Polecane posty

Witam!

Nie wiem czy to wlasciwe miejsce do umieszcenia tego tematu, wiec w razie czego prosze o jego przeniesienie. Otoz mam do sprzedania ok. 30 bel sianokiszonki, ale nie wiem zupelnie jakiej ceny powinienem zadac za jedna bele ;nigdy nie przedawalem sianokiszonki. Byla ona robiona we wrzesniu tego roku z drugiego pokosu trawy, ktora pochodzi z naturalnych lak. Jej jakosc jest bardzo dobra, krowki bardzo chetnie ja wyjadaja. Jakiej ceny powinienem zadac? Czekam na wasze sugestie, propozycje, piszcie po ile kupowaliscie badz sprzedawaliscie w tym roku. Chce dac w tym tygodniu ogloszenie do lokalnej gazety i musze podac jakas cene wyjsciowa.

 

Pozdrawiam i z gory dziekuje za pomoc!!!

 

Co jest Panowie??? Nikt nie pomoze??? :rolleyes:


Kto nie ryzykuje ten nie pija szampana!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Mój kumpel sprzedawał po 95 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

U mnie w okolicy chodżą od 90-100zł.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balzak    6

ja u siebie słyszałem ze nawet po 80 mozna kupić ale jakiej jakości to nie mam zielonego pojecia nigdy nie kupowałem


<p>Doradca Żywieniowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m11031993    3

u mnie w św2iękorzyskim sprzedaja po 80zł sam sprzedawałem po 80zł i to z pierwszego pokosu bele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel1222    2

A ile kosztuje prasowanie sianokiszonki i słomy i ile kosztuje owinięcie jednego bala i ile zwiezienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin320    0

U mnie znajomy po 90 sprzedawał


................................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek16    25

temat już trochę przedawniony , ale bele sianokiszonki można już kupić po 60zl


AF - to Jest To:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcint19    3

wszystko zależy do tego w jakim województwie mieszkasz i z tego wynika jakie jest zapotrzebowanie na kupno bel sianokiszonki bo u mnie w Małopolsce to może byc nawet te 60zł./szt. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319
A ile kosztuje prasowanie sianokiszonki i słomy i ile kosztuje owinięcie jednego bala i ile zwiezienie?

U mnie rok temu cena za sprasowanie, owinięcie i zwiezienie wynosiła 35 i 30 zł za 1 belę(te za 30 robili c-360 wiec wątpię aby te belki były dobrze dobite). W tym roku już sobie cenią 40zł za belkę.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel321654    0

u mnie jest mniej więcej tak za zrobienie samej belki ok 10 zł za zrobienie i owinięcie ok 20zł i za zrobienie, owinięcie + folia ok 30 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek21    35

W moich okolicach sprzedaja po 60zl.


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian1992    102

Tak samo jak u mnie też 80-100 zł


Nie zezwalam na korzystanie z zamieszczonych przeze mnie obrazków bez mojej wiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JohnDeere6030   
Gość JohnDeere6030

Odnawiam temat <_< Ja chciałem spytać po ile sprzedajecie siano w belkach lub w rolkach :P Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian1992    102

Belka siana to tak 50-60 zł


Nie zezwalam na korzystanie z zamieszczonych przeze mnie obrazków bez mojej wiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

U nas troszkę taniej 40 - 50 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buczek    9

wznawiam. ile trzeba wziąć za balot sianokiszonki z koniczyny pierwszy pokos?? województwo war-maz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Junkers    44

Jesli piszecie ze balot sianokiszonki kosztuje np. te 60zl to popatrzcie sobie na temat "Ceny uslug" tam jak niektorzy pisza tyle kosztuje kompletna usluga za zrobienie balota(prasowanie, zwozenie, owijanie) . Wiec nie oplacalo by sie ciac swojego.


KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj