Skocz do zawartości

Polecane posty

kuba22215    0

Witam, mam problem z kontrolkami na desce rozdzielczej po poprzednim właścicielu, dwie nie działają, zaczynając od lewej mamy następujące kontrolki:

ładowanie, ciśnienie oleju w silniku, ciśnienie oleju w skrzyni-tego pewny nie jestem bo od początku nie było tej kontrolki ani kabli tam dochodzących, następnie też jest kontrolka ale nie mam pojęcia od czego, no i światła drogowe.

Jeśli ktoś wie gdzie jest ten czujnik ciśnienie oleju w skrzyni prosiłbym o fotke gdzie się znajduje i jak to ma być podłączone no i ta następna kontrolka od czego jest i jak ma być podłączona.

Wiadomość z agroFakt.pl

tomek73    188

One we wszystkich modelach nie wystęmpują, tylko jest miejszce na nie. Ta druga to jest od czystego filtra powietrza.

Rasoir    0

Nie są montowane na polski rynek bo 4 kontrolka od lewej jest od zanieczyszczenia filtra powietrza suchego, polskie MF'y mają filtry mokre więc nie występuje, natomiast czujnik ciśnienia oleju w skrzyni manualnej dotyczy wersji ze skrzynią Multipower (półbiegi) - również nie występuje w MF serii 235 oraz 255.

Edytowano przez Rasoir

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Power20
      Witam,
      Wczoraj w moim ciągniku renault 103.14 zaczela zapalc sie kontrolka : wykrzyknik w dwoch kółkach obok kontrolki akumulatora. Kontrolka zapala sie gdy wciskam sprzeglo.
    • Przez ravz
      Od kilku tygodni jestem posiadaczem renault ceres 85x rok 1994.

Pewnego dnia zaczęła mi się świecić kontrolka nr 9 oraz Stop, czasami świeci się dłużej, czasami krótko (dosłownie tylko kilka sekund). Następnie zaczęła świecić się (po kilka sekund 1s lub 2s) kontrolka nr 5.

Co może byś przyczyną takiego zachowania?

Dodam że kontrolka świeci się najczęściej gdy: wyłączam wałek, włączam przyśpieszacz lub nacisnę lekko i szybko puszczę pedał hamulca.
      Oleje i filtry są wymienione/ w normie. 
      Obrazek kontrolek w załączniku.

• Przez AgroPodhale
      Witam, mam zamiar w najbliższym czasie wymienić uszczelkę pod wtryskiem w moim mf 255 ponieważ mocno cieknie z niej ropa . Tu pojawia się moje pytanie . czy po wymienia tej uszczelki i montażu wtrysku będzie trzeba go jakoś ustawiać lub coś czy tylko tak jak w samochodzie, wkładasz i jedzie . Jaką siłą muszą być przykręcone wtryski. O czym pamiętać, na co uważać podczas tej operacji. Liczę na Waszą pomoc.
    • Przez DJG888
      Witam,

Kupię obciążniki przednie do Massey Ferguson 255 (najlepiej 4 sztuki) w "chrześcijańskiej" cenie.

Okolice miast Wolbrom, Olkusz, Miechów, Skała (woj. małopolskie).

Pozdr.
    • Przez mf550
      mam problem ciagnik caly czas pracuje ale wyraznie slabnie przy jakim kolwiek obciazeniu schodzi z obrotow nierowno pracuje prosze o pomoc jezeli ktos mial podobny przypadek