Zaloguj się, aby obserwować  
StudentkaUR

ceny pasz pełnoporcjowych dla prosiąt.

Polecane posty

StudentkaUR    0

Witam :) Chciałabym zapytać o ceny pasz pełnoporcjowych dla prosiąt oferowanych przez różne firmy paszowe.

 

Liczę na Waszą pomoc.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaczmarek    277

Zależy dla jakich wagowo prosiąt i jak bardzo "wypasiona" jest pasza. Od 2 tyś zł a górna granica to nie wiem spotkałem się z mieszanką odsadzeniową za prawie 4 tyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StudentkaUR    0

Stosujesz pasze dla prosiąt jakiejś wybranej firmy?

Nie ujełam w zawartości mojego pytania ze interesują mnie praktycznie wszystkie pasze pełnoporcjowe dla prosiąt, ponieważ przeprowadzam analize rynku i staram się zebrać jak nawięcej informacji na temat tych pasz z różnych firm.

Edytowano przez razor275
Cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaczmarek    277

Ja pasze dla prosiąt robię sam, więc nie orientuje sie dokładnie. zresztą w tym roku zboża są tańsze wiec i pasze pewnie potaniały ale jak mówię dawno się nie orientowałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez krzysiek29
      Witam!
      Proszę powiedzcie skąd bierzecie prosięta nie mając swoich macior. Kiedyś brałem z targowisk a teraz nikt tam nie posiada ani numeru gospodarstwa ani świadectwa zdrowia a świnie muszę trzymać bo do ESU do młodego się liczy. Bardzo proszę o normalne odp a nie typu: kup sobie maciorę....
      Czy nie da się jakoś obejść tego świadectwa???
    • Przez asmodat
      Chciałbym rozpocząć temat z darmowymi programami żywieniowymi. Interesują mnie zarówno programy internetowe jak i takie na PC. (np.: WinPasze Mroczko - znam i mam)
      Wiem że jest jeden wielki zagraniczny serwis, który się tym zajmuje (dodaje się parametry, liczy się paszę) ale nie pamiętam nazwy.
       
      Z mojej strony PHPU Rolskład: http://rolsklad.pl
      -Na razie dodanych jest mało produktów, ale
      -Wprowadzone są normy żywieniowe i antyżywieniowe -> nie można zrobić złej paszy nawet nie znając się na rzeczy (strosuki i ograniczniki ilościwe zbórz np: pszenżyto + żyto etc)
      -Można zmieniać i ustalać ilości komponentów w paszy (MIN, MAX, RÓWNO)
      -Można zmienić zasyp
      -Program wylicza najniższą cenę z zadanych komponentów jak i ustala jakość w zadanej cenie
      -Można zmieniać ceny komponentów, tak, że program policzy nam paszę najtańszą dla nas - oczywiście z zadanych normach
      -Program pokazuje parametry paszy i informuje czy pasza jest poprawna, czy nie i jeśli nie to jakie parametry osiągneły dolną, a jakie górną granicę
      -Program pozwala wydrukować recepturę - nie trzeba nic przepisywać.
      -W pomocy można znaleźć film instruktażowy generowania receptur.
    • Przez eresik1996p
      Koledzy czy ktoś może mi powiedzieć czemu prosieta które sa 3 tygodnie po odsadzeniu od lochy nie chcą przyjmowac paszy, ani wymieszanej z woda ani osobno, natomiast cały czas piły by wode, co może byc tego przyczyną i jak temu zaradzić??
    • Przez patrykus982
      Witam sprzedam 10 prosiąt, waga około 20 kg cena 140/sztuka . Województwo wlkp. wiec info pod nr 782 587 178
       
    • Przez hodowca123
      witam
      czy używacie jakiegoś programu komputerowego do optymalizacji paszy?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj