Zaloguj się, aby obserwować  
banbus123

kopanie buraczka czerwonego

Polecane posty

ZF9641    22

W moim rejonie do takiego zadania używamy orkan , można dobrze wyregulować wysokość i jest tani w zakupie ,a ta maszyna powyżej pewnie super extra ale o cenie lepiej nie myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD1052    206

Byś widział efekt po Ruthenbergu to byś zmienił zdanie i ciekawe jak ma sie paredziesiąt ha to będzie robil ręcznie-bez komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZF9641    22

JD nie ma się co gorączkować ,orkan jest dla maluczkich co mają po 0,5 ha do 2-3 ha i dla ich potrzeb to jest wystarczająca maszyna. Widziałem nawet w tym roku plantację około 10 ha którą zbierała ekipa ręcznie [rwanie i ogławianie] ,są różne metody zależne od przeznaczenia i wymagania kupca .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Kondzioo
      Witajcie... nie wiem czy jest taki temat ale nie znalazłem...
       
      Otóż mam problem z moim kombajnem Anna... kope nim 2 sezon i powiem tak obija ziemniaki... robią sie szare i nie zdatne do sprzedaży...
      Znajomi mówili aby puszczać więcej ziemi na taśme... w tym roku tak zrobiłem kopalem w sobote że ziemia prawie dolatywała do odrzutnika czy jak to sie nazywa na koncu taśmy a ziemniaki jak byly obijane tak są obite... Co na to poradzić ? ma ktos na to jakis sposób?
    • Przez Robertkujawy
      Witam wszystkich jak u was z zbytem i ceną buraczka czerwonego

    • Przez Adaskooo96
      Witam panowie jest szybka sprawa kupilem bolka w tamtym roku w tym chcemy spróbować nim kopac marchew od razu mowie nie przemysłowa mam wszystkie potrzebne akcesoria tylko jak sie do tego zabrac ? pomoże ktos moze . bo z cebula w tym roku wyszlo bardzo zle podobko jak jesy twardo nie zbierze . mianowicie zalozylem gabke i Pobieracze sciaglem lemiesze bo tak mi powiedziano i dostalem informacje ze gdy bedzie twardo pobieracz nie pobierze cebuli z ziemia to nici z kopania . teraz przyjdzie czas na marchew prosze o jakoes wskazowki jak to dzialac zeby znowu nie wyszla kaszana . pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj