Skocz do zawartości
marian1992

polska kosiarka rotacyjna z181

Polecane posty

marian1992    0

Witam

Mam pytanie jak sciagnac kola pasowe w kosiarce bo potrzebuje wymienic lozyska na walkach a na jednym kole jest sprzeglo i nie chce uszkodzic tego sprzegla na tym kole sa dwa sgery i ktory seger zdjac by nie uszkodzic nic ?? prosze o pomoc wlasnie na tym kole sa te segery przedstawionym na 1 rysunku a drugie kolo ma luz dosc duzy i tez bym potrzebowal to zdjac prosze o pomoc post-89082-0-63769400-1381652140_thumb.jpg post-89082-0-81374900-1381652160_thumb.jpg

janusz20    105

To małe ściągacz tylko dobry żeby śię nie wykruszyło a to duże możesz też ściągaczem albo wyjmij cały wałek i wtedy się baw.

Wiadomość z agroFakt.pl

C-S-R    0

To małe też sie u mnie rozwaliło. Ten cały wałek co na nim siedzi delikatnie przetoczyłem bo bałem sie przy nabijaniu nowe też peknie a i na przyszłość jak bedzie troche wiecej luzu to bedzie łatwiej schodzić.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez fordtw15
      Witam! Mam pytanie co do kosiarek dyskowych, szukalem cos na ten temat ale nie znalazlem .
      chcem kupic sobie taka kosiarke najlepiej 2,4 metra tylko nie wiem jakiej firmy i czy nowa czy uzywana
      znalazlem taka:
      http://www.allegro.pl/item316501061_kosiar...s_easy_cut.html

piszcie jak cos wiecie na ten temat
    • Przez erni
      czy u4514 to dobry wybor do tur-a?awaryjny jest przy nim?prosilbym o napisanie wad i zalet i czy warto w to sie pakowac..
      pozdrawiam erni
    • Przez KarolTD90
      Słyszeliście o kosiarkach dyskowych firmy KELLFRI ?? Ma ktoś taką albo widział ją co nich sądzicie??
    • Przez Wilkuu
      Cześć

Chciałbym się dowiedzieć jaką kosiarkę najlepiej kupić, i z którą poradzi sobie poczciwy "ciapek". Mam zamiar kupić ją w sezonie zimowym, a od wiosny startować z hodowlą królików. Aktualnie przeglądając oferty wpadła mi w gust kosiarka Famarol słupsk 1,65m. Macie jakieś doświadczenia z nią? Potrzebuje niewielkiej kosiarki, skosić 50a łąki. Co do ceny max mogę wyłożyć na ten czas 2 tyś
    • Przez Lukaszagrobiznesmen
      Nabyłem używaną kosiarkę Samasz bez orginalnego wałka odbioru mocy.
      Czy użytkownik podobnej kosiarki mógłby wskazać jaki wał jest w jego kosiarce( ile Nm,z jakim sprzęgłem, długość)
      Jest to kosiarka:
      -czołowa
      - siedmio dyskowa
      -o szerokości 2,9m
      -ze spulchniaczem
      rok produkcji 2001
      nr produkcji ok 0009 czyli od tego czasu wprowadzono wiele modernizacji

kosiarka bardzo podobna do Samasz KDF 300 SL

Dodam że w owej kosiarce nie ma żadnego zabezpieczenie przeniesienia napędu listwy tnącej dlatego potrzebny jest wał przekazu mocy z odpowiednim sprzęgłem np(ciernym lub ciernym i kierunkowym)

Mile widziane komentarze od użytkowników podobnej kosiarki nawet innej marki