Zaloguj się, aby obserwować  
Aroo22

MF 6140 przedni napęd

Polecane posty

Aroo22    314

Witam. Mam problem, w moim MF6140 podczas orki nagle przestał działać przedni napęd.

Dodam, że kontrolka na pulpicie sie świeci i gaśnie po 14km/h. Wałek się kręci, blokada mechanizmu takze działa. Może wiecie co moze byc przyczyną i jak naprawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witek88    1

Tak jak Ci przedmówca napisał, frezy na przednim moście, spotkałem się też z przypadniem zerwania "ząbków" na traczkach w koszu przedniego napędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aroo22    314

Witam.Znalazłem problem w przednim moście,a mianowicie wałek atakujący został ukręcony przy wyjściu z obudowy,a wałem napędowym.Potrzebne namiary na części używane,bo nowe 3500 zł - wałek i koło talerzowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witek88    1

Ktoś na forum pisał że to naprawiał (przyspawując końcówkę do wałka przekaźnika c360), ale zależy który rodzaj frezów masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aroo22    314

Witam:Długo nie pisałem,bo niedawno zabrałem się za remont a mianowicie;regeneracja wałka atakującego dospawanie końcówki i frezowanie 150 ,tulejki uszczelniacze 400,tulejowanie 300 plus olej i własna robota.Zobaczę czy regeneracja długo wytrzyma ale myślę ze zate pieńądze warto ,jeśli nie pozostaje orginał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aro321    103

jakby ktoś potrzebował to mam na sprzedaż tuleję (łącznik) która łączy wał napędu przedniego mostu za 100 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Maniek24240
      Witam, mam problem z nowym nabytkiem Deutz-Fahr Agrotron 200, 1998 rok, dziś podczas prac polowych zaczął się zakopywać i odziwo wszystkie koła kręciły a napęd nie był załączony , nie można wcale rozłączyć napędu i ciągnik przy wyższych biegach szarpie obstawiam że wina tkwi w elektrozaworze tylko nie wiem który to. Mam nadzieję że coś mi doradzicie jak można naprawić te usterkę aby ten napęd się rozłączał , dodam że dioda na pulpicie od przedniego napędu reaguje na przycisk ale poza tym nic się nie dzieje
    • Przez Ogrodowa
      Witam mam pytanie odnośnie przedniego napedu do zetora 7211, czy moge zalozyc naped od 7245 na oponach 9,5/9-24 bo tyle sa 16,9-28 i moje pytanie czy to zgerywalo by sie  razem ze sobą??
    • Przez harny666
      Witam,
      Mam ciągnik Massey Ferguson 699 i wystąpił mi w nim problem, podczas ruszania do przodu bez włączonego przedniego napędu po przejechaniu ok 0,5 m, blokują mi się przednie koła i nie da rady jechać, po włączeniu przedniego napędu koła się nie blokują ale strasznie charczy przedni napęd
       
    • Przez Ferdihubi
      Witam, jestem świeżakiem na af.pl szukałem i znalazłem odnośnie napędu ze nie można wyłączyć a mój problem z fergusonem 3060 autotronic 1987r mam taki ze podczas włączania przedniego napędu nie włącza się kontrolka na desce( bywało czasem tak ze podczas jazdy włączała się)  , elektrozawor sprawny(załącza napęd), zarowka w kontrolce tez sprawna , brakuje mi pomysłów gdzie szukać , poratuje ktoś pomysłem ? 
    • Przez AdamKryski
      Witam. W przeciągu 6lat w przednim napędzie  wymieliło mi  3 razy łożyska igielkowe, uszczelniacze obudowę tryb zebaty atakujący, wałek i wszystkie inne.... 3ci raz i tylko prawa strona!!!! Ręce mi już opadają.... 
      Opony przód  9,5-24 diagonalne
                     Tyl 14,9-28 radialne.
      Czy nie powinne  być z tylu 16,9-28 ??? Różnie piszą raz że 14.9 A raz że  16stki....
      Pomocy!!!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj