zetor5321

wszystko o "Sipmie"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
adamg    0

moim zdaniem to prasy sipmy są najlepszymi prasami na polskim rynku prasy claasa sa strasznie drogie (wiadomo korbanek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pablo16    93

My mamy Z-279/1 classik z 2005r. pracuje u nas na 30ha gospodarstwie i na podobnym u wujka bo razem robimy pomagamy sobie i jeszcze czasem u sąsiadów troszkę. Z prasy jesteśmy zadowoleni jak łożysko sie rozwaliło to był przestój 1,5 godz i potem znowu jechaliśmy w polu tak ze części bardzo łatwo dostępne.Do tej pory zaprzęgaliśmy do niej C360 a teraz kupiliśmy C385A bo 60 miała w niej za ciepło woda sie gotowała.


Ursus C385A główny koń roboczy
Ursus C360 pomocnik C385A
Ursus C330M pomocnik pomocnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DJBOMBA12    12
My nie mamy i nie bedziemy mieć wole dołożyć pare groszy i mieć na prawde porządny sprzęt ;]

a co sipma to nie jest pozadna firma???;)

Ja mam Z224/1 chodzi jak nowa zadnych awari;)

Rozsiewacz nawozu niepamientam modelu rowniez chodzi jak nowy;P


W Celu Podania Numeru GG Pisać na PW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Szczerze mówiąc prasy kostki z sipmy są całkiem przyzwoite ale te starsze modele bo co do nowych to naprawdę materiał jest do bani wymienialiśmy w tamtym roku u znajomego łożyska na młocie co prawda prasa chodzi dość sporo ale w życiu nie widziałem żeby w dwuletniej prasie tak się łożyska wydarły. Widziałem również nośnik bel z sipmy który niestety chyba jest tylko do słomy bo do sianokiszonki sie nie nadaje ponieważ sie połamało. Tak więc jeśli chce ktoś tani, dobry i nowy sprzęt do małego i średniego gospodarstwa za rozsądne pieniądze to mogę poleci.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JohnDeere6030   
Gość JohnDeere6030

ja również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

widział ktoś w akcji ten mniejszy tur z sipmy t 800? cena nie jest najgorsza ciekawe jak się sprawuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rino    13

JA mam nową zwijarke sipmy 2 sezon i już tego gówna bym więcej nie kupił. Owijanie siatką to makabra stale coś się psuje (cieżko to nazwać awarią bo takie drobne rzeczy a to siatki nie poda a to owija bez przerwy i tak stale) Co sie serwis najęździ to aż głowa boli. Jutro znowu przyjężdzają ją klepać, nie polecam prasy sipmy. ostatni sezon ją trzymam a potem wymiana na zachodnią!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtek53    0

ja mam z224/1 jest już pełnoletnia narazie dobrze sie sprawuje ale kiedys to tak sie psuła, nie chciała wiązać i wymieniane były kilka razy igły i aparaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    581

Ja mam sipme z 569/1 z 2003r do sprzedania nie było najgorzej podczas tych kilku lat. Miałem kostke z224/1 ale rok temu sprzedałem bo juz nie było co nia robic. Owijarka tekla bedzie pewnie dożywotnio bardzo dobra maszyna, mam jeszcze rozwijacz bel rozmaryn tez pewnie bym go sprzedał bo leży juz z rok nie uzywany ;)


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxi777    3

Ja posiadam z224/1 z 89 roku.w tamtym seszonie wyremontowałem cały podbieracz(był od nowosci).W tym sezonie dobrze sie spisywała tylko pod koniec zaczeła iglice nagminnie łamac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodi    514

Ja mam kostkę Z 99r i w tym roku był wyremontowany podbieracz bo rolki i sworznie były zdarte prawie do zera. W tym tygodniu możne już na podwórko będzie stała nowa rolująca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prasy kostkowe (czerwone) były super.Jak swoją sprzedawałem to aż się łezka w oku pokazała.Nie miałem żadnej poważnej awarii.Teraz mam prasę rolującą sipmy niestety nie jest tak dopracowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DebyFarmer    26

My mamy kostkę Z-224/1, farmę 279/1 i owijarkie tekle Z-274 sprawuja sie niezawodnie, myśle, że SIPMA ma bardzo dobre sprzęty :lol:


ZAKAZ KOPIOWANIA ZDJĘĆ ©
bez uprzedniej zgody właściciela
Wszystkie prawa zastrzeżone/all rights reserved

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez bastek2210
      Witam mam problem z prasa sipma z224/1 po zerwaniu zabezpieczenia które pociąga iglice i zmianie tej sruby przestała wiązać i wydaje mi się że podgarniacz spotkal się z tłokiem bo ten pierwszy od tłoka został przygiety . Jest ktoś kto ma mozliwosc pokazać zdj jak jest prawidłowo ustawiony rozrząd czy inaczej zapłon w tej prasie? 
       
    • Przez ursus3600
      Witam. Poszukuję mechanika do prasy sipmy z 224 z Małopolski.
    • Przez farmer1999
      Witam. Stoję przed wyborem prasy kostkującej do współ pracy z c-360... do prasowania około 7-10 hektarów rocznie razem z łąkami. Po prostu kostki dla mnie wygodniejsze. Do wyboru nasza polska sipma z224 lub niemka Fortschritt k442. Cenowo jest różnica bo nasza droższa ale po przepytaniu kilku starych operatorów z SKR to stali bardziej za niemką tylko wiadomo części coraz trudniej zdobyć. A na forum co mogą rolnicy doradzić? Za zbędne komentarze typu że nikt już kostek nie robi z góry podziękuje. teraz wiadomo części.
    • Przez Szymonx
      Witam mam problem z prasa kostkująca New Holland 376 robi krzywe kostki są one skręcone w lewą stronę jak mogę to naprawiać bo to przeszkadza w układaniu na przyczepie
    • Przez evolution93
      Witam wszystkich.
      Niestety jak ktoś się nie zna na prasach to musi coś się zepsuć.2 lata temu kupili prasę Welger AP 12.Na początku było z nią w porządku dopóki nie został ruszony mechanizm długości kostki kiedy nie pracowała.Od tej pory prasa prasuje jedną kostkę 0,5m a nie które zdarzały się do 2m.Czasami zawiąże a czasami nie .Robi czasami po 5 słupłów na jednym sznurku.Wiem że ta prasa jest już wiekowa ponad 25 lat .Czy ktoś ma jakieś materiały dotyczące tej prasy lub o jakieś podpowiedzi bo w takim stanie to na pewno jej nie sprzedam bo kto to już kupi tak więc albo będzie mogła służyć albo zrobią z niej nową w hucie.
      Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj