ArekDziedzic

JOHN 6930 problem z przednim napedem

Polecane posty

Witam wszystkich:) Zwracam się do was z takim o to zapytaniem. W moim johnie 6930 premium rok 2007, włączył się przedni napęd. próbując go wyłączyć zaraz się włącza albo czasem nawet nie da się go wyłączyć. Mam jakiś kod ale nie moge znależć go w instrukcji, jest dośc długi.

 

Maacie jakieś pomysły, rady?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziomal20084    43

Czujnik od przedniego napedu jest prawdopodobnie uszkodzony. Przedni naped działa na takiej zasadzie ze jest caly czas zalaczony przycisk słuzy tylko do rozłaczania :) zgłosił bym to do serwisu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejczbio    82

A bezpiecznik ? ECU sie nazywa chyba? Czy jakoś tak, nie mam instrukcji przy sobie....

EDIT: chociaż może to nie bezpiecznik, skoro czasami się wyłącza...

Edytowano przez ejczbio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Z kodami to tylko serwis pomoże. Bezpieczniki raczej nic tu nie dadzą. Skoro raz działa raz nie. Może być uszkodzony czujnik, który podaje błędne informacje. Można też sprawdzić instalacje czy wszystko dobrze kontaktuje. Ewentualnie wtyczki przeczyścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziomal20084    43

Czujnik od przedniego napedu powinien znajdowac sie na przystawce do ktorej jest zamontowany wał do przedniego napedu, sprawdz po prawej badz po lewej stronie, kody bledow tylko i wylacznie serwis przez kompa moze sprawdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wjanusz23    6

Witam , czytając wasze posty widzę że coś wam świta ale nie do końca , a tak poważnie to czegoś takiego jak czujnik załączenia przedniego napędu to nie ma i raczej Arek go nie szukaj , a co do kodów to w ciągnikach premium spokojnie je odczytasz i napisz co to za kody . Sterownikiem odpowiedzialnym za przedni napęd jest sterownik BCU i to z niego podaj kody , wówczas coś można podpowiadać , pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj, ja miałem problem z włączaniem wałka, i podmieniłem cewkę elektromagnetyczną z przedniego napędu i załozyłem na włączanie wałka i wtedy działało. ty zrób tak samo weź pożycz sobie cewkę elektromagnetyczną z wałka przekaźnika mocy i zamontuj ją w miejsce włączania przedniego napędu (znajduje się pod spodem mniej więcej jak się kończy silnik i zaczyna skrzynia biegów) i bedziesz wiedział czy jest uszkodzona ta cewka. JD 6910

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalik    17

Witam, mam problem z JD 6530 Premium. Gdy przedni napęd jest obciążony to na wstecznym biegu przeskakuje i przestaje ciągnąć i słychać lekkie wycie. Co to może byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, sory że nie odp ale zima i inne sprawy na bani i tak się temat wykoleił. Słuchajcie kod błedu to BCU 33 524235.31. Ogólnie czekam na serwis, który raz już był i naprawił wałek WOM, a do przodu mają przyjechać 6 marca. W dodatku typek mi kalibrował rewersy w obu john deerach i je popieprzył, teraz jakoś dziwnie szarpią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z John Deere 6230 premium nie mogę rozłączyć przedniego napędu wyskakuje mi błąd BCU 33 524235.31 czego to może być wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mateuszek12
      Witam pomoże ktoś może miał ktoś problem tego typu. Niekce działać mi klimatyzacja w john deere 6910s co to może być za przyczyna.
    • Przez Dominik4321
      Witam mam do wyboru dwie prasy pasowe. Jedna z nich to McHale V660 która posiada 3 pasy. Drugą z nich jest John Deere V451M która posiada 6 pasów. Proszę o wypisanie wad i zalet  tych pras i czy lepsze bele są z prasy 3 pasowej czy 6 pasowej.
    • Przez mrursus360
      Jak wyglada u Was proces owijania w prasach John deere 592 i pochodnych. U mnie ramię wysuwa się idzie do końca wraca się i jeszcze raz idzie do końca i wraca do ucięcia sznurka. Czy u Was też tak idzie czy ramię wysuwa się do końca i wraca do ucięcia?
    • Przez czmochu97
      Witam, ten oto kawał...... robi sobie ewidentnie z nas zarty. Temperatura zewnętrzna powyżej 20 stopni i już wali go w łeb. Aczkolwiek, podczas pracy, o ile to można nazwać pracą, przejechałem jakieś 700 metrów z agregatem i gaśnie, nie odpale, bo zapowietrzony. Delikatne psikniecie plakiem i znowu chodzi i tak później może przejade z kilometr, a może już nie. Co mu może być, dodam że rok temu pod koniec prac letnich też tak zaczął robić, ale tylko jak temperatura zeszła niżej, było okej.
    • Przez podol21
      Witam. Sprzedam dwie deszczownie Odry. Wąż 75 o długości 280 i 350 metrów. Mocny napęd wodny z biegami i płynną regulacją. Wiecej informacji pod numerem telefonu. 513702448 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj