Skocz do zawartości
mattheoo

kombajn na 50 ha + 50 ha usług

Polecane posty

mattheoo    0

witam wszystkich sprzedałem mojego starego bizona Z 56 ponieważ stwierdziłem że musze mieć inny kombajn na mój areał . wraca sie z prośbą do wszystkich ktorzy mogli by mi doradzić jaki teraz kombajn zakupić. chciałbym miec coś teraz lepszego zastanawiałem się nad kombajnami typu class dominator wiem że może byc to nie najlepszy pomysł ale chciałbym aby mój nowy kombajn był zachodni i aby nie było do niego problemu z częsciami doradzcie mi jakies marki panowie błagam pozdrawiam

Edytowano przez KRISTOFORn
Korekta tytułu tematu

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Dokładnie, do jakiej kwoty szukasz i ile ma być tych usługowych hektarów.

Wiadomość z agroFakt.pl

mattheoo    0

myslałem do 60000zł a co powiecie o kombajnie fortschritt MDW 524 podobno ostrzędny i z częsciami dobry dostęp no i też wydajny może jest ktoś taki który użytkował i miał taki kombajn?

50 h swoich no i jeszcze 50 usług czyli 100h

xerion3800    42

Dobrego BIZONA BSa i masz spokój na lata. Nie ma to jak polskie. Dostęp do części i w miarę tanie a nie jak przy jakimś zachodnim. Czekasz w sezonie za częściami a pogoda dobra.

MariuszE38    19

Bierz Dominatora. Z częściami spokój, bo dostępne od ręki a jak już się coś popsuje to 1 raz na 10 lat a nie jak w bizonku.

mattheoo    0

No chodzi o to ze mam zle wspomnienia zwiazane z moim starym bizonem zo 56 wlozylem w ten kombajn tyle pieniedzy ze prawie wszystko co moglo sie popsoc juz bylo zrobione a i tak codziennie jakas awaria mam juz naprawde tego dosyc musze miec kombajn taki zejak wyjade w zniwa po przegladzie to wymuce wszystko co powinnienem i zaostzedze sobie szarpania i kaleczenia rak oraz nerwow jedni mowia class drodzy bizon chyba rozpatrze jeszcze bardziej te fortschritty choc najpierw mhze sie dowiedziec jak jest z czesciami do nich w mojej okolicy

zorzyk2    50

Dronningborgi też są dobre. Kilka modeli występuje z malowaniem i oznaczeniem fergusona(po przejęciu zakładu przez MF)

mattheoo    0

Naprawde trudna decyzja...a czy ktos moze powie mi czy jest jakis sklep internetowy z tanimi zamiennikami lub ogolnie czesciami do kombajnow typu class? Oprucz allegro oczywiscie

Mogę ci podać kilka m.in. Agro-serwis24.pl, Agro-Jan.pl, sklep.gąska.com.. Jeżeli chcesz więcej to PW. Wysyłka bardzo szybka, w czasie żniw prowadzona jest w tych sklepach tzw. AKCJA ŻNIWNA, o każdej porze można dzwonić nawet o 02:00. Ja osobiście zamawiam w Agro-Jan, mam do nich 30km, dzwonie np. w niedzielę o 01:00 zostawiają mi na stacji paliw BP(znajduje się na przeciwko sklepu), płace, a oni wydają mi części :)

wojtal24    174

Ja też proponuję jakiegoś Dominatora 98 tylko trzeba trafić na dobry nie z tyrany egzemplarz bo czy to bedzie class czy bizon czy inna marka jak bedzie zakatowany przez poprzedniego własciciela to bedzie miał usterki i awarie

tomas1    0

Witam ja kupł bym fortschritta za tą kwote napewno będzie z 10 lat młodszy od clasa dostęp częsci podony, sam użytkuje 514 mdw z90r od 5 lat i żadnych poważnych awari nie było na sezon młucę około 80ha.powodzenia w wyboże........

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kony88
      Witam mam pytanie ;] Mam zamiar kupic kombajn New Holland sprowadzony z Francji wszystko jest ok rok 1985 , kabina z klimatyzacja, sieczkarnia do słomy rura wysowana hydraulicznie , ale jest mały problem widac ze kombajn kosił kukurydze byl on do tego przystosowany ponieważ nie ma szczelin miedzy cepami no i widac jeszcze ziarna kukurydzy a słyszalem ze kombajn ktory kosil kukurydze jest z lekka zajechany... czy to prawda? prosze o wasze opinnie ;] pozdrawiam
    • Przez JanKropka
      jw..?

nie da sie samemu tego cholerstwa skonstruowac jakos? po co przepłacać?

pozdrowionka
    • Przez wujo_usiu
      Witam sprzedam kombajn Anna taki jak na foto stan dobry , do malowania i drobnych poprawek , bardzo mało używany , cały czas sprawny cena 3600 zł do negocjacj info pw albo kom 601-286-698 woj Łódzkie , pow Zgierski , gm Parzęczew .

• Przez Mateusz2121
      Witam serdecznie chciałbym sie dowiedzieć jak ustawiać kombajn Bizon ZO-56 dla poszczególnych zbóż chodzi mi tu o ustawianie Sit i wiatrów
    • Przez mrursus360
      Zaciekawił mnie temat dlaczego niektóre modele np.: New Holland Bizon TC59 miał w nazwie dwie firmy "Bizon" i "New Holland". Domyślam się o co chodzi, ale chciałbym wiedzieć dla pewności i zaspokojenia moich myśli.
      Z góry dzięki za odpowiedzi