coolman111

Gdzie się uczycie?

Polecane posty

MURZYN    0

Ja dopiero 5klasa podstawówki ;)


Czy mi smutno czy mi źle -U-R-S-U-S- zawsze przy mnie jest!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol091193    869
Witam. Ja właśnie zaczołem chodzić do LO ;) i powiem wam że jak dla mnie to nie jest tam zbyt różowo ;p Jako jedyny z klasy, a moze i szkoly uprawiam pole i utrzymuje tuczniki, każdy mi docina i wpierdala się do rolnictwa. Nie wiem co oni do tego mają zawsze glupio dogaduja ;p To jest tak przesrane byc samemu przeciwko tylu ludzi ! ! ! A najbardziej wk***ia mnie to, ze nie wiedza o tym, ze gdyby nie tacy jak my to ich matki nie miały by co do garnków włożyć ! ! ! jak jest u was ?

Ja jestem w identycznej sytuacji, a to znaczy, że właśnie w tym roku kończę gimnazjum i jako jedyny z klasy idę do technikum rolniczego z własnej woli(oprucz jednego kumpla który źle się uczy i też idzie). Ciągle mi docinają i się w********** w moje sprawy. Całe szczęście bo mi zostało jeszcze miesiąc i będę się uczył z osobami którzy tak jak ja lubią wieś i nie chcą się z nią rozstawać.

P.S

u mnie to i nauczyciele też tak samo mówią, że dla czego idę do TR a ja odpowiadam im że to moja sprawa gdzie pójdę a oni są w tej szkole od tego żeby nas czegoś nauczyć, a nie żeby nas krytykować


Wszystkie moje posty i zdjęcia są chronione prawem autorskim ;)
Zainteresowanych wykorzystaniem proszę o kontakt na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil20    0

Karol miałem podobną sytuacje. W gimnazjum dobrze się uczyłem i nauczyciele dziwili się dlaczego ide do TR a nie do LO, według nich do TR idą same głąby, ale każde technikum jest trudniejsze od LO, i daje maturke ale i zawód ;) a w tym roku kończe technikum, mam już za sobą mature, czekam na dyplom, i wiem że takiej zajebistej klasy jak miałem w technikum nigdzie nie znajde :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radek000111    2

2 rok zarządzania na UMK w toruniu.

 

Panowie moderatorzy w piątek chciałem załozyć temat i co?? chyba pora juz wstać co nie i zajrzeć na forum ;)

 

 

No dobra nie wiem sam gdzie to napisąc, wieć napisze tutaj.

Chciałbym na zaliczenie ćwiczeń napisac projekt o branży rolniczej, potrzebuje to tego pewnych informacji odnośnie prognoz dla tej branży na przyszłe lata (wystarczy na rok lub dwa) i informacji o czynnikach wpływających na rolnictwo ( czynniki ze sfer: prawnej, ekonomicznej, społeczno demograficznej, technologicznej).

Szukałem już prognoz na strone arimru - nic nie ma, oraz na stronie Ministerstwa rolnictwa- tu mi wpadł jeden konkretny plik.

 

Jeśli ktos z kolegów jest w posiadaniu takich informacji (moze robił cos podobnego) lub wie gdzie zajrzęć zeby natrafić na cos ciekawego PROSZE o wiadomośc

gg 9532826

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczo    20

A ja chodzę do LO im. Stanisława Małachowskiego w Płocku, tzw. "Małachowianka" ( najstarsza istniejąca szkoła w Polsce ;) ) .


Park: NH T6.155, NH TL100, Zetor Proxima 8441 + TL 220SL, Zetor 7211, Ursus 3512, Ursus C-330, Manitou MLT 633, Bizon Z056 Super, Bizon Z058 Rekord...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarekb20    1

Ja jestem na 5 roku Techniki Rolniczej i Leśnej na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damian131091   
Gość damian131091

2 rok w technikum rolniczym w Białymstoku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelJD    17

No to ja mam ukończoną 1 klasę LO z rozszeżoną matmą, gegrą i j. ang. Średnia na koniec to 3,4 bez żadych zagrożeń więc jest bardzo ok. Szczerze mówiąc lekcje robię 15 min. W szkole tylko na jednego kolesia wołają FARMER.... to ja i każdy mnie zna.

 

Ps w klasie jest 2 rolasów więc jest bardzo ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stasiek84    2

Oficjalnie już się nie uczę, UWM w Olsztynie skończony z tytułem mgr inż, ale stwierdzenie że już więcej nie będę się uczył jest mocno nie na miejscu, bo w końcu człowiek uczy się całe życie po to żeby głupim umrzeć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz    0

V rok Fizyka Biomedyczna, Uniwersytet Gdański (za dwa tyg. obrona! :DB) ) a potem może doktorat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jd3    0

ZSM.1 w Krakowie. Teraz bedzie drugi rok. Elektromechanik pojazdow samochodowych. U mnie w klasie jest 19 osob ze wsi ktore pracuja na gospodarstwie a 5 z miasta


Jest jedna rzecz czym Polska moze sie pochwalic - to ciagniki marki Ursus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol091193    869

właśnie dostałem się do ZSR CKP w Białymstoku do TR :D


Wszystkie moje posty i zdjęcia są chronione prawem autorskim ;)
Zainteresowanych wykorzystaniem proszę o kontakt na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakub992    0

ja widzę że tu prawie wszyscy na studiach albo po ich ukończeniu ja chodziłem do technikum klasa Technik Pojazdów Samochodowych (TPS) ludzie nie wybierajcie się na taki profil to jest katorga tam .Ale wybrałem papiery i złożyłem je w szkole rolniczej w Radymnie w woj. podkarpackie do klasy Technik Mechanizacji Rolnictwa specjalizacja obsługa maszyn rolniczych tam mają sprzęt bizon rekord i john deer , zetorki serii chyba 72** mtz C-330m i C-360 i wiele maszyn uczą też spawania mogę sobie zrobić tam prawko na kategorie T,B uprawnienia spawalnicze na koparki wózek widłowy i wiele innych mają profesjonalną spawalnie tokarki i wiele innych cieszę się że zmieniłem szkołę a i poziom nauki nie jest taki wysoki :D:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
and    1

I jak tam budownictwo po 1. roku Ci się widzi? Ja kompletuje właśnie 2., tyle że na Politechnice Warszawskiej... Poszedłem, żeby sobie pojeździć walcem, a tu walca ani widu, ani słychu... :D


can do

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak tam budownictwo po 1. roku Ci się widzi? Ja kompletuje właśnie 2., tyle że na Politechnice Warszawskiej... Poszedłem, żeby sobie pojeździć walcem, a tu walca ani widu, ani słychu... :)

no właśnie już po sesji dzis :D narazie to nic nie widać- same zadania. walcem pewnie prędko nie pojeździsz ;p Na którym roku jestes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damian131091   
Gość damian131091

Wybiera się ktoś do ZSR CKP w Białymstoku???, a może ktoś z agrofotowiczów już uczęszcza do tej szkoły???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez szpymar
      Witam wszystkich. Mam na imię Marcin mieszkam koło Brzeszcz. Nie jestem rolnikiem z zawodu jestem mechanikiem samochodowym a obecnie kierowcą. Dawniej mój tata miał pole ale z powodu szkód górniczych poszło pod żwirownię. Jako rolnik to tylko pomagam teściowej na jej polu w drobnych pracach rolnych.Po tacie odziedziczyłem MF 255 i często zaglądałem na forum aby się troszkę douczyć. Pozdrawiam.
    • Przez Cawenil
      Cześć wszystkim. To mój pierwszy post na forum. Jestem zawodowym budowniczym.
    • Przez uecl21
      Jesteś rolnikiem lub przedsiębiorcą rolnym mieszkającym w Polsce? Weź udział w naszej 5-minutowej ankiecie, aby wesprzeć rozszerzenie oferty e-commerce w sektorze rolniczym w Polsce!
      https://campus.lamapoll.de/MasterThesisAgricultureMarketplace
    • Przez TomaszKow
      Jako nowy użytkownik forum pragnę ze wszystkimi się bardzo serdecznie przywitać.
    • Przez Suchy
      Jakie macie hobby.Wiem że praca zajmuje dużo czasu ale chyba każdy ma jakieś ciekawe zajęcie które wykonuje dla przyjemności lub z sentymentu.
      Ja na przykład robie domowe wina i destylaty (chyba wszyscy wiedzą o co chodzi <_< )
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj