Zaloguj się, aby obserwować  
Ferdek07

Nowa seria 3600 co o niej sądzicie>?

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Wolę starą serię 36xx :rolleyes:. Tak jak Korbanki napisali są to ciągniki pomocnicze, zwrotne, za lekkie do ciężkiej pracy w polu, ale do zwożenia bel czy do prasy jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75
Wolę starą serię 36xx :rolleyes:. Tak jak Korbanki napisali są to ciągniki pomocnicze, zwrotne, za lekkie do ciężkiej pracy w polu, ale do zwożenia bel czy do prasy jak najbardziej.

No właśnie do tego by mi się przydały więc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No to będzie odpowiedni, jak masz już jednego MF i jesteś zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wsk125ccm    11

A moim zdaniem to odpowiedz MFa na NH TDD, DF Agrofarma, Pronara P5, JD 5720 i wielu innych. Te ciągniki są głównie dla małych gospodarstw przygotowanych na PROW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13

Na papierze szału nie robi, wyglądem też nie powala, te 3 nadmuchane garki Sisu to takie kontrowersyjne są nieco, ciekawe jak wygląda krzywa momentu obrotowego?

 

http://www.korbanek.pl/spolka/pl/massey_fe...techniczne.html

Dobrze interpretuje tą tabelke? Ma tylko dwa wyjścia hydrauliki zewnętrznej??

 

Te nowe Fergusony nie mają praktycznie nic z tych starszych i o ile w moim moge znaleźć wiele sprawdzonych elementów czy podzespołów z takiego 13 letniego (choćby silnik, kabina, przednia oś, itp...) to w tych najnowszych nie znajde nic :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

no właśnie najbardziej w tej serii to obawiałbym sie tych trzech cyl...sczególnie przy pracy z WOM np. trochę lepsza prasa zwijająca.z drugiej strony 3 cyl nadaje się do ładowacza czołowego.

ciągnik ten jest konkurentem Lampo70/Roller70/Agroplus67, MC C75L, Ladini Alpine 75-ten rozmiar opon ( 20 i 30 ) bardzo zblizony rostaw osi, masa...

miałem okazję podotykać :rolleyes: MF3645 wrażenie sprawia lipnego :rolleyes: no może nadabia jakością :(

 

wyjśc hydr jest dwie pary, ale w opcji są chyba trzy, w tej tabelce nie ma wszyskich opcji...


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez xzibit0000
      Witam. Podesłalby ktoś zdjęcie gdzie zamontować linkę od hamulca recznego? Albo jakoś logicznie podpowiedział gdzie ja zaczepić?
    • Przez Kawid
      Witam mam problem z dynashift w MF 3075 ponieważ sam przełącza tryby A, B ,C ,D podczas jazdy lecz gdy włączam światła wszystko się uspokaja
    • Przez Ajaa
      Witam mam pytanie podejdzie mi silnik z Massey Ferguson 690t do Massey Ferguson 3065?
    • Przez Szym_on
      Witam mam pytanie odnośnie rewersu ponieważ ciągnik po zdjęciu pokrywy i odblokowaniu biegów i ponownym założeniem pokrywy przestał się przełączać z A na B jak ręcznie wepchnąć siłowniczek to bez problemu jest przełączony i bezproblemowo załącza sią na biegi A a chcieć przełączyć na biegi b to jakby lekko wajcha jest zapierana i  co nie pozwala przełączyć siłownika na biegi B  Gdzie może być przyczyna ? może ktoś by mógł podpowiedzieć .
    • Przez Diabel1
      Witam mam problem ze sprzęgłem w moim maseyu. Jak się olej zrobi ciepły sprzęgło zaczyna nierówno brać to znaczy na wolnych obrotach robi się problem z ruszeniem. Zdarza się że pedał sorzęgła zwolnisz a ciągnik nadal stoi.Słabnie taż wspomaganie. Myślałem że to pompa,wymieniłem pompe, filtry , olej , i było troszke lepiej przez dwa dni i sytuacia wróciła.prosze o jakieś rady , wskazówki co robić.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj