Skocz do zawartości
News
edzio

Czy ktoś ma jakiegoś Farmera 130 konnego

Polecane posty

kris14    261

Nie, nie jest on jeszcze dostępny...

Co dopiero na AgroShow był zaprezentowany jako prototyp przecież :rolleyes:

Wiadomość z agroFakt.pl

stasio1    2

Rozmawiałem z dyrekcją Farmera na ten temat. Ten ciągnik który był na AgroShow ma wejść do sprzedaży we wrześniu tego roku. Miał on ok 160 km a silnik miał z oznaczeniami CNH. Wyjaśniono mi że z takimi silnikami miał być produkowany jednak CNH podniosło cenę i Farmer będzie produkowany z silnikami Iveco. Co więcej gama Farmerów się rozszerzy. Będzie produkowany mniejszy ciągnik o mocy ok 65km oraz kilka modeli (bodajrze w 5 zakresach mocy) przekraczających 120km.

Mi wiadomo ,że będzie Farmer 159km i 173km .Teraz w galerii jest fota nowego z JD pewnie ma 90km <_< . a on tym 65km to pierwszy raz słyszę myślałem że maja być 72km...

KPK - Ochrona

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez 3Krzysiu3
      w moim po zrobieniu ok. 500mth szlag trafił łopatke sprzęgła
      Nowe łopatki ok. 1100 zł
    • Przez Jaro1234
      Witam mógł by mnie ktoś pokierować jak zamontować w Farmerze 8248 m12 silownik wspomagający? Może to być wlasny pomysł bądz schemat czy coś w tym stylu siłownika montowanego oryginalnie. Robił już ktoś coś takiego? Nie chciał bym nie potrzebnie rozebrać maszyny i później nie wiedzieć co się z czym je, jedyny podnośnik jaki rozbierałem to w naszej poczciwej C-360.
    • Przez stefan8244c2
      Witam zastanawiam się nad założeniem turbiny do mojego Farmer F-8244 C2 silnik siedzi tam MMZ D-243 moc 81km i po założeniu turba moc wzrasta o ile? na moje oko jest to chyba 30% czyli ciągnik osiąga 105km. Teraz mając Pronara 1221 widzę że 81 a 130 km jest różnica i dlatego myślę nad ową modernizacją. Jeszcze takie pytanie

-jak to jest z silnikiem co trzeba zmieniać a jak trzeba to jak do wychodzi
      -czy silnik to w ogóle wytrzyma
      Tyle z mojej strony liczę na jakąś odpowiedź
    • Przez tomi83
      Piszcie wszystko co wiecie na temat tego ciagnika jaki ma zalety wady,jako głowny ciagnik w gospodarstwie.
    • Przez przemas8595
      Witam Wszystkich Co sądzicie o ciągnikach firmy Farmer najbardziej interesuje mnie wersja 105 km

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.