coolman111

Gdzie się uczycie?

Polecane posty

CROW    3

o jak jestes po vip-ie to pelny szacunek!!!!!!!!!!!ja ze swoim wydzialem rolniczym to cienki jestem!

nie ma co sie wychylac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek    0

Moja szkółka jest super i jako jedyni wchodzimy pod patronat ministerstwa rolnictwa jako jedyni z województwa, bo szkoła ma własne zaplecze: sprzęt m. in. 10 ciągników i własną ziemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laraks    26

Moja szkoła tez weszła pod patronat ministerstwa rolnictwa ale mamy tylko 5 ciagników i to same male :- :-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piootr    4
o jak jestes po vip-ie to pelny szacunek!!!!!!!!!!!ja ze swoim wydzialem rolniczym to cienki jestem!

nie ma co sie wychylac!

 

Wcześniej był WTR  czyli  wydział  - tańca - rozrywki  ale jak kończyłem to przemianowali na VIPa  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavel    12

pierwsza klasa Liceum Ogólnokształcącego rozszeżeie matematyka-fizyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LowRider    33

o jak jestes po vip-ie to pelny szacunek!!!!!!!!!!!ja ze swoim wydzialem rolniczym to cienki jestem!

nie ma co sie wychylac!

 

Wcześniej był WTR  czyli  wydział  - tańca - rozrywki ale jak kończyłem to przemianowali na VIPa  ;)

Wydział-Tańca-Rozrywki na Akademii Relaksu ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wodzu    5

Od środy nie ma już ATR(akademi tańca i rozrywki :P ) w Bydgoszczy... uczelnia zmieniła nazwe na UTP czyli Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166
Tak, już nawet nazwe na Fordonie zmienili na budynku ;D. Ledwo się zmieścił cały napis ;).

Dawniej poszerzono by budynek i po sprawie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LowRider    33

Akademię Rolniczą w Lublinie mieli przemianowac na Uniwersytet Przyrodniczy ale obecnie coś ucichło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
at_horses    0

skończyłem Wyższą Szkołę Pasienia Bydła Rogatego... tzn Technikum Zawodowe Rolnictwa Ekologicznego w Hańczowej...

 

obecnie AR Kraków, Biologia Rozrodu Zwierząt...  ;D


mf 3635... udany sprzet:)

zts12145 z turem.... porazka... ale jeszcze sie nie rozleciał do końca....
jak sie tak dalej bedzie sypał to trzeba bedzie zaprzac szkapy-nieroby do roboty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luk2782    19

Ja juz edukacje zakonczyłem najpiekniejszy okres mojego zycia 5 lat na AR we Wrocławiu. Efekt mgr inz. agronom ;) Teraz zastanawiam sie nad Wyższa Szkoła Tanca Goralskiego ;D


Nie ma piękniejszego dzwięku niz ryk 7,1 litrowego Deutza - muzyka dla moich uszu:)

szacunek dla NH ale respekt uznanie i oddanie dla DEUTZ-FAHR-a:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wisnia    0

Ja chodze do Liceum profilowanego (Zarządzanie informacją) w Wągrowcu (wlkp) ostatni roczek ;D teraz tylko trzeba dobrze maturke zdać 8) a co potem pomyslimy :)


:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U1224    3

VILO Bydgoszcz profil biol-chem ;/ ostatni rok i zegnamy :P A od przyszlego przy dobrych wiatrach UTP :D


c330, 5120, 155.54 MLT626T & E514

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

@U1224 to jest to na błonaich???


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ucze sie w technikum i jestem w I klasie mechaniacji rolnictwa. Szkoła super, kilkanascie ciągników w tym dwa nowe NH ( i wiele innego sprzętu, np. dwa U1634 :) ). Ale szkoła ma problemy, jak ktoś chce  to napisze bo takie rzeczy to tylko w Polsce mogą się dzieć !!!!!


Tylko Polski Ursus !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koło szkoły budują autostrade A1 i także ziemia do niej należaca sie z nią styka, i nasza szkoła podlega pod powiat Gdański który już sobie wykombinował że może zarobic na tej szkole... a jak to już chyba każdy wie ale napisze. Chodzi o sprzedaż ziemi pod budowe zajazdów i stacji paliwowych, chcą też sprzedac wszystkie maszyny ( prawie połowa jest nowa) i wszystkie hale.... I co na to powiecie?? A szkoła już się stara zeby przejść pod ministerstwo rolnictwa. Szkoała posiada:

Ok 9 ha ziemi ( kiedyś było ok 200....)

Dwa ciagniku U1634

Dwa NH TL90A ( rok prod. 2006. )

Ursusa 914

Ursusa 385

Trzy C360

Dwa C330

Ursusa C-328

Zetora 7211

I masa sprzetu od Stolla V202 po nowe siewniki, pługi, rozsiewacze, kosiarki itp. 


Tylko Polski Ursus !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silver95    1

no to u was mateusz jest przesrane jednym slowem mowiac


Moje filmiki
www.youtube.com/user/manieks119

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez szpymar
      Witam wszystkich. Mam na imię Marcin mieszkam koło Brzeszcz. Nie jestem rolnikiem z zawodu jestem mechanikiem samochodowym a obecnie kierowcą. Dawniej mój tata miał pole ale z powodu szkód górniczych poszło pod żwirownię. Jako rolnik to tylko pomagam teściowej na jej polu w drobnych pracach rolnych.Po tacie odziedziczyłem MF 255 i często zaglądałem na forum aby się troszkę douczyć. Pozdrawiam.
    • Przez Cawenil
      Cześć wszystkim. To mój pierwszy post na forum. Jestem zawodowym budowniczym.
    • Przez uecl21
      Jesteś rolnikiem lub przedsiębiorcą rolnym mieszkającym w Polsce? Weź udział w naszej 5-minutowej ankiecie, aby wesprzeć rozszerzenie oferty e-commerce w sektorze rolniczym w Polsce!
      https://campus.lamapoll.de/MasterThesisAgricultureMarketplace
    • Przez TomaszKow
      Jako nowy użytkownik forum pragnę ze wszystkimi się bardzo serdecznie przywitać.
    • Przez Suchy
      Jakie macie hobby.Wiem że praca zajmuje dużo czasu ale chyba każdy ma jakieś ciekawe zajęcie które wykonuje dla przyjemności lub z sentymentu.
      Ja na przykład robie domowe wina i destylaty (chyba wszyscy wiedzą o co chodzi <_< )
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj