Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Andrzej-7211

Zestaw uprawowo-siewny do 20tys.zł

Polecane posty

Szukam zestawu uprawowo-siewnego obojętnie jakiej marki o szerokości 2,7-3, cena tego zestwu ma nie przekraczać 20tys.zł. Zestaw będzie pracował z ciągnikiem MTZ 82 TS. Interesują mnie nowe oraz używane zestawy. Zestaw ma pracować na 20ha gospodarstwnie.

A zastanawiałem się nad zestawem Unia ECO 2005r za 15000tys.zł

Mam pytanie czy rusek pociągnoł by agregat staltech o szerokości 2,7 z poznaniakiem? Bo sprzedawca powiedział że nie da rady podnieść.

rolmasz    6

Szukam zestawu uprawowo-siewnego obojętnie jakiej marki o szerokości 2,7-3, cena tego zestwu ma nie przekraczać 20tys.zł. Zestaw będzie pracował z ciągnikiem MTZ 82 TS. Interesują mnie nowe oraz używane zestawy. Zestaw ma pracować na 20ha gospodarstwnie.

A zastanawiałem się nad zestawem Unia ECO 2005r za 15000tys.zł

Mam pytanie czy rusek pociągnoł by agregat staltech o szerokości 2,7 z poznaniakiem? Bo sprzedawca powiedział że nie da rady podnieść.

Dobry ale ma wadę. Przedni wał jak nie jest dzielony to zawsze będzie ci się giął. Byle jaki kamień lub większa górka na środku wału i po sprawie.

MateoX    0

Z uciągiem nie będzie problemu, najwyżej dociążysz przód ciągnika jak będzie za lekki.

Edytowano przez MateoX

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować