Zaloguj się, aby obserwować  
pioter94

welger rp 200

Polecane posty

pioter94    1

mam kilka pytań co do tej prasy

można założyć siatkę do tej prasy?

ile to będzie kosztować?

czy ciągnik 75 konny da rade z nią?

jak z awaryjnością u niej?

i czy posiadacie taką prasę i czy jesteście z niej zadowoleni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morfi81    30

czytałem opinie że walce są z cienkiej blachy i gdy prasa już ma swoje lata to walec potrafi się przełamać, czasami też sznurek nawinie się na rotor (ale to może być wina operatora)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez merkator50
      Znalazłem w idealnym stanie belarke welger rp 12 i mam kilka pytań ,a mianowicie czy trzeba słeme belować z rosą kiedy jest jeszcze wilgotna ,bo jeśli jest sucha w południe to utknie w komorze i czy wąski podbierak to problem w belowaniu ,a jak z jej awaryjnością.Proszę o odpowiedzi
    • Przez Dami147
      Sprzedam Prasę Welger Rp12, saitka Jak nowa prasowała suche siano i słomę od 2 lat prasowała kiszonkę bo tyle jest u mnie  nie malowana polecam

    • Przez johenek
      Witam
      Mam problem z założeniem sznurka do prasy, po prostu nie mam żadnego schematu ani nic jak należy go poprowadzić więc był bym bardzo wdzięczny jak by ktoś mi napisał, wstawił schemat lub najlepiej jakiś filmik instruktażowy jak to należy zrobić
    • Przez RolPro10
      Witam. Jestem na kupnie prasy Welger Lely 220 profi (2002 r.). Prasa w fajnym stanie tylko mam problem (pytanie) czy da sobie z nią rady Ciagnik Massey ferguson 375 (75 km) rok 1992 ? Pracował by bez nozy tylko z rotorem. Aktualnie mam Claas rollant 44s i daje rady bez żadnych problemów. Pracuje przy sianokiszonce. Traktor silny  bo wyciąga na naczepie pod górę (10%) 8 beli z sianokiszonki bez najmniejszych problemów. Zmieniam poniewaz claas 44s nie nadaje sie do siankiszonki. I chcę powiększyć gospodarstwo.

    • Przez RafaPitka
      Witam Mam Problem Zastanawia się nad Kupnem Prasy Rolujacej Welger mam do Wyboru 420 i 520 chciałbym się dowiedzieć czy się różni jedną od drugiej i która jest lepsza a dokładnie mnie martwi czy mój Ciągnik Je Poradzi Mam Fendt 309 95 km i nie wiem czy Da radę .BD nią Pracował tak mniej więcej po równo Słomy i Sianokiszonki.Dzięki za Swoją Wypowiedź
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj