Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez classmercator
      Mam zamiar kupic kombajn Claas Mercator z roku 1988 co sądzicie o tym kombajnie??
    • Przez PaweBokiniec
      witam chodzi mi dokładnie o wysokośc klepiska sit na kturej dziurce powinien być wiater i czy można go kosić na sicie do zborza mam taki problem bo strączki a raczej kawałki stronczków wpadają do zbiornika z góry dziękuje za pomoc
    • Przez machony
      Witam wszystkich mam takie pytanie do użytkowników claasa compact 30.Bo własnie na byłem do siebie na gospodarstwo takie małe cudo a więc moje pytanie brzmi jak dokładnie ustawić claas podczas koszenia zboża ?? (gdzie co do czego służy ) bo w mojej okolicy żądnego takiego claas nikt nie posiada proszę o odpowiedz i sory za nie fachowe pismo pozdrawiam
    • Przez rolnik_w_dolinie
      Mam pytanie jak ustalić do danego modelu szczeline do danego zboża (pszenica,jęczmień,owies) na którym oczku młócicie te zboża
      Dołączam zdjęcie chodzi mi dokładnie o tą dźwignie
    • Przez PaweBokiniec
      witam mam problem z sianiem rzepaku moim poznaniakiem ponieważ rzepak chyba za głeboko idzie i schodzi takimi łatami jak go dobrze ustawić krok po kroku proszę o pomoc