Zaloguj się, aby obserwować  
aster453

Unia DF 1,2 V problem z rolką

Polecane posty

aster453    26

Jako że już po sezonie nie wzywałem serwisu jednak być może uda mi się z Waszą pomocą rozwiązać problem. Otóż rolki kore znajdują się na klapie otwierającej czasem przeskakują na dolnym trybie tym przy hakach zamykających się co może być przyczyną ?

Wiem że u góry znajdują się dwie sprężyny którymi można regulować docisk jednak próbowałem i w jedna i w druga stronę kręcić i niestety nadal przeskakują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aster453    26

Chodzi mi o rolki które chodzą po trybach nie o rygiel zamykający. Rolki przeskakują po trybach a miejsce w którym to się dziej to właśnie obok rygla zamykającego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAROL4    5

W pażdzierniku nie bardzo masz chyba gdzie sprawdzić czy coś tam pomoże a czytam ,ze z już po gwarancji-więc

1 nie czytałeś jakie mam o nich zdanie- przed kupnem -w których opisywałem co to za ch*j...two ,badziewie , itp

2 Stojac za prasa sprawdz na zębatkach (u góry w klapie,czy łancuch siedzi w odpowiednich nacięciach)-jak nie to popraw by był prawidłowo (nie skoszony).Jak siedzi dobrze to proponuję lekko uchylć klapę i obracać kluczem do odblokowywania podbieracza (delikatnie ,bo spieprz..sz gwint w tym sprzęgiełku ) tak ze dwa razy i przyglądać się ,czy dobrze trafia łańcuch w swoje miejsca w zębatce.

3 jak nie trafia ,to pewnie z któregoś boku w łańcuchu brakuje ogniwa ,aaaallbo zębatka jest nie symetrycznie zamontowana.(klapy żle montowali, to łancucha nie mogą?!)(Po zmianie klapy u mnie nadal wali na górę)

4 cuda tych prasach się dzieją -nic nie poradzę -ale pytaj dale ;) j ( Sprawdz łańcuchy napędzające czy z któregoś boku nie za bardzo jadą po zębatkach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Konrad2510
      Słuchajcie panowie posiadam agregat unia kombi 4,2 i mam pytanie czy wymieniał ktoś łożyska na przednich walkach oraz te piasty bo rozebralem wczoraj żeby wymienić łożyska a tam piasty pekniete i rozmielone a nowych już nie sprzedają takich proszę o rade
    • Przez KrzysztofWyszyski
      Problem polega na tym że zawiasy puszczają po spuszczeniu z przewodów oleju i było odpowietrzane. Co to może być za przyczyna?
    • Przez ZetorPower
      Witam Pany mam pytanie jest do kupienia agregat unia ares tl drive z hydropakiem ale nie mam pojęcia jak taki wał oponowy poradzi sobie w uprawie i siewie po orce centralnie po orce lub wstepnie przebronowane ciezkimi bronami na rędzinie lub glinie no i troche na normalnych glebach  rozwali to troche bryły czy opony za miekkie są?? własciciel pracował nim na lekkich glebach to mówi że malina 
    • Przez Arek84
      Jak w temacie, poszukuję agregatu unia kombi 3,7 m rozkładany hydrauliczne  rozważę  każdą propozycje najlepiej nie malowany w oryginale i w obrębie tarnowa, krakowa,  katowic i kielc.
    • Przez norbi9032
      Witam stoję przed zakupem zestawu uprawowo siewnego (Unia cerse z wałem packera + poznaniak 500/3D lub podobny zestaw z AGRO MASZ-u)
      Który zestaw był by lepszy.? Wady i zalety? I może orientuje się ktoś jak wychodzą cenowo.?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj