Famer21

filtr dyszy dysza do opryskiwacza?

Polecane posty

Famer21    6

Witam, gdzie w internecie znajdę i kupię taki filtr do opryskiwacza "termit"? W sklepach nie mają, a na allegro tylko takie coś, ale potrzebuję (wujek) kilka takich żeby na końcu u dołu, gdzie jest ten otwór była metalowa kólka - tak mi wujek tłumaczył, badź mogłem coś źle zrozumieć, ale chyba nie..

 

taki dokładnie jest w tym zestawie, ale potrzebuję kilka takich

http://allegro.pl/ze...3613133114.html

 

taki mam, ale potrzebuję z kólka w środku metalowa.. zdjęci przedostatnie.

post-19675-0-16619500-1381584365_thumb.jpg

post-19675-0-10495700-1381584368_thumb.jpg

post-19675-0-96491800-1381584370_thumb.jpg

post-19675-0-85198300-1381584373_thumb.jpg

post-19675-0-74441900-1381584376_thumb.jpg

Edytowano przez Famer21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

Ale ten też bez zawora u dołu.. W greenie nie byłem, 20 km przejade się, byłem we wszystkich sklepach poblisku do 50km jakie znam i kojarze i nic.. A w necie szukam i nic takiego nie ma, plastik, ale bez kólki, oraz ze stali nierdzewnej bez kólki równiez..

Edytowano przez Famer21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

Ale nie, że wymyślam poprosty mam taki filtr jak ja zdjęciach i wujek chciał żebym znalazł takie, ale z kólką w środku w tym otworze u dołu.. Nic nie wymyślam, dał mi taki żeby znalazł w necie czy są i tyle.. Te co podaliście ok, ale nie widać zdjęć od dołu czy jest tam ta kólka o to mi chodzi, takie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

Kolego aluminium przy środkach chemicznych, to zły pomysł, po roku zostanie tylko z takiej siatki wspomnienie. Tu w grę wchodzi tylko nierdzewka, lub znacznie tańszy plastyk. Z ostatniego linka " Filtr 4193A", toż to jest z zaworem antykapnikowym do końcówek starego typu, tylko masz do wyboru twardość sprężyny (koszt wg.cennika to 4,47E), zresztą każdym z tych linków jest mowa o filtrze z zaworem do końcówek starego typu, nie wyposażonych w zawór odcinający.


"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

Powiedział, że musi być z stali nierdzewnej i metalową kólką w środku, bo te plastikowe, która są "tandetne" padają szybko, zacinają się itp..

A tak fachowo jak ten filtr się nazywa ? Nie pokazał mi tego z jakiej części, zespołu to jest, dał matce i jej wytłumaczył i ona mi przekazała.. 40letnia blondi mieszkająca w mieście umalowana na codzień-ileż ona mogła zrozumieć :D - nie to żebym matke obrazał..Nie mam z nim już kontaktu dopiero w sobote (praca zagranica w tygodniu) i tylko "młody postaraj sie załatwić"..

Edytowano przez Famer21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysztofz14    75

Kulka nie jest u dołu bo nie będzie przepływu.Ma być w środku i w tym na początku tematu prawdopodobnie jest.Nie ma takich filtrów jak ty chcesz bo nie może tak być.Ciecz przepływa przez siatkę w stronę małego otworu i tak są montowane wszystkie zaworki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

Aha. Czyli nie zobacze tej kólki na zdjęciach.. Na tych linkach co koledzy podali te kólki są tak ? Nie znam sie, nie widziałem takiego filtra jeszcze, więc pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez BaRtEk7710
      Witam mam pytanie odnośnie sklejania zbiórnika z tworzywa sztucznego w opryskiwaczu. W tamtym roku obkleiliśmy cały dół opryskiwacz żywicą poliestrową i kawałkami waty szklanej lecz chemia przegryzła ją w paru miejscach. Czym można sklecić aby wytrzymał to trochę dłużej i czy lepiej sklecić od środka czy od zewnątrz?
    • Gość
      Przez Gość
      Gdzieś tam pocztą pantoglową zasłyszałem,że ze starego opryskiwacze polowego robią sobie bielarki do obór,ktoś takie coś skonstruował?
    • Przez marekkucybala2
      Witam, od kilku lat jestem posiadaczem ładowarki teleskopowej Matbro TS280. Chciałbym w końcu wymienić filtr oleju skrzyni biegów, ale nie mam pojęcia w którym miejscu dokładnie się znajduje. Czy posiada ktoś podobny sprzęt i może mnie mniej więcej nakierować?
      Pozdrawiam. 
    • Przez agroKadzice
      Witam. Mam pytanie do kolegów odnośnie pompy opryskiwacza termit pilmet 60 litrów na minutę. Chcę zmodernizować troszkę mój opryskiwacz tzn powiększyć lance na 15 metrów i teraz nasuwa się pytanie czy pompa zdoła tej szerokości? Czy wystarczy jej wydajności?
    • Przez Antekk
      Witam, mam pytanie czy w ursusie 335 filtr hydrauliki się czyści? Czy w środku jest jakiś filtr co się wymienia? Czy można gdzieś kupić taki filtr? 



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj