robię całość a wał był już na 5 szlif.
    • Przez kuba063
      Witam. Stałem się posiadaczem ciągnika C355. Pojazd nie posiada dowodu ani tablicy. Mam do niego zaświadczenie o wycofaniu z ruchu oraz ciągłość umów. W jaki sposób ten pojazd zarejestrować? Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj