Zaloguj się, aby obserwować  
KULAWA_KOZA

ZETOR 3320 Opinie.

Polecane posty

KULAWA_KOZA    156

Witam.Mam na oku taki ciagnik z 1996 roku za 25.000zł ma przejechane 2100mth.

Warto go zakupić?Jest cały w oryginale.

Jakie są jego plusy i minusy?

Ile on ma koni?

 

Nigdzie nie znalazłem nic na jego temat wiec pytam tutaj......

Edytowano przez KULAWA_KOZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KULAWA_KOZA    156

Widziałem.

To starszy gość woził nim bańki z mlekiem do zlewni...od roku czy dwóch wszystko upadło i ciągnik mu został a ze ma tyle pola co kot napłakał to traktor sprzedaje.

Pytał się o ceny tego ciągnika to mówili mu ze to to samo co 5211 , a ze nie ma rocznika tego w tym modelu to stad taka cena.

W moim regionie nie ma takich traktorów tylko 5211 albo 7211.

Dlatego nikt nie słyszał o takim modelu.

A dziadek go kupił gdzies na zachodzie, tyle wiem.

 

Jak będzie OK to go wezmę , a jak mi nie przypadnie do gustu to go sprzedam i zarobie na nim parę stówek .

Edytowano przez KULAWA_KOZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marerek    4

ale jednak coś dziwnie mało za niego a on jest to samo co 5211 tylko bez miękkego przodu ja podejrzewam że on morze mieć już przejechane ponad 12 tyś i od nowa zaczęło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KULAWA_KOZA    156

No nie wiem czy pierwsze opony wytrzymają 12000MTH :D opon 80% a ciągnik jak nówka wyglada po wyczyszczeniu z kurzu i brudu.

Grama luzu nie ma nigdzie.

Silnik pięknie pracuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    314
Witam.Mam na oku taki ciagnik z 1996 roku za 25.000zł ....

coś za tanio, jak będziesz go brał to sprawdź czy numer ramy/vin w dowodzie rejestracyjnym jest taki sam jak na ciągniku i podjedź na najbliższa komendę z gościem niech Ci go sprawdzą czy nie kradziony np za granicą.

Jeżeli nie kradziony a sprawny to tylko brać za takie pieniądze.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marerek    4

no to też prawda co kolega wyżej pisze ale coś musi być bo ja tyle zapłaciłem za 3320 z przebiegiem 10 tyś ale był godny uwagi bo silnik po kapitalnym i większość rzeczy było wymienione ale jak ma na serio taki mały przebieg to coś dziwnego on jest dobrze przetarty z takim przebiegiem to wygląda jak by nigdy pola nie widział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90wlkp    18

Mam 3320 już 17 lat. Poza rzeczami eksploatacyjnymi, jak wymiana filtrów i olejów i innych pierdół nie było żadnej poważnej awarii. Ciągnik jak na swoje konie ma bardzo dobry uciąg. Bardzo dobrze ciągnie na obrotach maksymalnych i nie dużo pali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marerek    4

nie zgadzam się z tb kolego że mało pali u mnie w pracy z podnośnikiem to na dzień spali 40 litrów a zetor 7211 przy tej samej pracy i przy tych samych mniej więcej obrotach spali mniej o 15 litrów więc jest różnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DAREK    22

albo mocno przeciążony 3320 ,albo coś jest z nim nie tak . Nie może być tak dużej różnicy spalania w tych ciągnikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marerek    4

Powiedz czy ładowanie bel na przyczepę i na owijarkę chwytakiem to jest ciężko nie. Powiem ci że według mnie to 7211 powinien więcej spalić bo on miał podnośnik już wyrobiony bo on już ok 10 lat cały czas ładował bele na owijarkę a tu zetor 3320 który zakupiłem w zeszłym roku który wiem że nie robił praktycznie nic na roli ledwo dobrze zatarty i takie coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptaszyna    170

Dobrze to ujołeś w ostatnich słowach " ledwo dobrze zatarty", mój 3320 w posejdonie w tym sezonie palił 2,8 l na mth mierzone, w praktyce na dzień kopania ok 25 l paliwa, obr sil 1,5-1,8 tyś, więc u ciebie coś musi być nie tak. Mój ma w tej chwili oryginalny przebieg od nowości 4,1 tyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek88    2

Ciągnik nie do zdarcia. Rok 98 5500 mtg. Poza hamulcami, ciężkim odpalaniem zimą i trochę za dużym spalaniem ciągnik jest bez wad. Mocny, zwrotny, żwawy silnik. Jakiś czas u mnie z przymusu woził 15 ton buraków i chodził w agregacie uprawowo siewnym 3-metrowym półzawieszanym i jakoś dawał sobie radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mds212    2125

No jasne jescze w pługu 4 skibowym obrotym pewnie :D no bez przesady ten ciagnik ma tyle koni co 60 xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ppiotr    55

U mnie 3320 pracuje od nowości 1998, awari poważnych nie było i pali mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek88    2

Co do pługa to ledwo z dwu skibowym szedł ;) bliźniaki, zdjęte zagarniacze za śladami w agregacie, płytka uprawa, półzawieszana konstrukcja, więc bez znaczenia siła podnośnika i do tego lekki siewnik amazone d7 junior z skrzynią na 150 kg ziarna i jakoś tam musiał iść, jak 914 miał rozwaloną skrzynię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marerek    4

nie no mój jest w bardzo dobrym stanie tylko to spalanie ale jak na ten ciągnik to bardzo dobrze sobie radzi z różną robotą i tak jak wyżej pisałem kupiłem go od św pamięci sąsiada i w jakim on był stanie on nim dużo nie robił więc nie wiem w czym sto rzecz że tak dużo pali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Dariusz123456789
      Witam nie mogę uzyskać wysokiego pedału hamulca prawego zetor 72 11 ( nowa pompka,wyrównywacz, przewód cylinderek i szczęki proszę o pomoc
    • Przez kamil5421
      Witam. Posiadam Ciągnik zetor Forterra 125 i mam w nim tuz z WOM . lecz wałek raczej kręci się w przeciwnym kierunku , gdyż jak podłącze  jakąś maszynę to maszyna stoi a sprzęgło wałka chodzi jakby na " luzie " czy jest mozliwość zmiany obrotów w przekładni WOM . w załaczniku zdjęcie poglądowe ze strzałka obrotu wałka ,



    • Przez kamil5421
      Witam tak jak w temacie. Co może być przyczyną zaciecia zegara od ciśnienia powietrza.?
    • Przez ZimowyZolnierz
      mam problem z zetorem 9540 jak w tytule traktor po wciśnięciu pedału sprzęgła hamuje, od czego zacząć poszukiwania? Dodatkowo jak obsługiwać wzmacniacz momentu obrotowego (pierwszy traktor z tego typu bajerami) skrzynia 4 biegowa.
    • Przez toobek
      Witam. Mam taki problem, mianowicie orałem zawsze moim Zetorem 7211 pługiem 3 skibowym Unia Grudziądz. Orałem zawsze na trybie pracy hydrauliki POZYCYJNA i ustawiałem głębokość kołem pługa. Wszystko szło pięknie orka ładnie szła. Niestety mam bardzo zakamienione pola i postanowiłem przetestować pług z jakimś zabezpieczeniem. I tak przetestowałem już 3 pługi. Problem polega na tym że te pługi były cięższe, brały szerzej na skibę i na POZYCYJNEJ i kole podporowym ciągnik nie mógł uciągnąć nawet mój obecny pług Unię TUR 35. Przestawiłem więc tryb pracy hydrauliki na MIESZANA i ciągnik bez problemu ciągnie pług nawet przy głębokiej orce tylko nie mogę ustawić głębokości orki. Raz głębiej raz płyciej. Gdy przednie koła wpadną w dołek to pług potrafi wyskoczyć gdy wjadą na górkę to pług zagłębia się po ramę. Proszę o radę czy da się coś z tym zrobić czy jednak muszę wrócić do starej uni Grudziądz. Myślę nad pługiem obrotowym chociaż 2 skibowym ale boję się że będzie to samo. A pola mam nie regularne zakamienione i teren górzysty. Jest jakaś rada na to z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj