Zaloguj się, aby obserwować  
caselampo

Jaki ciągnik wybrać?

Polecane posty

caselampo    6

netto czy brutto? a co ma robić ten ciągnik?

 

 

Brutto. Praca z turem prace przy zielonce no i oranie jakąś obrotowka i siane agregatem uprawowo siewnym

 

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowano przez KRISTOFORn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SebsoN    23

John Deere 5100R

Pałnoramowa konstrukcja, wzrost dopuszczalnej masy całkowitej do 6600 kg,

Elektrohydrauliczny rewers

Przekładnie PowrQuad Plus lub AutoQuad Plus

Komfortowa kabina z cichym wnętrzem.


"I will never put my name on a product that does not have in it the best that is in me." JOHN DEERE .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin349    26

nie myślałeś o żadnej konkretnej marce? 3,4cyl ? prosty, wygodny? niski, masywny? jakie inne posiadasz ciągniki

 

Moi faworyci to new holland t5.115 EC i agrofarm 430 z najbogatszą skrzynią manualną, myślę że razem z JD stanowią głównych faworytów w tym temacie, bo na mfa to nie ma co liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caselampo    6

Ja też myslałem tylko nad nh t5 105 albo nad lamborghini r4 110

To ma być 4 cylindrowy, ma być również jakiś komfort i zwinosc też musi być bo najwięcej będzie pracował przy zielonce ale też żeby miał trochę masy do pługa. Posiadam lampo 50 same dorado 70 i Case jx 80.

 

Jak znacie ceny tych ciągników to też wpisujcie je w swoje posty

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sobolek    1

Moim zdaniem powinieneś wybrać na tyle ha Ursusa 6824, bądź zetor proxima 95. Moim zdaniem wytrzymałe maszynki co dużo zrobią, a taki ursus ma silnik perkinsa to mało spali. Wygodne są obydwa ponieważ kabiny bardzo dobrze wyciszone....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caselampo    6

Ale trochę małe bo ja chcę ciągnik trochę ponad 100 km a nie miej niż 100.

 

Ale trochę małe bo ja chcę ciągnik trochę ponad 100 km a nie miej niż 100.

 

Ale trochę małe bo ja chcę ciągnik trochę ponad 100 km a nie miej niż 100.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SebsoN    23

Kubota bardzo dobre i wytrzymałe silniki może nawet dorównuje John deer-owi .tyle wiem


"I will never put my name on a product that does not have in it the best that is in me." JOHN DEERE .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caselampo    6

Tak mam same dorado

 

Tak mam same dorado

 

Wie ktoś ile pali John deere 5100R i ile kosztuje

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SebsoN    23

Tak mam same dorado

 

Tak mam same dorado

 

Wie ktoś ile pali John deere 5100R i ile kosztuje

kosztuje 230 000 zł brutto ale nie wiem czy to jest w pełnym wyposażeniu a co do spalania tez sie nie orientuje.


"I will never put my name on a product that does not have in it the best that is in me." JOHN DEERE .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caselampo    6

Jestem zainteresowany Same frutteto 80 jak myślisz czy sie oplaca czy lepiej landini rex f80

a jak są ich ceny i co będą robiły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolo3502    0

Pruskanie sadu koszenie trawy gałezi kultywator plug i inne ogulnie same tuz kilima pneumatyczne siedzenie 142 tys a landini 145 tys podstawowa wersja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin349    26

Kubota się nadaje do takiej roboty bo za lekka po prostu jest, nh to lepiej wziąć największego bo mocy nigdy za wiele a z skrzynią ec to można szaleć. Ursusy, zetory i inne takie ciągniki bym odpuścił bo ten ciągnik nie ma robić paru mtg i lekkiej pracy tylko musi pracować. nh chyba w full wersji kupisz za 220-230 tyś ale to jest full full wersja.

 

Do mojej wioski przybyły w ciągu roku 3 df agrofarm. A taki agrofarm na ttv też powinien zmieścić się w 240k a bezstopniówka to bezstopniówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caselampo    6

Kubota się nadaje do takiej roboty bo za lekka po prostu jest, nh to lepiej wziąć największego bo mocy nigdy za wiele a z skrzynią ec to można szaleć. Ursusy, zetory i inne takie ciągniki bym odpuścił bo ten ciągnik nie ma robić paru mtg i lekkiej pracy tylko musi pracować. nh chyba w full wersji kupisz za 220-230 tyś ale to jest full full wersja.

 

Do mojej wioski przybyły w ciągu roku 3 df agrofarm. A taki agrofarm na ttv też powinien zmieścić się w 240k a bezstopniówka to bezstopniówka

kubota mmoże i leka i się nienadaje ale zetora to nie.obrażaj wczoraj znajomy łąkę mi orła forterrą 110km i kverneland ed100 na 1,80 rozstawiony i 12 km\ h tylko trochę przód lekki ale to nie problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin349    26

Ogólnie zetor to raz że dość się krótki wydaje jak np. na 110km za wszystko trzeba dopłacać, spalić spali i cenowo też wychodzi nie najlepiej na tle innych marek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caselampo    6

Ogólnie zetor to raz że dość się krótki wydaje jak np. na 110km za wszystko trzeba dopłacać, spalić spali i cenowo też wychodzi nie najlepiej na tle innych marek.

 

 

Zetor forrtera jest śliny ale raczej bedze sie zastanawiał nad johnem 5r i case farmallem u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez przekręt
      https://www.olx.pl/oferta/kola-420-85r34-i-340-85r24-16-9r34-13-6r24-komplet-nowe-felgi-opony-CID757-IDzLlu9.html
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj