Tadeusz1212

Pomoc w wycenie C-360 i pochodnych

Polecane posty

LukaszRol    0

Mój kolega z klasy ma c-360 z roku 1976 ja mam 79 ale jeśli silnik jest po remocie i chodzi jak marzenie to czemu nie kupić takiego ciągnika :P


Na zawsze wierni, na zawsze oddani my Polskiego URSUSA fani!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

ważne jaka kabina jak ten blaszak to duzo nie nabierzesz, c360 są naogół już wyjechane i wyjeeeeeeeeeeeeeccccchhhhhhhhhhhhhhhaaaaane z lat 70tych nigdy niewiadomo co się trafi na ogół są spawane itd, więc jeśli faktycznie nie jest wyrypana mocno i co najważniejsze nie była spawana nigdzie to może i ze 12 tyś weźniesz może więcej jak ładnie odpicuje i kabina jest z tych nowocześniejszych, ale ogólnie c360 z 2giej ręki to ja bym nie kupił na ogół c360 to zawsze byłgłówny wół roboboczy na kilkudziesięciu ha i są już wyjechane.

 

ps. wspominałem już jest w okolicy do kupienia w przyszłości (narazie jeszcze koeś lekko się wacha ale mówił że jakbym sie zdecydował to sprzeda) c360 z 81 czy 83r dokładnie nie pamiętam ale stan iga i orginalny przebieg 1tyś mtg pracowała tylko przy szklarniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

tylko 1tyś????? to mozna powiedzieć ze prawie nówka:D a gadałes z nim odnosnie ceny ?????


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beorn    1

skorzystam z zalozonego tematu i zapytam was o wycene mojej C-360 bo chyba jeszcze w tym roku trzeba ja sprzedac:

- 1988r I wlasciciel od nowosci

- przebieg niewiadomy bo licznik stanal prz 560mth. orientacyjnie ma okolo 3.5 tys mth moze wiecej.pracowala sama na 16 ha przez 9 lat, potem pomagala na 27 ha

- kabina czeska

- tylny most, skrzynia, nigdy nie rozbierane, fabryczne plomby na pompie paliwa. Ostatnio ojciec "odswierzyl" jej glowice(nie wiem co dokladnie zrobil, pewnie wtryski, zawory, uszczelki itp.)

- opony tyl 80-90%, z przodu nie nadaja sie do uzytkowania,wkrotce moze beda nowe;)

- fabryczne malowanie niestety juz dotkniete uplywem czasu

- traktor oprocz wspomnianych zabiegow przy glowicach i pompy wodnej w orginale. dodam tez ze nigdy nie katowany i przeciazany.

 

Mam problem jaka powiedziec za niego cene gdyz nie wiem jak go porownac do innych juz po kapitalnych remontach(nie wiadomo ilu) i ladnie wymalowanych.

trudno powiedziec ile pochodzi jeszcze bez kapitalki i nie wiem czy to zaleta ze dol silnika i pompa paliwa w orginale czy nie.

 

http://www.agrofoto.pl/forum/uploads/12076...6_73_442487.jpg

http://www.agrofoto.pl/forum/Ursus-C-360-K...image57254.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piesio    0

No 12 tyś to niezła sumka. Dziadek od kumpla jak go kupował 5 lat temu to dał za niego 6 tyś. to się teraz zarobi na ciągniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75
tylko 1tyś????? to mozna powiedzieć ze prawie nówka:D a gadałes z nim odnosnie ceny ?????

cena powinna być normalna koleś nie chjce zedrzeć ale i darmo nie odda kilka maszyn już od niego kupiłem to wszystko było ledwie dotarte :P (tyle że zardzewiało bo stało po 10 lat nieużywane) i ta c 360 tak samo odpalana raz na 2 lata :P

tylko tak sie zastanawiam do czego była by mi potrzebna bo nie mam chęci zamieniać mf 255 na c360 ale tura to by lepiej było położyć na c 360 niż na mfa bo mf juz trochę dowalony jest :) .

 

jak juz w temacie to ja też mam pytanko c 330 od pierwszego włąściciela nie wyrypana zbyt mocno ale i trochę popracowała w życiu może z 10 tys mtg zrobiła może nie ale głównie ze zgrabiarką opryskiwaczem rozsiewaczem itp lekkie prace, silnik po remoncie konkretnym łącznie z pompą paliwową i głowicą kilak lat temu, sprzęgło niedwano robione żyleta, skrzynia most niedotykane jak i podnośnik wszystko w orginale opony też i już własciwie były by do wymiany mechaniucznie bez zastrzeżeń wizualnei trochę gorzej bo błotniki zgnite i maska nienajleposza no i instalacja elektryczna rozwalona, więc mam kupców po 10 tyś dają ja bym chciał trochę więcej a i bez paipierów jest no ale ludzie znajomi chcą kupić i wiedzą co i jak wiec warta więcej jak 10?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek16    25

Jak ktoś ci daje 10tys za 30 bez papierów to sprzedawaj ja więcej jak 10tys za 30 bym nie dał


AF - to Jest To:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer25    1
Jak ktoś ci daje 10tys za 30 bez papierów to sprzedawaj ja więcej jak 10tys za 30 bym nie dał

popieram kolege :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

no tak, ale na allegro c 330 bez papierów w podobnym stanei jak moja chodzą po 13-14 tyś a z papierami 1-2 tys drożej, po 10 tys bez papierów to c 328 chodzą. Akurat w naszych stronach nikt więcej jak 10 tys nie dał by za c 360 poniżej 80r a ciapki są cenione.

 

ps. czy raty 22 tyś c 360 po remoncie z prawie nowym turem 3 cekcyjnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek16    25

ale czy ktoś sprzedał 30 za 13tys z allegro watpię ,nie żle se cenią na allegro nie?


AF - to Jest To:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beorn    1

Moja C-360 poszla wlasnie dzis za 15.000 zl (w dodatku bez akumulatorow i przegladu)- zainteresowanie bylo duze, praktycznie sami wybralismy komu sprzedac hehe oglosilem tez raz za 17 tys ale tylko jedna osoba zadzwonila, umowila sie ale nie przyjechala na ogledziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tadeusz1212    2

Skorzystam też z tematu. Ile mół bym dostać za C-360, opis poniżej...

Ursus C-360, rok produkcji 1985, pierwszy właściciel, silnik po naprawie głównej w zakładach mechanicznych w "Ostrudzie" ( udokumentowane ) 1600 mtg, w 2006 roku odbudowa ( tj. Nowa kabina z błotnikami i tapicerka, nowa maska, nowe błotniki, regeneracja przedniej osi, cała elektryka, alternator nowy ), opony: przód 80 % tył 80 %, komplet zaczepów i obciążników, nowy akumulator, przegląd ważny do 12.2

Fotki:

http://www.agrofoto.pl/forum/Ursus-C-360-image77688.html

http://www.agrofoto.pl/forum/Ursus-C-360-p...image53837.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MiXx    1

Moim zdaniem to tak 16 - 18 tyś. Bo 60 nawed fajna zadbana i odnowiona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Davidastra    0

Jeżeli jest w durzej mierze oryginalna to myślę że jakieś 18000 zł


Ursus c 330 1982r.

Ursus c 360 3P 1987r.

Zetor 7211 1989r.

Bizon ZO56/6 1988r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tadeusz1212    2

Też tak myśle że około 18 tyś powinieniem dostać. Narazie za nią wołam 19 tyś do negocjacji, moze trafi sie jakiś jaleń ;) a tak na poważnie to niezależy nam tam mocno żeby ja sprzedać i troche jesteśmy do niej przywiązani...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laki    0

Ja za swoje 3-p z rocznika 87 rok temu wziąłem 21tyś tyle tylko ze wszystko było w nim oryginalne, począwszy od koloru do opon. Fotki w mojej galerii


Moje koniki to:
Zetor Proxima Plus 10541

Zetor 7211

Ursus c-330 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukash0    2

a ile byście dali za moja opony dobre silnik skrzynia dyfer po remoncie podnośnik też po regeneracji kabina duża. jak myślicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Użytkowników Agrofoto..MAm pytanie ile za cenić za URSUSA C-360 z 1986R w BDB stanie,nowe opony i akumulatory,posiada kabine.SILNIK I SKRZYNIA PO REMONCIE,oczywiscie zarejstrowany i ubezpieczony .Prosze o pomoc>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

ciężko cokolwiek powiedzieć, daj jakieś fotki

jak jest naprawdę w bdb stanie wszystko sprawne i dość dobrze wygląda i jest zarejestrowany i ma ważny przegląd i ubezpieczenie to możesz zaczynać się targować od ok 15000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez agroRolniTV
      Witam.
      Kolega będzie sprzedawał prasę Claas Variant 360RC z 2012 roku i nie jest do końca pewny za ile wystawić.
      Tą belarką zrobił około 20tys. bel
      Może znajdzie się ktoś kto się zna i wyceni taką prasę, mniej więcej.
      Z góry dzięki, pozdrawiam
       

    • Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
    • Przez Anetka1
      po ile kupujecie nasiona zbóż kwalifikat
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj