Zaloguj się, aby obserwować  
svvaggys

Problem z instalacją MTZ

Polecane posty

svvaggys    0

Witam mam problem ze swiatłami w Mtz 82 pali mi sie bezpiecznik od tylnich swiateł i jednego razu wymieniłem go na włączonych swiatłach i zgasły wszystkie swiatła i nie ma wogóle prądu na bezpiecznikach zadne swiatła nie działają kierunki i stop jest a swiate l nie ma i nie wiem co to mogło sie stać ze nie ma prądu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janek82    3

musi być jakies zwarcie może być wina przelacznika od swiatel podaj rok mtz i poszukaj na necie instalacji elektrycznej i szukaj pokolei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursusek94    15

to w jakiej kabinie to nie ma nic do rzeczy, ale do wracamy tematu nie ma świateł, a ciągnik odpala? chodzi o to czy rozrusznik kręci, czy nie ma prądu tylko na światłach czy w całym ciągniku, możesz też sprawdzić klemy od aku bo jak zaśniedzieją to tak bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
svvaggys    0

tak w małej ciągnik normalnie odpala i ładowanie jest zadnych problemów z tym nie ma własnie tylko prad na swiatła nie idzie sprawdze rozrusznik czy wszystkie kable sa dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz ściągnąć ten cały pulpit i cofać się kolejno po przewodzi aż znajdziesz przyczynę. Tam jest wszystko pomostkowane bezpieczniki podzielone są na trzy sekcje przyczyn może być mnóstwo nie ma co się zastanawiać tylko trzeba rozbierać. Powodzenia


KPK KUMURUN TEAM

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursusek94    15

jeszcze możesz sprawdzić żarówki, może sie przepaliły, czasami takie banały mogą się zdarzyć, ja tak miałem w simsonie, jak ładowałem aku to mi wywaliło żarówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez kadman
      Rano tata chciałgo odpalić słabo kręcił to podłączył prostownik. Potem go odłączył od prostownika i przekręcił kluczyk i zrobiło się zwarcie bo tak długo rozrusznik kręcił aż rozładował się akumlator cofnięcie kluczyka nic nic nie pomogo.:angry: Teraz żadna kontrolka się nie świeci nie reaguje na nic, mimo podłączenia innego akumlatora, bezpieczniki sprawdzałem są dobre co zrobić
    • Przez paulo890625
      czy jest mozliwosc przerobienia instalacji elektrycznej przy 3065 z 2 akumulatorów 12V na jeden duzy akumulator?
    • Przez tomekxwz
      witam panowie!!! mianowicie mam taki problem dzisiaj po umyciu fergusona chciałem go odpalić ale nie można... słychać tylko zaskakiwanie elektromagnesu a rozrusznik ani drgnie.proszę o pilną pomoc
    • Przez Bartek72511
      Witam panowie.Mam taki problem bo szukamy ciągnika i trafiliśmy na fajny egzemplarz, ogólnie zadbany tylko nie działa ten przełącznik żółw zając i facet mówił że to jakiś moduł się zepsuł i go omineli i wyprowadzili jakiś przycisk. Jest to skrzynia 32x32. I nie wiemy czy jest sens takie cos oglądać czy lepiej dać spokój z nim? Model to 3090.
    • Przez KarolFałek
      Witam, panowie potrzebuje pomocy. Zmieniam całkowicie instalacje elektryczna w moim ferdku, wszystko było ok lewy błotnik, prawy błotnik było bez problemu. Sugerowałbym się schematem z instrukcji obsługi traktora ale zmieniając wiazke przednią natknąłem się na problem. Kolory przewodów i ich ilość przy klaksonie i styku świateł, czujnika wody się zgadzało ale jak doszedłem do alternatora to już rozlozylem ręce żaden z kabli mi nie pasuje. W starej wiazce wychodził mi kabel czarny i niebieski a w nowej mam brązowy i niebieski oraz dodatkowy brązowy i czarny... Dodam że nie jestem elektrykiem a nie chce uszkodzić nowych kabli... Pomożecie? Który kabel gdzie podłączyć? I gdzie idą te dodatkowe dwa kable?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj