Zaloguj się, aby obserwować  
banban1

Biznesplan pomocy!!

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
banban1    0

Witam! Na zajęciach Zarządzania dostaliśmy zadanie, aby wykonać biznesplan. Biznesplan miałby dotyczyć rolnictwa (np zakup ciągnika lub budowa obory). I mam taką prośbę do was jeśli ktoś mógł mi pomóc w napisaniu lub udostępnieniu swojego biznesplanu byłbym bardzo wdzięczny. (Zaznaczam że biznesplan nie będzie wcielony przeze mnie w życie) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polus0    16

Jest mnóstwo bp w sieci. Poszukaj. Ja np. do kredytu w ARiMR wykorzystałem ich szablon, nazywa się Plan inwestycji czy jakoś tak. Poszukaj, nie idź na łatwiznę. Będzie Ci potem łatwiej. Oczywiście ktoś Cię poratuje, ale życie Ciebie później zweryfikuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polus0    16

Do szkoły(miałem takie zajęcia na studiach) poszukałem czegoś chyba na chomiku i było mnóstwo. Gotowce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez IwonaMajczyna
      hej kochani. Planuje ze znajomym otworzyć hodowle gęsi. Mamy kupioną działkę i postawiony jeden budynek ( a potrzebujemy 3 ). Do postawienia pozostałych pozyskaliśmy już sponsorów jednak potrzeba nam biznesplanu. Czy ktoś z Was może pisał taki biznesplan?  jeśli tak to byłabym wdzięczna za pomoc. Z góry dziękuję. 
       
    • Przez Ceres96
      Witam, czy pisał ktoś skrócony biznesplan hodowli 10 koni? Zlecono to mi na studiach, i nie wiem jak się za to zabrać
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj