Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Te ciągniki w niezabardzo dobrym stanie są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igor03    4

za taka kase to sie nic zagranicznego w miare mlodego i w dobrym stanie zabardzo nie da kupic !! ;) chyba , ze ktos ma wielkie szczescie !!!! .Tak mysle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68

Właśnie, ciągnika o mocy około 180KM za 70tys ciężko będzie znaleźć (chodzi mi o w miarę porządną maszynę)... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyj123    0

a za jaką sume było by mozna coś pożadnego kupić moze bym coś jeszcze skombiniowała do 90 tyś max

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68
Znowu nie podałeś linków ;)

 

Teraz podałem, nie zapomniałem...dałem je do tego "Links and References to Other Pages:"... :P

 

Widać je...?? :D

 

Ja je widzę... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlodiw    2

Z tego co widzę to z zachodnich użytków najlepiej spisują się deutzy, znajomy ma DXa z 92r coś chyba 150 km i jest bardzo zadowolony, a nad MFem jednak bym sie zawahał, cosik te skrzynie są nie za ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DJBOMBA12    12
Przedstaw argumenty :angry:

-zwrotne;)

-dobre wyposarzenie i komfort;)

-mało palą:rolleyes:

-dobre udazwigi na TUZ;)

-nadaj sie do tura i transportu;) (wujek mówił ze sa wrecz stworzone):)

-mało awaryjne;)


W Celu Podania Numeru GG Pisać na PW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68

Chyba coś kręcisz... :rolleyes: :)

 

Jesteś z okolic Gdańska, a wiesz gdzie są Zaczopki...??? :) :)

 

To nie jest kilka kilometrów, żeby podjechać i się popatrzeć... :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3

eee...tam to jest tylko ok. 500 kilometrów :rolleyes:

 

A co do ciągnika to fajny sprzęcik chodź jak na te 246 km ma chyba troszeczkę za wąskie buty :/


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68
eee...tam to jest tylko ok. 500km :)

 

A co do ciągnika to fajny sprzęcik chodź jak na te 246 km ma chyba troszeczkę za wąskie buty :/

 

Zerknij na tematy jakie założył... :rolleyes: :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3

Hehe patrzę, że strasznie dużo ciągników kolega chcę kupić...i Ursus-a i MF i MTZ...a żeby było śmieszniej to każdy w innym przedziale mocy :rolleyes:

 

Ajj...kręcisz jak C-330 kółeczka na lodzie :)


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218
-zwrotne;)

-dobre wyposarzenie i komfort;)

-mało palą:rolleyes:

-dobre udazwigi na TUZ;)

-nadaj sie do tura i transportu;) (wujek mówił ze sa wrecz stworzone):)

-mało awaryjne;)

 

Ja bym powiedział że wyposażeniem i udźwigiem to się nie wybijają ponad konkurencje... Nie wiem jak spalanie i awaryjność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3

Więc proszę przekonaj nas do tej ciągnika :rolleyes:


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz4255    10

Mam takie pytanie: Komu z was walneła skrzynia w mf? Czy była to wina ciągnika czy wasza? Ja pracuje swoim mf już 4 lata nie ma może dużego przebiegu bo tylko 1200 mth i tylko raz staną bo przepalił się czujnik od sprzęgła o wartości bagatela 150 zł (u korbanka). Nie pracuje on w lekkich warunkach, mam do niego pług 4 skibowy obracalny rozstawiony na 1,75 cm i mimo niezbyt płaskiego terenu i miejscami gliny jakoś daje sobie z nim radę. Mam jeszcze takie pytanie kto powiedział że części do mf są drogie? Z tego co wiem do tanich nie należą ale od takiego jd są tańsze. Ogólnie części do zachodnich marek są drogie i wciskanie takiego kitu że tylko mf ma drogie części do skrzyni jest moim zdaniem bezsęsowne.icon8.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez TomZet
      Dzień dobry,
      posiadam Zetor 5245  4x4 z 1989 roku, chcialbym wymienić na cos nowego w budżecie 130-160k brutto.
      Chciałbym żeby był 4x4 w okolicach 50kM, Zatory Major chodzą w okolicach 200k, chciałbym cos 40-50k taniej.
      Co mi polecicie sprawdzonego? 
    • Przez MalyRolnik18
      Witam. Jest kilka różnych tematów o tych ciagnikach ale jasno określonego nie ma, dlatego zakładam nowy temat dla siebie i ludzi którzy będą zainteresowani tym ciągnikiem. Mianowicie. Pytanie kieruje do osób które użytkują lub użytkowali ciągnik Renault 103.14, chciałbym się wszystkiego o nim dowiedzieć tzn. jaki komfort, jakie prędkości w pracach polowych? Jakie spalanie? Jakie awarie najczęściej występują w tych modelach, jak z dostępnością części i trudnościami w naprawach? I przede wszystkim na co zwrócić szczególną uwagę przy oględzinach?  żeby nie wpaść na przysłowiową minę. Zapraszam serdecznie wszystkich którzy mieli lub mają doczynienia z takim ciągnikiem do dyskusji i pomocy, z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj