coolman111

Gdzie się uczycie?

Polecane posty

BartekM    17

Zarządzanie i Inżyniera produkcji UP Lublin II semestr:) studia inż:blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipoo    14

ZSZ wronki (Spomasz) zawód ślusarz 3 rok. czyli po wakacjach dalej zapewne technikum rolnicze zaoczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murtek   
Gość murtek

Uniwerek Opolski :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymi4512    1

technik mechanizacji rolnictwa. 1 rok. Lisków ;D


Przepraszam za ortografie, nigdy nie byłem w tym dobry ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olekzelku2    1

technik zywienia i gospodarstwa domowego... szczerze myslalem ze to ciekawsze bedzie a to lipa... nie polecam tego kierunku ani jego pochodnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proxima95    3

Po skończonej "budowlance" w Zakopanem zacząłem studia na PK (Budownictwo wodne i geotechnika) kierunek super-ale niestety zaocznie:( a mimo to matematyka mnie dobija:(

Czy studiuje ktoś Zootechnikę na UR w Krakowie?? Miałbym kilka pytań...

Planuje przystąpić tego roku ponownie do matury i właśnie obrać kierunek Zootechnika...(nie ma tam matmy, ale jest biochemia...). Może mi ktoś poradzi, czy moje plany to nie przejście "z deszczu pod rynnę"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samo    3

ja jestem na zootechnice. jak masz jakieś pytania to śmiało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcus    0

SGGW Wydział Rolnictwa i Biologii kierunek Rolnictwo ukończony 2 lata temu

 

Teraz to może jakaś podyplomówka na Politechnice Warszawskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel2793    0

1 rok technikum samochodowe. W Iławie. Zawód technik pojazdów samochodowych (będzie za 3 lata jak dobrze pójdzie ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

TiR AWF Warszawa


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proxima95    3

A moja sytuacja jest następująca: kończę (mam nadzieję,że skończę) pierwszy rok budownictwa wodnego na PK zaocznie bo na dzienne się nie dostałem. Co do kierunku to świetny(jestem po tech bud i lobie rysować, projektować, obliczać konstrukcje) ale...matma ;) nie przypuszczałem,że nawet na zaocznych będzie tak ciężko, poza tym zaoczne nie dają mi możliwości podjęcia Ani konkretnej pracy (pomoc rodzicom na gospodarstwie nie jest przecież źródłem dochodu dla mojej kieszeni) ani konkretnego wykształcenia.

Z drugiej strony gospodarka wciąga mnie coraz bardziej, ale jest za mała bym mógł o niej myśleć w przyszłości jako o źródle utrzymania swojej rodziny.

Zastanawiam się nad TRiL a zootechniką. Czy na TRiL będzie łatwiejsza matma i fizyka??? Czy po zootechnice będę mógł gdzieś konkretnie pracować oprócz własnego gospodarstwa???

Proszę o pomoc osoby doświadczone w tych kierunkach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samo    3

jeśli chodzi o TRiL w krakowie to orientuje sie tylko na zaocznych że jest tylko 1 semestr matmy i fizyki i nie ma większego problemu ze zdaniem... na dziennych są ci sami wykładowcy wiec powinno byc podobnie

jeśli lubisz rysunki i obliczenia to nie zawracaj sobie głowy zootechniką bo nie wiadomo co później można będzie rbic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CONDOR    10

II LO w Chełmie. Zdałem do 2 klasy. Profil: prawniczy (prawo i lewo)


JOHN DEERE
JOHN DEERE
only JOHN DEERE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr6530    1

Technikum mechanizacji rolnictwa w marszewie


widły 50zł, śipa 40zł ,wyrzucanie obornika bezcenne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macursus    122

Teraz bede sie uczył w Swidwinie -Technikum mechanizacji rolnictwa


Claas Tucano-500 tyś,John deere -400tyś, DF - 350 tyś -- Koszenie Bizonem przy otwartych oknach-BEZCENNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IGL    40

ja się wybieram do Technikum Rolniczego, niestety nie otworzyli mi Mechanizacji Rolnictwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez szpymar
      Witam wszystkich. Mam na imię Marcin mieszkam koło Brzeszcz. Nie jestem rolnikiem z zawodu jestem mechanikiem samochodowym a obecnie kierowcą. Dawniej mój tata miał pole ale z powodu szkód górniczych poszło pod żwirownię. Jako rolnik to tylko pomagam teściowej na jej polu w drobnych pracach rolnych.Po tacie odziedziczyłem MF 255 i często zaglądałem na forum aby się troszkę douczyć. Pozdrawiam.
    • Przez Cawenil
      Cześć wszystkim. To mój pierwszy post na forum. Jestem zawodowym budowniczym.
    • Przez uecl21
      Jesteś rolnikiem lub przedsiębiorcą rolnym mieszkającym w Polsce? Weź udział w naszej 5-minutowej ankiecie, aby wesprzeć rozszerzenie oferty e-commerce w sektorze rolniczym w Polsce!
      https://campus.lamapoll.de/MasterThesisAgricultureMarketplace
    • Przez TomaszKow
      Jako nowy użytkownik forum pragnę ze wszystkimi się bardzo serdecznie przywitać.
    • Przez Suchy
      Jakie macie hobby.Wiem że praca zajmuje dużo czasu ale chyba każdy ma jakieś ciekawe zajęcie które wykonuje dla przyjemności lub z sentymentu.
      Ja na przykład robie domowe wina i destylaty (chyba wszyscy wiedzą o co chodzi <_< )
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj