Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
piotrslonski1

remont fendt-a

Polecane posty

Witam. Przyłączam sie do tematu, a mianowicie szukam używanej pompy hydraulicznej (tłoczkowej) do Fendt'a Favorit'a 511C. Będę wdzięczny za każde info

Wiadomość z agroFakt.pl

rolniku360    69

no to przyjemny ciągnik w obsłudze i twardy się skończył za 10 tyś cały silnik i skrzynia pośrednia ursusa 1224 zrobiona a jeszcze zostanie na jakieś dodatki

Zoch    4

Pewnie,że się da.Koszta wcale nie będą takie duże.Oczywiście,jeśli chcecie robić wsyzstko na orygianlnych częściach Fendt'a to wiadomo ;d.

pawel885    380

Najtaniej to zamówi zakład w którym robiony jest silnik, ja jak oddałem głowice do regeneracji to zamówili mi uszczelki goetze po 26zł - w sklepach z częściami do maszyn rolniczych 60- 100zł

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez tyj123
      Temat dotyczący ogólnych pytań w sprawie jakiegokolwiek remontu Ursusa C-360 i pochodnych
    • Przez dzik82lysy
      ILe może kosztować remont kapitalny do DF 4 cyl np. AGROTRON 4.85 .Wiadomo jak się kupi taką maszynę to nie jest nówka.Różnie to bywa.Takowa maszyna może wymagać remontu.W jakich granicach on może się mieścić???
      AA i jeszcze czy te ciągniki są wadliwe??
    • Przez Damianrolnik
      mam problem z biegiem 4 w ursusie c330.
      jak go włącze pyszczam sprzęglo a ona wyskakuje :angry:  i trzeba z now włączyć i przytrzymać aż się sprzęgło puści.

Co mi możecie doradzić w tej sytuacji

z góry dziękuje
    • Przez krychan144
      Witam, 
      Posiadam ciągnik fendt 311 Lsa od roku i doprowadzam go do porządku. Po naprawie skrzyni, przedniego napędu czas na założenie układu pneumatycznego. Zwracam się z uprzejmą prośbą o podesłanie mi kilku zdjęć mocowań, ułożenia sprężarki abym mógł to odwzorować.
      Pozdrawiam 
    • Przez Bartek2997
      Witam
      Dzisiaj odebrałem swój ciągnik od mechanika który zrobił mi generalny remont silnika. W trakcie remontu okazało się że tarcza sprzęłowa ma już tylko 9mm więc zgodziłem sie na wymianę. Dzisiaj okazało się że przy włączaniu biegu słychać lekki zgrzyt a sprzęło jest odpowietrzone,na starej tarczy problem nie występował tylko pokazał się zaraz po jej wymianie.
      Co to może być? Czy po wymianie tarczy coś trzeba coś regulować o czym mógł zapomnieć mechanik?