Zaloguj się, aby obserwować  
ZETOR10540Marek

Stuka z lewej strony od Zwolnicy

Polecane posty

Witam kolegów. Mam problem z zetorem 10540. Stuka mi coś z lewej strony z tyłu tak jakby uszkodziło się łożysko w zwolnicy. Niestety rozpołowiłem zwojnice i wszystko jest w idealnym stanie. Wymontowałem przystawkę od przedniego napędu okazało się żę uszkodziło koła zębate + koło zębate w skrzyni biegów. Kolejnym etapem było rozpołowienie skrzyni i wymiana tego koła zębatego jak i regeneracja przystawki. Wszystko się uspokoiło lecz gdy dzisiaj jechalem bylo dziwne stukanie bez przedniego napedu z tej samej strony. po chwili wszystko ustalo. Kolejna objawa jest taka ze słabo opuszcza podnośnik a podnosi normalnie. i słabo przerzuca pół biegi. koledzy co radzicie mi zrobic w takiej sytuacji??? Dodam jeszcze ze satelity w moście sa ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taurus83    889

skoro naprawiasz tak jak piszesz to lepiej daj ten traktor komuś kto się zna na mechanice. ZWOLNICA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
demon17    1

Kolego mocno stuka ;>?? Najczęściej przy przechylonym ciągniulku i jeździe na wstecznym biegu;>?? Jeśli tak to dokręć mocowania felgi ;p miałem to samo i wsystaczyło pół obrotu śrubą żeby wszystko ucichło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez faofar
      witam
      mam takie pytanko czy ktoś zna może wymiar uszczelniacza na przedniej zwolnicy???
      podcieka mi ciut nowy w serwisie 220zł
      pomocy!
    • Przez poziom123
      Witam
      Potrzebuje strony aukcyjne z czech albo niemiec z maszynami rolniczymi.
    • Przez mireek111
      witam , sprawdzałem dzis poziom oleju w zwolnicach i nie wiem po którą śrube nalać, tą z tyłu na klucz 22 (,oznaczoną na zdjeciu jedynką) czy tą niżej od środka ciągnika na klucz 14 ? ( oznaczona na zdjeciu dwójką)


    • Przez Czarox
      Witam nie znalazłem podobnego tematu wiec zakładam nowy jeśli jest owy prosze o połączenie otóż wczoraj uslyszałem jakies dziwne pukanie w lewej zwolnicy w zetorze 7211 cos tak jakby chrobotało dodam ze gdy ciagnik sie podlewaruje i podniesie lewe koło i włączy bieg to nic nie puka ale gdy np ciagnik jedzie sam stuka ale nie mocno jak sie zapnie np beczkowóz czy rozrzutnik stukanie sie nasila pod wiekszym obciązeniem bardziej chrobocze co to moze byc prosze o pomoc i z góry dziekuje za odpowiedzi
    • Przez adamwojtczak
      5 razy miga kontrolka pomarańczowa taki trybik w instr. obsługi pisze błąd czujnika ciśnienia sprzęgła jest taki czujnik w tym ciągniku ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj