Zaloguj się, aby obserwować  
Adik92

metal fach z562r problem z nożem

Polecane posty

Adik92    0

Witam czy ktoś miał taki problem z tą prasą że nie chciała ucinać siatki ? otóż ja mam taki problem że ucina mi na środku a po bokach między norzami widać lukę ok1 2mm i tam nie zawsze ucina , i kolejny problem może związany ze złym ucięciem siatki , siatka się ściaga do środka gdy wystaruje siatka to po obu stronach robi się firanka i schodzi do środka . Wcześniej przez dwa sezony kulki owijały się luks a teraz nie wiem co się dzieje , może ktoś coś podpowie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565

Za tym bębnem co przy nim jest guma niby do czyszczenia, napchało się brudu i wygięło nóż, stąd obcina Ci tylko na środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik92    0

no do tego też doszedłem i tą gumę wywaliłem bo ona nic nie daje a jak zapobiec żeby tam się nie dostawała trawa ? po prasowałem taką krótką mokrą no i jak wyczyściłem to po 3 kulkach znowu nalazło że też nóż się wygiął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565

Tylko gumę wywaliłeś ? Ja wywaliłem też wszystkie blachy prawie co były od tej gumy, i cały sezon w ogóle tam nie zaglądałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik92    0

no tą gumę i tą blaszkę co trzymała tą gumę , a TY wywaliłeś tą tlachę co jest tam niżej? czy tą co jest po drugiej stronie tego wałka która chroni chyba przed zanieczyszczeniami które mogłyby wpaść na te wałki co siatkę wciągają ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565

Tą blachę od środka komory ona jest mocowana na 2 śruby z lewej i prawej strony prasy. Ona jest dosyć spora. Zrobię fotkę jak będę miał komorę otwartą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik92    0

ok ok dzięki wiem o ktorą chodzi :) i nie nachodzi Ci już tam materiału ?? u mnie pojawił się teraz gdy prasowałem mokrą i krótką trawe to ten walec aż gorący się robił , a z siatką nie masz problemów ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez BrzozaZetor
      Sprzedam ładowacz do bel na tył ciągnika.
      Ogłoszenie na OLX.pl : http://olx.pl/oferta/ladowacz-na-tyl-ciagnika-chart-t236-CID757-ID45Ggb.html#6d5d92bf4e
       

    • Przez misz123
      Proszę o pomoc w wyborze rozrzutnika, który jest lepszy ?
       
      Metal Fach N267 - 8t
                  czy
      Metal Fach N280/1 - 8t
       
      Różnica pomiędzy nimi jest tak, że przy jednym są otwierane burty i zaczepiany jest na górny zaczep oraz droższy o 10 tyś.
      W drugim jest cała skrzynia i zaczepiany jest na dolny zaczep.
       
      Proszę o wypowiedzi użytkowników bardzo liczę na waszą pomoc
       
    • Przez Gladius
      Witam wszystkich!
      Posiadam prasę z-562 z 2008 roku. W poprzednim sezonie pojawił się problem z obwiązywaniem siatką - podczas owijania siatkę "ściągało" obustronnie do środka balotu po kilkanaście centymetrów. Sytuację udało się nieznacznie poprawić, ale niestety do ideału daleko. Zauważyłem, że w nowszych prasach przed wałkami ciągnącymi siatkę zamontowany jest pręt rozprowadzający , który (podobno) ogranicza jej ściąganie. Pręt kupiłem, dostałem i... tu pojawia się problem. Nie jestem do końca pewny gdzie dokładnie go przykręcić. Jakby tego było mało podobnej prasy nikt w okolicy nie posiada, na wystawach u dealerów też ich nie widać. Stąd moja wielka prośba - czy jest na forum jakiś posiadacz takiej prasy, który byłby tak miły i przysłał mi zdjęcia (na priv, wrzucił do galerii, na maila - jak wygodniej), na których wspomniany pręt byłby widoczny? Z góry dzięki
       
    • Przez Tommekpol
      Prasa sprzedana może bedziemy mieli w dobrym stanie Sipma Z-279/1. Wiązanie sznurkiem i siatką. Po przeglądzie. Rok 2009. W czwartek będę wiedział.
    • Przez Dalas3345
      Witam wszytskich
      Czy ktoś z użytkowników tej prasy ma problem z zapychająćą sie masą pod blachą przy gładkim walcu?
      Cały mankament leży w gumie i płaskowniku na 6 śrób jest on widoczny po otwarciu klapy w środku tuż pod gładkim walcem. zobaczyłem że jest tam duża szczelina dosunołem gume do samego walca i suchej słomy juz mało o wciąga pod tą blache. ale sianokiszonka wiadomo wilgotniejsza jest tto wciśnie sie tam tyle masy ze pozniej z godzine trzeba to wyciągac nozem i haczykiem  czy ktoś temu jakos zaradził? co zrobić zeby nie wciągało tam masy?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj