kolo3502

Ciągnik do sadu do 65-80 KM max 150tyś.zł

Polecane posty

kolo3502    0

Ciągnik powinien mieć 65-80 KM, najlepiej z tuzem i  klima .Byłby to jeden z głównych ciągników, mogę wydać max 150 tyś .Zastanawiałem się nad Landini lub Case podajcie swoje typy.
Proszę o szybkie odpowiedzi, posiadam 10 ha sadu.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonk    2

Kubota 7040n, prosty ciągnik, i chyba jeden z lepszych na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tabaluga797    1

Nh td4020f odradzam poniewaz duzo u mnie w okolicy o nich slychac ze paliwo zerne i ze bardzo usterkowe. Jednemu olej uciekl drigiemu rozrusznik sie spalil rrzeciemu wom nie dziala czwartemu silnik brzeczy. Bardzo duzo jest tych ciagnikow w mojej okolicy. A dotego duzo ma elektroniki. Case to to samo co nh. Same to samo co deutz zero elektroniki bardzo zgrabne ciagniki a co do awaryjnosci to nie wiem. Sam chce kupic ciagnik i co nieco sie o tych nh dowiedzialem od uzytkownikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tabaluga797    1

Same pracuje na silniku sdf czyli Same Deutz Fahr, Same deutz i lambo to ta sama firma i silniki, są składane we włoszech

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tabaluga797    1

duzo nie moge powiedziec. praktycznie zero elektroniki. sam chciałem kupic ale deutz fahr agroplus f 310 ecoline tylko jest dla mnie po-prostu za drogi i nie wyrabiam sie w kasie. biore jd 5055e z turem. jak bym miał mozliwosc znaczy wiecej pieniedzy to bym wzioł w 100 procentach deutza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tabaluga797    1

Deutz kosztuje 112 tys brrutto na skrzyni 30x15 i ogomieniu 28 ze wszytkich ktore ogladalem on mi sie najbardziej podobal. A ogladalem duzo. Po mojemu lepiej wziasc ciagnik w pelnej mechaanice aby poznjej nue miec z nia problemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolo3502    0

a ile on ma szerokosi ci bo chodzi mi o to ze do sadu mam nasadzenie 3,5 m ale ta cena jest z kabinom czy bez a jakie jest wyposazenie bo wolał bym jak byla by kilima tuz z przdu i najlepiej pneumatyczne siedzienie a niewiez czsem ile by kosztował w takim wyposarzeniu a jest skrzynia 16x16.A ty kupujesz za sfoje czy za pomrozowe

 

A mozesz powiedziec skąd jesteś i gdzie ten ciągnik obejrzeć i sie przejechac

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tabaluga797    1

No ja biore ciagnik na prow na dzialanie 126 ciagnik ogladalem w grojcu w autopolmozbycie. Wpisz w google maja wlasna strone internetowa. Cena jrst bez kabiny a skrzynia 30x15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolo3502    0

tabaluga797 Wiesz co bede w piątek w polmozbycie bo mają przyjechać nowe wieksze ciągniki jak chcesz moge sie spytac

 

Marcin349 mam na golasa ale df 310 f ecoline to kosztuje 132 tys brutto ten wiekszy pewnie ze 2000 tys więcej jade w piątek do delera w grójcu to sie zapytam jade obejrzec df agroplus 320s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darek578    0

Jak do sadu to polecam Claasa Nexosa super ciagniczek, bardzo podoby do MF 36xx tylko spalanie dużo mniejsze.

 

Polecam i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzipet    0

polecam cos ze stajni sdf czyli same deutz lamborghini sam uzytkuje same dorado w wersji sadowniczej od 4 lat zero awari ok 2000mtg w gorzystym terenie , ekonomiczny nie to co nh czy jd tyle ze chyba cena cie nie pusci bo sa one chyba znacznie drozsze niz twoja kwota pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez przekręt
      https://www.olx.pl/oferta/kola-420-85r34-i-340-85r24-16-9r34-13-6r24-komplet-nowe-felgi-opony-CID757-IDzLlu9.html
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj