padre1989

lampy robocze Belarus 952

Polecane posty

padre1989    13

witam :)chodzi mi czy mozna gdzies dostac oryginalne lampy robocze te prostokątne , szukam na allegro nie moge znalezc w sklepach tez nie maja, kupywal ktos ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolmasz    7

witam :)chodzi mi czy mozna gdzies dostac oryginalne lampy robocze te prostokątne , szukam na allegro nie moge znalezc w sklepach tez nie maja, kupywal ktos ?

 

Linki do aukcji usunąłem. Pkt. 1.17

Edytowano przez Elektrotechnik

potrzeba jest matką wynalazków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Ale to nie jest robocza tylko drogowa światło mijania i drogowe.


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Junkers    44

@Padre Mam 952.4 i te prostokotne nie zachwycaja swieceniem. Poszukaj moze czegos innego. Widzialem ostatnio 1025.4, mial on zupelnie inne halogeny bez tych kratek, troche wieksze ale nie sprawdzalem jak swiecily.

 

Chociaz te prostokatne z kratka maskujaca widzialem w Agrofil w Kutnie tam koles ma wszystko do mtz i belarusow.


KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MyszaXD    0

Mam Mtz 920. 4 też miałem prostokątne lampy robocze ale postanowiłem je zmienić pojechałem do kolegi obejrzeć jego Ursusa bo widziałem ze mu te światełka ładnie świeciły i obejrzałem. Pojechałem do sklepu Rolniczego Rol-Spec i kupiłem takie malutkie kwadratowe. Jestem z nich bardzo zadowolony.

Edytowano przez MyszaXD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Pewnie tzw. szperacze mam je przy c-360 i szału nie ma .Może ktoś zaproponuje coś jeszcze innego co daje mocne światło z chęcią też bym zmienił przy rusku bo orginalne kiepskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubcio224    6

Wesemy kwadratowe, bardzo ładnie świecą. A jeśli to was nie zadowala to tylko ledy.


Moje ciągniki: Mtz 80 +tur , T-25, John Deere 935
..........................................................................
I inne : New Holland,Bomet,Sip,Agromet,Z-001,N226/1,Amazone,Jarmet,stanrol,itp
................................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MyszaXD    0

"Pewnie tzw. szperacze mam je przy c-360 i szału nie ma ." To nie są szperacze. Może mnie nie zrozumiałeś. Jeśli mogę coś jeszcze zaproponować to mianowicie. Mam kombajn zbożowy Fortschritt E-512 gdy go kupiłem nie miał on lamp roboczych więc zauważyłem ogłoszenie na tablicy o listwie lamp od samochodu ciężarowego nie były one tanie ale się opłaciło. Bardzo ładnie świecą. Polecam ale nie wiem czy można gdzieś takie znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez toobek
      Witam szanownych kolegów. Mamy taki problem z kuzynem. Posiada on BELARUSA 952 i gdy naciśnie przycisk do grzania świecy płomieniowej to załącza się również rozrusznik. Nie zawsze się tak dzieje, powiedzmy raz na 5 naciśnięć. Rozebraliśmy deskę rozdzielczą, wszystkie wiązki. Przekaźnik od świecy działa prawidłowo świeca grzeje, ale czasami również odpala. Może ktoś się orientuje gdzie szukać przyczyny, albo miał ktoś taki problem? Z góry dziękuję za wszelką pomoc i pozdrawiam !!
    • Przez grodzioman
      Panowie ratujcie. Potrzebuję opis bądź zdjęcie jak podłączyć przewody do stacyjki do Belarusa 920 2007r. Wypadła mi stacyjka podczas wymiany i rozłączyły się przewody.  Stacyjka nowego typu, nie moge się połapać który był gdzie. Sprawa dość pilna bo zostałem bez tura przy bydle. 😒
    • Przez Mrozik137
      Witam mam problem wymieniłem alterantor bo myślałem że od tego nie pala sie nawet nie zapalaja sie na włacznikach te lamki co to by mogło być prosze o pomoc 
    • Przez potok
      Czy jest możliwe zamontowanie wysprzęglika i pompki od innego ciągnika aby praca sprzęgła była bardziej wygodna.
       
    • Przez gospodarz1997
      Witam. Jakie są przeróbki żeby założyć tura? Słyszałem ze baniak trzeba gdzieś indziej zamocować? I czy lampy trzeba dać na maskę?. Bo mam teraz jak były w oryginale. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj