Zaloguj się, aby obserwować  
kamilagro

Brona talerzowa do MF 3050 4x4 70km

Polecane posty

kamilagro    0

Witam wszystkich.Planuje kupno brony talerzowej do ciągnika MF 3050 4x4 70km.Brona talerzowa miałaby być jedna z trzech firm a mianowicie;Strumyk,Bomet,Akpil ze wskazaniem na tę pierwszą ze względu na przystepną cenę.Szerokość robocza to tak w granicach 2.4 lub 2.7m w układzie V.Gleba klasy od II do V ,teren zróżnicowany.Służyłaby do uprawy pożniwnej i talerzowania pola po kukurydzy.Jaka według was byłaby odpowiednia szerokość do tego ciągnika(myśle bardziej o 2.7m)? Proszę o wasze opinie na ten temat.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przems98    3

kup mu 2.2m albo 2.4m my mamy landini 7550 (75km) i 2.2m i dobrze idzie po ściernisku

Edytowano przez Przems98

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisklaczun    114

wujek ma do ursusa 4512 2,4m strumyka to bardzo fajnie sobie z nią raszi i Tobie też bym radził taką gdyż byś kupił sobie z mocowaniem do wału strunowego. Kilka kg na bronę i efekt na ściernisku pozostaje niezły przy dobrej prędkości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Antek17
      Ukryte Witam. W moim john deere 3050 nie działa obrotomierz, kierunkowskazy, czujnik temperatury oraz klakson. Po załączeniu przedniego napędu wszystko działa poprawnie. Dodam że płytka bezpieczników jak i pozostałe bezpieczniki są dobre. Jaka może być przyczyn. Czy ktoś miał podobny przypadek?
    • Przez pWnedMTZ
      Witam panowie, tak jak w temacie, nigdzie nie mogę znajsc informacji czy brona aktywna Rabewerk wmke można pracować na 1000 obrotow?
    • Przez adamos012
      Witam. Mam do Was drodzy rolnicy pytanie ponieważ mam zamiar zakupić bronę talerzową 1.6 do ciągnika C_ 360 ,pytanie mianowicie jest takie czy lepiej zakupić taką bronę z 2 rzędami wycietych talerzy czy może lepiej taką jak jest w standardzie czyli przód wycięty a tył okrągły. Proszę doradzcie 😀
    • Gość
      Przez Gość
      Witam
      Czy ursus 1201 da rade z broną wirową 3m hydropak plus siewnik
      Pozdrawiam
    • Przez Warolek
      Szukam ciągnika około 70km i powiedzmy do 40 tyś. Ciągnik będzie używany jako główny ciągnik w gospodarstwie. Co polecacie? Jak z dostępnością części do danego ciągnika. W ogłoszeniach ujrzałem Ursusem 4512
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj