coolman111

Gdzie się uczycie?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
pawelJD    17

Liceum Ogólnokształcące, profil ogólny, matma, ang i geografia rozszerzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetmen    1

ja technikum agrobiznesu pierwszy rok ZSZ3(ogóry) w Ostrołęce(mazowieckie).


John Deere 6130/Zetor 6340+tur trac lift 100/Zetor 7211/Ursus C-360-3P/Ursus C-328
Pracujo na ponad 70ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

A ja zapraszam chętnych do CKU Gronowo. Miła atmosfera nauczyciele (chwasty też się zdarzą). No i te nasze markety Gronowskie achh... no i zapomniałbym o (Kubisiu) przez uczniów nazywany BEN.


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bendek    0

ja chodzę na SGGW Warszawa filia Widzew koło Pabianic... 1 rok kierunek agronomia i agrobiznes...

chodzi ktoś tam z forumowiczów? rolleyes.gif


SteyrFun... ;) Posiadam Części do Steyr'ów... zapraszam!!
Steyr 8130 Sk2 93r.
Steyr 8130 Sk1 86r.
Steyr 540+ tur 74r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja chodzę do gimnazjum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor165    1

Ja chodzę do drugiej klasy Technikum Ekonomiczne w ZSZ nr1 w Strzelcach Opolskich


Praca, pasja, zamiłowanie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakub16    122

ja I klasa technikum mechanicznego obróbka skrawaniem ;)


Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

ja chodze do 3 klasy gimnazjum a potem pewnie technikum agrobiznesu w lukowie ;)


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetorek7711    0

Ja obecnie chodzę do 3 klasy liceum profilowanego zarządzanie informacja a po maturze jak wszytko będzie dobrze to wybieram sie na AR do Krakowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz15    3

Ja narazie chodze do 3 klasy gimnazjum i w tym roku czeka nas teścik a póżniej gdzie to już czas by się zastanowić ale nie wiem ale może mysle o technikum elektronicznym albo machanicznym


Publikowanie moich zdjęć bez mojej zgody ZABRONIONE!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igorass    33

II rok w "Szkole Poetów" czyli na Wydziale Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fobos    3

Jeszcze do niedawna Akademia Tańca Rozrywki (ATR), a obecnie Uniwersytet Technologiczno Przyrodniczy w Bydgoszczy wydz. mechaniczny...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tumek19    5

Teraz ostatnia klasa technikum mechanicznego... a później może akademia rolnicza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

@fobos czyżbyś nie był zadowolony ze szkoły??


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fobos    3

Szkoła jak szkoła jej lubić nie trzeba, a i najczęściej po prostu jest niemożliwe by ją lubić. ;) Trochę jednak mi tu za ciężko, ale że już to zacząłem to postaram się skończyć, w woli ścisłości jestem na pierwszym roku wydz. mechanicznego na kierunku budowa maszyn i urządzeń, czyli jeżeli ktoś z was ma silne zboczenie do matmy fizyki lub mechaniki w wydaniu czysto teoretycznym to ten kierunek jest właśnie dla Ciebie :P Jedynym bonusem jest to, że po drugim roku będę mógł iść na specjalizację w zakresie właśnie budowy, eksploatacji maszyn i urządzeń rolniczych, tylko najpierw trzeba zaliczyć rok... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cradle    31

IV rok Agronomia. Na (do niedawna AR) Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie. :P:);):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

3 klasa gimnazjum, niedługo kochane teściki <3 (ironia) i nie wiem co dalej.. Czy iść do technikum rolniczego (nawet nie wiem gdzie jest w moim terenie) czy do LO a później do Akademii Rolniczej w Szczecinie/Poznaniu/Wrocławiu. Nie wiem co będzie lepsze, proszę o rady :). Gdyby to miało jakieś znaczenie, to w Gimnazjum mam średnią ok. 4.0~.


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Nie ma to jak w CKU GRONOWO


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek16    25

a ja jeszcze nie mogę sie zdecydować czy zawodówka mechanik operator pojazdowi maszyn rolniczych cz technik rolnik :) :)


AF - to Jest To:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez szpymar
      Witam wszystkich. Mam na imię Marcin mieszkam koło Brzeszcz. Nie jestem rolnikiem z zawodu jestem mechanikiem samochodowym a obecnie kierowcą. Dawniej mój tata miał pole ale z powodu szkód górniczych poszło pod żwirownię. Jako rolnik to tylko pomagam teściowej na jej polu w drobnych pracach rolnych.Po tacie odziedziczyłem MF 255 i często zaglądałem na forum aby się troszkę douczyć. Pozdrawiam.
    • Przez Cawenil
      Cześć wszystkim. To mój pierwszy post na forum. Jestem zawodowym budowniczym.
    • Przez uecl21
      Jesteś rolnikiem lub przedsiębiorcą rolnym mieszkającym w Polsce? Weź udział w naszej 5-minutowej ankiecie, aby wesprzeć rozszerzenie oferty e-commerce w sektorze rolniczym w Polsce!
      https://campus.lamapoll.de/MasterThesisAgricultureMarketplace
    • Przez TomaszKow
      Jako nowy użytkownik forum pragnę ze wszystkimi się bardzo serdecznie przywitać.
    • Przez Suchy
      Jakie macie hobby.Wiem że praca zajmuje dużo czasu ale chyba każdy ma jakieś ciekawe zajęcie które wykonuje dla przyjemności lub z sentymentu.
      Ja na przykład robie domowe wina i destylaty (chyba wszyscy wiedzą o co chodzi <_< )
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj