Zaloguj się, aby obserwować  
michu20

dodatkowe oswietlenie

Polecane posty

michu20    166

witam wszystkich posiadam ciagnik Fendt 718 i mam takie pytanie zwiazane z dodatkowym oswietleniem czyli dwa dodatkowe halogeny z przodu i dwa dodatkowe z tyłu chciałbym podłaczyc te halogeny do tych co sa zamontowane fabrycznie i moje pytanie czy fabryczna instalacja wytrzyma dodatkowe oswetlenie jak tak to o jakiej mocy najlepiej kupic halogeny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

Trzeba znać przekroje przewodów i jakiej mocy są przekaźniki.Zobacz to i napisz nam to pomożemy Tobie.


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrian98    1

Wow a na co Ci aż takie oświetlenie alternator raczej da rade ;). A w serwisie Ci nie zamontują tego jakoś fabrycznie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Widocznie takie potrzebuje. W serwisie sporo zapłaci za taką usługę. Halogeny standardowe 12v 55w, instalacja powinna wytrzymać, ale nie wiadomo co na to komputer. Jak nie to zrób do nich oddzielną instalacje.

Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boku27    226

Zainwestuj w Ledy mały pobór prądu a bardzo dobrze oświetla najlepiej zimnym światłem tzn. Niebiesdkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michu20    166

tez własnie myslałem nad ledami mi potrzebne jest tylko lepsze doswietlenie na boki do siewnika i opryskiwacza w serwisie pewnie jak by cene powiedzieli to bi mi sie odechciało tych halogenów dzieki za podpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Żadnych dodatkowych świateł podłączanych pod istniejącą instalację! To jest proszenie się o kłopoty. Jak już to zdemontuj oryginalne światła a w ich miejsce zamontuj lampy led lub ksenony tak by ich sumaryczna moc nie przekroczyła mocy oryginalnych świateł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez
      witam pacjent to mf 5435 nie działa ehr i przyciski na błotnikach,nic nie świeci. Dodam że w tym samym czasie obrotomierz przestał działać, być może jest jakaś korelacja. co by to mogło być?
    • Przez edek37
      Witam szanowne grono mam problem w moim df 5110G, a mianowicie wariuje licznik tzn. raz działa raz nie(kostki do licznika sprawdzone) czasem przerywa jakby coś nie łączyło lub mrygają kontrolki awaryjek pomimo braku uruchomienia ich. Dodatkowo gdy dzieje sie to co pisałem wyżej ciągnik odcina zapłon i przerywa raz gaśnie raz chodzi. Jakby coś odcinało prąd. A czasem działa jak powinien. Bezpieczniki sprawdzone. Może ktoś z was miał taki przypadek lub wie do czego zajrzeć?
    • Przez Matusp85
      Witam wszystkich. Jestem świeżym właścicielem Case IH CX80. Potrzebuje paru wskazówek mianowicie bolączka przewody półbiegów. W gałce jest zastosowany zwykły przełącznik i gdzieś pewnie przewody niestykają. Jak rozebrać tą obudowę. I drugi temat wentylator nawiewu działa tylko na 3 biegu. Help
    • Przez Krawi
      Orientuje się ktoś co to za rodzaj złączki?
      4 otwory, używane 2 piny ale w ciągniku występują takie same z wszystkimi pinami.
      Ciągnik Same Explorer3 90.
      Chcę do niego założyć dodatkowe lampy robocze do których muszę dorobić takie wtyczki, bo wolałbym nie przerabiać oryginalnych gniazd .


    • Przez Wojciech15
      Witam forumowiczów, czy ktoś z was orientuje się, czy jest możliwa regeneracja elektrozaworu do opryskiwacza? Elektrozawór marki TeeJet 460BEC Manifold (załączony na zdjęciu). Jeśli jest taka możliwość, to czy ktoś z was kojarzy może w obrębie województwa opolskiego / dolnośląskiego kogo zajmującego się takimi regeneracjami? Z góry dziękuję za odpowiedzi 

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj