coolman111

Gdzie się uczycie?

Polecane posty

Szkoła jest w Rusocinie, kolka kilosów od Gdańska. Do tej szkoły przyjeżdżają aż z środkowej Polski z innych szkół na egzaminy z np. orek itp..


Tylko Polski Ursus !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej Tomek.... szkoła posiada internat, bardzo dobre warunki np. łazienka na każdy pokój i 180 zeta za miesiąc. A szkołe polecam bo dobry poziom i warunki do nauki super.


Tylko Polski Ursus !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek    0

koło mnie wszystkie szkoły rolnicze pozamykali >:( ale niby mają jakąś otworzyć tylko zaoczną więc nie wiem. może uda się mi matkę przekabacić i zobaczymy mam jeszcze 7 miesięcy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 rok Bioinżynierii Zwierząt na UWM polecam zimprezy w bratniaku ;D


Praca wymagająca zaangażowania więcej niż jednej osoby jest pracą źle zorganizowaną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1rajdzik    15

aktualnie 2 rok zootechniki na AR w Krakowie zaocznie  8) ach ta biochemia... >:(


all rights reserved

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

to też tak was tyrają z bichemią???ja jestem na ogólnorolnym dziennie i raczej biochemii nie zalicze...


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
at_horses    0
aktualnie 2 rok zootechniki na AR w Krakowie zaocznie  8) ach ta biochemia... >:(

 

na zaocznych to nawet nie ma 1/3 tego materiału co na dziennych... przekonałem się jak miałem poprawke u Wojnara z anatomii z zaocznymi... ;D

spokojnie chłopak nie jest tak źle:P dasz rade ;) pozdr


mf 3635... udany sprzet:)

zts12145 z turem.... porazka... ale jeszcze sie nie rozleciał do końca....
jak sie tak dalej bedzie sypał to trzeba bedzie zaprzac szkapy-nieroby do roboty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1rajdzik    15

wojnar to wojnar - dobrze że miałem tylko pierwszy semestr z nim... a nas straszą, że prawie tyle samo co na dziennych mamy materiału... to powiedz co kłamać... ??? ??? ??? ???


all rights reserved

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
at_horses    0
wojnar to wojnar - dobrze że miałem tylko pierwszy semestr z nim... a nas straszą, że prawie tyle samo co na dziennych mamy materiału... to powiedz co kłamać... ??? ??? ??? ???

 

z tym matreiałem to bujda... jak ja pisałem poprawkowe kolo z zaocznymi, zaoczni mieli kolo z układu mięśniowego i kostnego i pytania typu opisz budowe przepony i miednicy...

u nas to były osobne kolokwia po 3 szczegółowe pytania z materiału,a z kości to dostawało się do ręki czaszke, obręcz barkową etc. i trzeba było wymieniać wszystko po koleji z gózkami, krętarzami i innymi drobnymi szczególikami.... kujony jak chciały mieć 5 to wszystkie nazwy po łacinie....

nie mam tu zamiaru nikogo dotknąć ale zaoczni nie sa w stanie przerobić szczegółowo tego co wymagają od dziennych...

czasami im tego zazdroszcze:) pzdr


mf 3635... udany sprzet:)

zts12145 z turem.... porazka... ale jeszcze sie nie rozleciał do końca....
jak sie tak dalej bedzie sypał to trzeba bedzie zaprzac szkapy-nieroby do roboty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1rajdzik    15

at_horses @ przecież my zaoczni to sami sie musimy uczyć... nawet czasu tyle nie mamy...musimy jakoś zarobić se na szkołę, a mówli że nie będa podnosić czesnego >:(


all rights reserved

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pancarol    0

@1rajdzik masz mniej przedmiotów i mniej szczegółowo!nie mów ze dzienni nie musza pracowac(zyj w miescie przez rok ciekawe czy taniej wyniesie jak zaocznie)??!!i napewno masz wiecej czasu ale tego nawet nie odczuwasz...


Rolnictwo to sztuka współżycia z naturą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1rajdzik    15

a czy ktoś Cie przyjmie do pracy jak jesteś studentem studiów stacjonarnych ??? nawet nie możesz sie zarejestrowac w urzędzie pracy. a w mieście nie mam ochoty żyć, to nie dla mnie.


all rights reserved

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
at_horses    0

stacjonarnych też przyjmują do pracy(często biorą studentów bo zusu płacić nie trzeba)

co do czasu to zawsze można jako barman w knajpach po nocach pracować i w weekendy... ;)

dużo moich znajomych tak pracuje i dają rade:P


mf 3635... udany sprzet:)

zts12145 z turem.... porazka... ale jeszcze sie nie rozleciał do końca....
jak sie tak dalej bedzie sypał to trzeba bedzie zaprzac szkapy-nieroby do roboty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pancarol    0

@1rajdzik najpierw mowisz że ty masz żle teraz odwrotnie:) pelno studentow dziennych pracuje bo wystarczy zaniesc im plan a oni ustalaj twoje godziny pracy 8)nocki są i weekendy itd jak mówi at_horses


Rolnictwo to sztuka współżycia z naturą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majoreq    0

ja sie ucze w klasie 1 technikum rolniczym w olecku !!  8) woj. warminsko mazurskie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
t-tas    0

Uniwersytet Przyrodniczy (jeszcze miesiąc temu Akademia Rolnicza) we Wrocławiu, Technika Rolnicza i Leśna, 5 rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

a ja mam pytanie do kolegów z Techniki Rolniczej i Leśniej...trudny jest ten kierunek???jakie są najgorsze przedmioty, takie kobyły nie do zaliczenia??? ;)


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek    0

a jest coś takiego? mi by się przydało bo jednak trochę lasu się ma ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pancarol    0

@pioter na pierwszym roku to chemia,mechanika

na drugim:wytrzymałosc materiałow, materiałoznawstwo i technologie wytwarzania

dalej to z opowiesci

trzeci:silniki spalinowe i pojazdy rolnicze, elektrotechnika i elektronika,autmatyka,pneumatyka i hydraulika

czwart:TONy "technologia organizacji napraw :o (to wystarczy:))duzo tego jest pioter co roku

 

podobno TRiL to najtrudnieszy kierunek studiów na Ar Szczecin, ale na innych kierunkach nie byłem ;)

 

jak narazie sama matma,chemia ,fiza i to na każdym przedmiocie


Rolnictwo to sztuka współżycia z naturą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bleek    0

To ja Ci powiem, że TRiL to najłatwiejszy kierunek na SGGW. Skończyłem TRiL i jestem zadowolony, moje marzenie się spełniło. Ucz się matmy i startuj. Polecam 8)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pancarol    0

@bleek cwaniaku 8) jak skończe to też tak beęde mówił :P :P :P


Rolnictwo to sztuka współżycia z naturą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez szpymar
      Witam wszystkich. Mam na imię Marcin mieszkam koło Brzeszcz. Nie jestem rolnikiem z zawodu jestem mechanikiem samochodowym a obecnie kierowcą. Dawniej mój tata miał pole ale z powodu szkód górniczych poszło pod żwirownię. Jako rolnik to tylko pomagam teściowej na jej polu w drobnych pracach rolnych.Po tacie odziedziczyłem MF 255 i często zaglądałem na forum aby się troszkę douczyć. Pozdrawiam.
    • Przez Cawenil
      Cześć wszystkim. To mój pierwszy post na forum. Jestem zawodowym budowniczym.
    • Przez uecl21
      Jesteś rolnikiem lub przedsiębiorcą rolnym mieszkającym w Polsce? Weź udział w naszej 5-minutowej ankiecie, aby wesprzeć rozszerzenie oferty e-commerce w sektorze rolniczym w Polsce!
      https://campus.lamapoll.de/MasterThesisAgricultureMarketplace
    • Przez TomaszKow
      Jako nowy użytkownik forum pragnę ze wszystkimi się bardzo serdecznie przywitać.
    • Przez Suchy
      Jakie macie hobby.Wiem że praca zajmuje dużo czasu ale chyba każdy ma jakieś ciekawe zajęcie które wykonuje dla przyjemności lub z sentymentu.
      Ja na przykład robie domowe wina i destylaty (chyba wszyscy wiedzą o co chodzi <_< )
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj