Bartek1961

Sianokiszonka w rękawie foliowym

Polecane posty

endrju00711    11

Kobra89@ nie rozśmieszaj mnie, chce zobaczyć bele z worka która dorówna beli z owijarki do bel. <_< Jak zrobisz taką, to przyjadę do ciebie osobiście. Przypomne, że w moich belach nie ma gramam pleśni, a krowy wyjadają wszystko do ostatniego ździebełka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaszz110    5

witam

szykuje sie powoli do cięcia kiszonki z kukurydzy i zamierzam ją dać do rękawa foliowego

ale mam problem z jego znalezieniem ponieważ albo firma go ma ale sprzedaje z cała technologią produkcji zakiszenia a mi to nie potrzebne bo sam sobie go załaduje kiszonką tylko chodzi mi o samo kupno

i teraz pytanie do was użytkownicy gdzie kupujecie takowe rękawy może gdzieś w internecie są to bym prosił o podanie linku i jak swoimi metodami je napełniacie ;)

 

bo juz trzeba myślec do przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaszz110    5

mam specjalny taśmociąg z poprzeczkami który bedzie wciskał kukurydze

albo rozrzutnik obornika przerobie na wciskarke i tylko bede sypał a on bedzie wciskał sieczke do rękawa jeśli to nie zda egzaminu to spychem wciskał do tej kiełbasy

 

no ostatecznie rozetne rękaw jeśli nie wyjdzie zrobie na ziemi pomiędzy dwoma ścianami

 

a wy jak to bedziecie robili dawać pomysły ;) może coś opatentuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt tego nie robi inaczej bo się po prostu nie da. Jak już tak chcesz coś innego niż pryzma to baloty. Chłopaki z Orkela wołają po 40pln/balot ze swoją siatką i folią W jeden balot wchodzi około 1T..


KPK - Ochrona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez grzesiek0530
      Witam jakie macie doświadczenie w tej uprawie, oprysk kiedy od ,czego itp. Ile siejecie na ha?
    • Przez Kamkow1
      Witam. Jestem młodym początkującym rolnikiem więc potrzebuję kilku porad odnośnie żyta. 
       
      Mianowicie posialem żyto Serafino które w tamtym roku było brane z centrali.  
      Przedsiewnie dałem 120 kg/h Tarnogranu. Lecz chciałbym się dowiedzieć jaki nawóz oraz w jakiej ilości polecacie na wiosnę  aby plon był w okolicach 6t/h. Oraz jakie środki stosować. 
    • Przez dominikl95
      Mam pytanie gdyz nie wiem czy rabarbar nawozic potasem i fosforem oraz wapnem jesienią czy lepiej wczesną wiosną,przed ruszeniem wegetacji. Proszę o poradę.
    • Przez szogun170
      Witam, jestem swiezakiem i chce się was poradzić. Chodzi o kolejność i rodzaj nawożenia pszenżyta. Powiedzcie czy jest ok: jesienią dolistnie plonvit + aminokwasy, z początkiem wiosny poprawka aminokwasami z siarczanem magnezu, kolejnie polifoska 21 i potem już  wiem.. chodzi mi o to kiedy siarczan magnezu i czy plonvit mogę mieszać z aminokwasami.. Pozdrawiam
      Ocb
    • Przez Konrad2510
      Proszę piszmy w tym Nowym temacie tylko i wyłączne o cenach zbóż!!. Podawajmy cenę netto/brutto, miejsce sprzedaży i lokalizację. założyłem ten temat bo mam dosyć ciągłych spekulacji czy się opłaca i w ogóle, a żeby zobaczyć cenę to trzeba się cofać kilka stron, dziękuję
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj