coolman111

Gdzie się uczycie?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
helus89    9

naukowiec ze mnie zaden :) zespol szkol rolniczych cudzynowice :) technikum agrobiznesu :) kl III za rok maturka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ZSRCKU w okszowie... Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego... chodzę do klasy drugiej na kierunku technik mechanizacji rolnictwa z prewencja policyjna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanter150    2

Na razie gimnazjum a później kto wie.


KUBOTA ME8200, ZETOR 9641 + TUR, URSUS 3512, URSUS C360 + TUR --- Pracują na prawie 30ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Politechnika bialostocka 1 rok zaocznie. Narazie masakra bo nie wiem wogole o co chodzi i po co sie niketorych rzeczy uczyc.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

CKU Gronowo :rolleyes:

 

 

A ja jestem w Pierwszej klasie Mechanizacji Rolnictwa.


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
and    1

Jest ktoś z polibudy warszawskiej? Ja 1. rok studiuję budownictwo na WILu...


can do

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

No a u mnie w środę ma być zjazd wszystkich tego rocznych maturzystów. To znaczy przyjadą wszyscy swoimi ciągnikami :rolleyes: (ale nie wiadomo na 100% bo nie wszyscy cha ;/)

 

Ale fajnie by było gdyby tak przejechał każdy swoim ;]


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robertsuw    0
Moja szkółka jest super i jako jedyni wchodzimy pod patronat ministerstwa rolnictwa jako jedyni z województwa, bo szkoła ma własne zaplecze: sprzęt m. in. 10 ciągników i własną ziemie.

 

niestety nie tylko twoja szkoła ma ziemie własna nasza szkola tez ma własna ziemi i ciagniki i maszyny zakupione z ministerstwa :rolleyes:


--:::: ZETOR 8045 :::--
--:::: ZETOR 5211 :::--
--:::: RUSAK T-25 :::--
Musza wytrzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robertsuw    0

ja ucze sie w Dowspudzie ok 0,5km od słynnej Rospudy w Zespole Szkół (dawniej rolniczych) im. Gen. Ludwika Michała Paca w Dowspudzie o profilu Technik Rolnik ponoc pierwsza w kraju jaka była


--:::: ZETOR 8045 :::--
--:::: ZETOR 5211 :::--
--:::: RUSAK T-25 :::--
Musza wytrzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fenomen1990    1

siemka, sorki ze pisze nie na temat, ale wiecie może jak sie zmniejsza obiętość fotek, bo mam z mojej szkoły fotki różnych fajnych maszyn a nie mogę ich wgrać, z góry dzieki za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
and    1

wgraj sobie IrfanView i w Image wejdż w Resize


can do

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomekzet    78

ja uczeszczam do drugiej klasy technikum architektury krajobrazu w jordanowie(malopolskie) :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kon23    0

ja jeszcze uczęszcam do gimnazjum a po gimnazjum zapewne technikum rolicze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja juz czwarty rok studiuje sobie zaocznie agronomie z agrobiznesem na AR Poznan. Początki były trudne ale z kazdym rokiem jest lepiej. Czwarty rok to juz kompletny luzik. Jak dobrze pójdzie to latem będę juz wykształciuchem, tylko szkoda, ze na dyplomie zamiast AR będzie chyba UP (Uniwersytet Przyrodniczy) przecież Akademia Rolnicza to taka dumna nazwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez szpymar
      Witam wszystkich. Mam na imię Marcin mieszkam koło Brzeszcz. Nie jestem rolnikiem z zawodu jestem mechanikiem samochodowym a obecnie kierowcą. Dawniej mój tata miał pole ale z powodu szkód górniczych poszło pod żwirownię. Jako rolnik to tylko pomagam teściowej na jej polu w drobnych pracach rolnych.Po tacie odziedziczyłem MF 255 i często zaglądałem na forum aby się troszkę douczyć. Pozdrawiam.
    • Przez Cawenil
      Cześć wszystkim. To mój pierwszy post na forum. Jestem zawodowym budowniczym.
    • Przez uecl21
      Jesteś rolnikiem lub przedsiębiorcą rolnym mieszkającym w Polsce? Weź udział w naszej 5-minutowej ankiecie, aby wesprzeć rozszerzenie oferty e-commerce w sektorze rolniczym w Polsce!
      https://campus.lamapoll.de/MasterThesisAgricultureMarketplace
    • Przez TomaszKow
      Jako nowy użytkownik forum pragnę ze wszystkimi się bardzo serdecznie przywitać.
    • Przez Suchy
      Jakie macie hobby.Wiem że praca zajmuje dużo czasu ale chyba każdy ma jakieś ciekawe zajęcie które wykonuje dla przyjemności lub z sentymentu.
      Ja na przykład robie domowe wina i destylaty (chyba wszyscy wiedzą o co chodzi <_< )
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj