mattheoo

kombajn na 50 ha + 50 ha usług

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mattheoo    0

witam wszystkich sprzedałem mojego starego bizona Z 56 ponieważ stwierdziłem że musze mieć inny kombajn na mój areał . wraca sie z prośbą do wszystkich ktorzy mogli by mi doradzić jaki teraz kombajn zakupić. chciałbym miec coś teraz lepszego zastanawiałem się nad kombajnami typu class dominator wiem że może byc to nie najlepszy pomysł ale chciałbym aby mój nowy kombajn był zachodni i aby nie było do niego problemu z częsciami doradzcie mi jakies marki panowie błagam pozdrawiam

Edytowano przez KRISTOFORn
Korekta tytułu tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Dokładnie, do jakiej kwoty szukasz i ile ma być tych usługowych hektarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mattheoo    0

myslałem do 60000zł a co powiecie o kombajnie fortschritt MDW 524 podobno ostrzędny i z częsciami dobry dostęp no i też wydajny może jest ktoś taki który użytkował i miał taki kombajn?

 

50 h swoich no i jeszcze 50 usług czyli 100h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MariuszE38    25

Bierz Dominatora. Z częściami spokój, bo dostępne od ręki a jak już się coś popsuje to 1 raz na 10 lat a nie jak w bizonku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mattheoo    0

No chodzi o to ze mam zle wspomnienia zwiazane z moim starym bizonem zo 56 wlozylem w ten kombajn tyle pieniedzy ze prawie wszystko co moglo sie popsoc juz bylo zrobione a i tak codziennie jakas awaria mam juz naprawde tego dosyc musze miec kombajn taki zejak wyjade w zniwa po przegladzie to wymuce wszystko co powinnienem i zaostzedze sobie szarpania i kaleczenia rak oraz nerwow jedni mowia class drodzy bizon chyba rozpatrze jeszcze bardziej te fortschritty choc najpierw mhze sie dowiedziec jak jest z czesciami do nich w mojej okolicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56

Dronningborgi też są dobre. Kilka modeli występuje z malowaniem i oznaczeniem fergusona(po przejęciu zakładu przez MF)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mattheoo    0

Naprawde trudna decyzja...a czy ktos moze powie mi czy jest jakis sklep internetowy z tanimi zamiennikami lub ogolnie czesciami do kombajnow typu class? Oprucz allegro oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę ci podać kilka m.in. Agro-serwis24.pl, Agro-Jan.pl, sklep.gąska.com.. Jeżeli chcesz więcej to PW. Wysyłka bardzo szybka, w czasie żniw prowadzona jest w tych sklepach tzw. AKCJA ŻNIWNA, o każdej porze można dzwonić nawet o 02:00. Ja osobiście zamawiam w Agro-Jan, mam do nich 30km, dzwonie np. w niedzielę o 01:00 zostawiają mi na stacji paliw BP(znajduje się na przeciwko sklepu), płace, a oni wydają mi części :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2467

Ja też proponuję jakiegoś Dominatora 98 tylko trzeba trafić na dobry nie z tyrany egzemplarz bo czy to bedzie class czy bizon czy inna marka jak bedzie zakatowany przez poprzedniego własciciela to bedzie miał usterki i awarie


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomas1    0

Witam ja kupł bym fortschritta za tą kwote napewno będzie z 10 lat młodszy od clasa dostęp częsci podony, sam użytkuje 514 mdw z90r od 5 lat i żadnych poważnych awari nie było na sezon młucę około 80ha.powodzenia w wyboże........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja polecam Bizona Rekorda ostatnie roczniki 2000-2004

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Sprzedam kombajn ziemniaczany ANNA. Rocznik 89, mało użytkowany. Stan bardzo dobry, gotowy do pracy. Nigdy nie nocował pod chmurką. Cena 12tys
       
       
       
       
       
       
       
       
       
    • Przez 18bamber
      Sprzedam kombajn zbożowy Claas protector do naprawy lub na części lub zamienię.

    • Przez PRZEMOxD11
      https://www.olx.pl/oferta/kombajn-bizon-z056-CID757-IDxucAD.html
    • Przez pawcio21
      witam mam pytanie bo słyszalem ze mozna wsawic stary cep w klepisko zeby bylo rowne jak jest krzywe ? Czy ktos cos takiego robil i jak to wstawic prosze o odpowiedz . Podobno lepiej mlóci tak slyszalem ale mechanik juz nie zyje to co robił  
       
    • Przez pawcio21
      witam mam pytanie bo słyszalem ze mozna wsawic stary cep w klepisko zeby bylo rowne jak jest krzywe ? Czy ktos cos takiego robil i jak to wstawic prosze o odpowiedz . Podobno lepiej mlóci tak slyszalem ale mechanik juz nie zyje to co robił  
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj