Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez classmercator
      Mam zamiar kupic kombajn Claas Mercator z roku 1988 co sądzicie o tym kombajnie??
    • Przez rolnik_w_dolinie
      Mam pytanie jak ustalić do danego modelu szczeline do danego zboża (pszenica,jęczmień,owies) na którym oczku młócicie te zboża
      Dołączam zdjęcie chodzi mi dokładnie o tą dźwignie
    • Przez marcin3
      Może ktos ma dobry sposób na ustawienie Ibisa. Orac orze ale to nie jest co być powinno
    • Przez YTheFreeDead
      Witam. Mam problem z rurą wysypu zboża w claasie mercatorze 70.Chodzi o to, że bardzo ciężko się ją rozkłada(trzeba dwóch osób).
      Smarowanie nic nie pomaga zmieniałem sprężynę ale to też nie pomogło, myślę że to musi być coś nie tak na tych ślizgach, może się powycierały, ale nic tam nie widać. Proszę o odpowiedź co mam zrobić, bo to naprawdę utrudnia pracę.Kombajn posiadam od niedawna.
    • Przez michalkowalski115
      Witam. W tym roku będę siał siewnikiem Poznaniak (starszy typ bez docisku na metalowych kołach), i teraz mam pytanie , jakie ustawienie polecacie? Klasa mojej ziemi to 4, jęczmień mam swój, nie z centrali. Ostatnio siałem na A4 w trybie zwiększonym, ale to było za gęsto. W internecie widziałem tabelę ale nie jestem pewny czy ona jest akurat do tego typu Poznaniaka.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.