Zaloguj się, aby obserwować  
sakos2803

Wybór łyzki

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
sakos2803    3

Witam. Posiadam Zetora 10540 zamówiłem do niego ładowacz Quicke Q46.Do ładowacza zamówiłem lyzke o pojemniści 1,34m3 i teraz sie obawiam czy ona nie bedzie za duza.Prosił bym o porade uzytkowników i pomoc w wyborze łyżki. Szerokość 2,20m. Miałem do wyboru 0,85m3 lub 1,34m3

Edytowano przez sakos2803

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

2,20 m będzie do niego idealna. Ciągnik w miarę ciężki i mocny to poradzi sobie bez problemu.

Po za tym jak by ci przyszło coś równać, śnieg przegarnąć to nie za dobrze by było jeżeli będzie węższa od ciągnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sakos2803    3

Szerokośćto napewno bedzie 2,20 bo nie chce wezszej niz koła.Ale nie wiem jak z tą pojemnością czy 1,34m3 to nie za duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez marcin2057
      Witam mam Tura 5 http://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/425962-ursus-902-tur-5/ i jest w nim mały problem szczególnie przy stawianiu bel z sianokiszonką bo chwytak nie pochyla się pod kątem 90* do ciągnika i zastanawiam się jak to przerobić i czy jak bym założył dłuższe siłowniki pochyłu lub zamienił ten łącznik od samopoziomowania z siłownikiem od pochyłu to czy by było lepiej ? Wszystkie wskazówki mile widziane.
    • Przez adam2820
      Witam
       
      mam problem z białoruśką a dokładnie z obrotem łyżki, nie jestem pewien jaki to rodzaj białoruśki ale ma ona dwa niezależne układy hydrauliczne jeden do pracy łyżką a drugi zasilany z jednej pompy do sterowania łapami, pługiem z przody i do obrotu....
       
      układ od obrotu jest sterowany rozdzielaczem P80 2/1 222 i nie wiem czy tu tkwi problem tzn z jednego otowru rodzielacza idzie przewod do przednich komór siłowników od obrotu...... czy tam ma być stale podawane ciśnienie???? czy może jest w rozdzielaczy zawór który tym reguluje. potem prześle schemat jak to wyglada w mojej koparce bo nie moge znalez takiego w sieci
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj