kuba22215

mf 255 kontrolki deski rozdzielczej

Polecane posty

kuba22215    0

Witam, mam problem z kontrolkami na desce rozdzielczej po poprzednim właścicielu, dwie nie działają, zaczynając od lewej mamy następujące kontrolki:

ładowanie, ciśnienie oleju w silniku, ciśnienie oleju w skrzyni-tego pewny nie jestem bo od początku nie było tej kontrolki ani kabli tam dochodzących, następnie też jest kontrolka ale nie mam pojęcia od czego, no i światła drogowe.

Jeśli ktoś wie gdzie jest ten czujnik ciśnienie oleju w skrzyni prosiłbym o fotke gdzie się znajduje i jak to ma być podłączone no i ta następna kontrolka od czego jest i jak ma być podłączona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

One we wszystkich modelach nie wystęmpują, tylko jest miejszce na nie. Ta druga to jest od czystego filtra powietrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rasoir    0

Nie są montowane na polski rynek bo 4 kontrolka od lewej jest od zanieczyszczenia filtra powietrza suchego, polskie MF'y mają filtry mokre więc nie występuje, natomiast czujnik ciśnienia oleju w skrzyni manualnej dotyczy wersji ze skrzynią Multipower (półbiegi) - również nie występuje w MF serii 235 oraz 255.

Edytowano przez Rasoir

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez DarK55
      Witam, ciągnik stał ok pół roku nie uzywany. Niestety po tym czasie po wrzuceniu każdego biegu koła się blukuja. Nie chcą się kręcić dwa w jedna strone. Po podniesieniu jednego koła do góry z wrzuconym biegiem kręci się normalne a jak dwa podniosę to kręcą się w przeciwne strony. Ktoś wie jak ten problem rozwiązać ?
    • Przez mf25
      Jak wymienić żarówki na desce rozdzielczej w zegarach temperatury wody,paliwa obrotomierz  MF 255 ?
    • Przez CaseBizon
      Podczas uruchamiania silnika czyli podczas testu kontrolek kontrolki numer 5, 6, 7, 10 i 11 powinny zapalac się na ok. 1 sekundę lecz kontroki numer 5, 6 i 11 nie zapalają się co może był tego przyczyna? Wydaje mi się ze w lato działały numer 5 i 6 (dodam ze żarówki są sprawne)
      Drugie moje pytanie dotyczy kontrolki świec żarowych otóż pali się ona normalnie podczas grzania świec lecz po czasie gaśnie i miga 3 razy.
      Proszę o podpowiedzi.
    • Przez Nieznany1235
      Gdy wyjmuje bagnet od stanu oleju leci płyn chłodniczy oraz olej co się mogło stać. Ciągnik odpala ale po chwili gaśnie. 
    • Przez adasko248
      Witam. Jak w temacie chodzi mi o sposób w jaki moge odblokować ten zawór gdysz nie byl uzywany on od nowosci i w tej chwili nie moge go ruszyć. Probowalem odrdzewiaczy i penetrujacych i nic. Moze macie jakis sposob lub narzedzie do wyciagniecia tego?
      Pozdrawiam.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj