marekkucybala2

Awaria hamulców w ładowarce.

Polecane posty

Witam ! Posiadam ładowarkę teleskopową firmy Matbro. Moim problemem jest to, gdy używam dłużej hamulców, prz cofaniu szarpie coś tylnimi kołami i słychać jekieś dziwne odgłosy. Podejrzewam że hamulne mi nie odbijają na tylnym moście. Wiecie może w czym jest ten problem i jak go rozwiązać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz(ZDUN)    327

sie coś po psuło


Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

Jeżeli ładowarka jest na hydromotorach to najpierw sprawdź poziom oleju. Może go być za mało i hamulce wielotarczkowe w hydromotorach, sterowane hydraulicznie, są zapowietrzone i lekko trzymają.

Edytowano przez agromatik

"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy pracuje pół godziny to jest okej, a jak dłużej pracuje i się nagrzeje olej to zaczyna szarpać tylnią osią, a zwłaszca kołami, według mnie wygląda mi na to, że nie rozłącza hamulec na tylniej osi. A gdzie odpowietrza się te hamulce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurak    9

Olej wymieniałeś? Jeśli jest przepracowany to spadają jego parametry gdy się nagrzeje,o czym piszesz, i możesz mieć taki właśnie efekt..


Pozdrawiam,
Robert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj