Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
farmmaster

samozbierająca do 50KM ciągnika co polecacie?

Polecane posty

farmmaster    0

jeden z moich znajomych ma chęć kupić samozbierającą do produkcji kiszonek (wiadomo rotor, noże itp...) ja się nie orientuję ale sądzę że taką zbierającą będzie miał ciężko znaleźć. co wy o tym sądzicie?

TomekT25    1

Powinien dać sobie radę w jakiejś nie dużej przyczepie wiem z własnego doświadczenia ponieważ sam ciągam mengele lw330 o ładowności 4 ton i nożami choć nie pamiętam ile ich jest ale sporo i T25 daje sobie jakoś radę, co prawda prędkość nie jest duża podczas napełniania jej ale jakoś idzie, więc ja bym mu poradził żeby kupił coś nie za dużego i spokojnie będzie dawał sobie radę.

Napisałem trochę nie na temat ale powinien coś znaleźć bo są takie nawet na allegro i nie ma problemu tylko teraz zależy od portfela znajomego za ile sobie sprawi taką zabawkę.

farmmaster    0

t25? heh chciałbym to zobaczyć. jestem zaskoczony. musisz wstawić na youtube jakiś filmik jak ten zestaw sobie radzi i wysłać mi link. może do swojej 30stki też sobie kupię .

ten znajomy aktualnie ma c-330 ale już za parę dni stanie u niego na podwórku zetor 5245 i właśnie do niego chce kupić samozbierającą.

ale skoro mówisz że twój t25 daje sobie rade to ten zetorek będzie śmigał aż miło;)

ludzie co tak słabo dawajcie więcej postów...

Wiadomość z agroFakt.pl

TomekT25    1

Filmu nie mam ale jest zdjęcie które zaraz dodam oczywiście ma ciężko ale jakoś daje sobie radę, drugi sezon tak śmigamy i daję radę a i tak nie mam innego więc musi dawać radę.

farmmaster    0

a no czasami tak jest że jak nie ma kasy na nowy sprzęt trzeba sobie radzić tym co jest

TomekT25 ty masz przy tej swojej noże czy wymontowałeś?

TomekT25    1

oczywiście jest założone tylko 17 ponieważ 3 nie było jak kupiłem i tak zostało tych których brakuje nie założyłem po końcach i jest git

dominic    33

Tez mam Mengele 7 metrową, 2,20m szeroka z rotorem i nożami.

Jedna z lepszych przyczep, słomę zbieram na 4 biegu w c360-ce.

Plusy: podbierak dźwigany do przodu, nisko osadzona i szeroka - zaleta w górach, pojemna paka,

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować