Zixov

Łącznik

Polecane posty

Zixov    1

Witam. Mam pytanie mam zamiar zrobic teraz cos w stylu kultywatora na przedni tuz do new hollanda t5050 zeby nie chodził tak po grózłach i nie wiem czy łącznik wytrzyma i czy sie nie zegnie gdzy sie bedzie pchac bo wiem ze lącznik jest do ciągniecia.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

Nie powinien.Jak się zegnie to zastąpisz czymś innym.


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zixov    1

wlasnie tylko jak sie zegnie to moze uderzyc w maske i ją zlamac bo to wszystko plastik pytalem róznych ludzi i mowia ze łącznik jest do ciągnięcia a nie do pchania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cooler2010    6

Tylko że samym łącznikiem nie pchasz narzędzia poza tym siły tak działają że na ramiona przypada więcej obciążenia niż na łącznik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

No właśnie. Nie wspominając o tym że łapy kultywatora są poniżej osi zaczepu ramion więc łącznika nic nie chce zgnieść tylko go ciągnie. Nic mu nie będzie.


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zixov    1

aha czyli nie powinno sie nic stac i moge robic to na łącznik jak miałem zamiar. Dieki za pomoc pomogliscie mi jutro bede wszystko przygotowywal

 

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez BobsMF
      Witam, co myślicie o takim łączniku do ciągnika 85 KM?
      http://allegro.pl/cieglo-lacznik-hydrauliczny-niemiecki-5-ton-granit-i2963456451.html
      Jak coś takiego sprawdza się w praktyce?
    • Przez iwonusia22
      Witam, mianowicie mam następujący problem, założyłem tura do ursusa c-360 i po pewnym czasie zaczął psuć mi się łącznik pompy hydraulicznej (niszczą się łożyska igiełkowe na wałku który przenosi napęd na pompe hydrauliczną ). Nie mam pojęcia co z tym zrobić, te uszkodzenie powtarza mi się notorycznie po każdej kolejnej naprawie. Czy ktoś miał kiedyś podobny problem? Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj