Gość Profil usunięty

Deutz-Fahr Agrotron 130-Opinie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Co sądzicie o Agrotronie 130?

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jeszcze nie wiemy. Ale może nawet i w tym roku uda się kupić. Wszystko zależy od tego jak pójdzie z budową obory. Wiesz coś o nim więcej?

Wiadomość z agroFakt.pl

Olik    0

Ale chcesz kupić nowego?

DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Arek    138

Bardzo dobry ciągnik :rolleyes: Co byś chciał wiedzieć więcej ?

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Tak :rolleyes:

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Bardzo dobry ciągnik :rolleyes: Co byś chciał wiedzieć więcej ?

Jak z częściami do niego? W jakiej jest cenie? Czy często się psuje?

Arek    138

Z częściami nie ma problemu. Chcesz kupić nowy czy używany ?

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nowy

Olik    0
Nowy

Ja myślę, że jak ma być nowy to będziesz z niego bardzo zadowolony :rolleyes:

A co do awaryjności to zależy jeszcze od tego ile i w czym będziesz go używał... Ja na przykład mam swojego k100 od czerwca 2006, 1300 mtg i jak na razie brak większych usterek :rolleyes:

DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Był by przeznaczony do cięższych robót takich jak: oranie, sianie agregatem.

Olik    0
A mniejsze ? :rolleyes:

A mniejsze oczywiście były ale to wszystko było robione na gwarancji i zostało uznane za wadę fabryczną...

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Możecie trochę więcej napisać np. ile by kosztował, jakie wyposażenie jest w standardzie itp......

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Co wiecie o silnikach? Czy są bardzo żywotne...........?

Arek    138

Deutz jest jednym z większych producentów silników więc myślisz, że są kiepskie? :rolleyes: Śmiało można porównać ich żywotność do JD i MWM, zresztą nawet Fendt od kilku lat zakłada silniki Deutza więc to o czymś świadczy :)

Olik    0

Dokładnie. Wystarczy zajrzeć pod maskę połowy maszyn a tam zauważysz lśniącą jednostkę napędową z napisem: Deutz :rolleyes:

Hehe...prędzej Ci plastik zardzewieje niż miałby silnik się "skończyć" :) Taka metafora :)

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Poszukuje instrukcji obsługi i katalogu części do Agrotron 6.30. Ktoś może je ma????

Załóż sobie temat.... :rolleyes:

Olik    0
Poszukuje instrukcji obsługi i katalogu części do Agrotron 6.30. Ktoś może je ma????

Poszukaj na AF bo są tematy o tej tematyce :rolleyes:

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A jak jest w Agrotronie 130 ze skrętem?

deutzfahr    0
Możecie trochę więcej napisać np. ile by kosztował, jakie wyposażenie jest w standardzie itp......

Ja kupiłem 130 za 210tys netto z całym wyposażeniem bez tuza

deutzfahr    0

Ja kupiłem 130 za 210tys netto z całym wyposażeniem bez tuza

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Marco007
      Witam. Zakupiłem prasę jak w temacie i nie działa mi w niej owijanie siatką. Chodzi o to że ten siłownik elektryczny który odpowiada za rozpoczecie i chyba za zakończenie owijania ma ucięte dwa kabelki i nie wiem jak to wszystko podłączyć aby zadziałało. Ma ktoś doświadczenie w tej prasie?? Mogę zamieścić zdjęcia jeżeli to komuś coś pomoże.
    • Przez marekg180913
      Witam
      Gdzie mogę znależć numer VIN w deutz agrotron 120 z 2000 roku ?
      Wie ktoś może ?

• Przez drozd82
      witam,w df agrotronie k120 wskaznik paliwa szaleje zatankujesz i po chwili wskazowka spada do połowy,jak moge odkrecic pływak probowałem pod podłoga ale nie ma dojscia,moze ktos rozkrecał z gory dziekuje
    • Przez Maniek24240
      Witam, mam problem z nowym nabytkiem Deutz-Fahr Agrotron 200, 1998 rok, dziś podczas prac polowych zaczął się zakopywać i odziwo wszystkie koła kręciły a napęd nie był załączony , nie można wcale rozłączyć napędu i ciągnik przy wyższych biegach szarpie obstawiam że wina tkwi w elektrozaworze tylko nie wiem który to. Mam nadzieję że coś mi doradzicie jak można naprawić te usterkę aby ten napęd się rozłączał , dodam że dioda na pulpicie od przedniego napędu reaguje na przycisk ale poza tym nic się nie dzieje
    • Przez Maniek24240
      Witam, mam problem z nowym nabytkiem Deutz-Fahr Agrotron 200, 1998 rok, dziś podczas prac polowych zaczął się zakopywać i odziwo wszystkie koła kręciły a napęd nie był załączony , nie można wcale rozłączyć napędu i ciągnik przy wyższych biegach szarpie obstawiam że wina tkwi w elektrozaworze tylko nie wiem który to. Mam nadzieję że coś mi doradzicie jak można naprawić te usterkę aby ten napęd się rozłączał , dodam że dioda na pulpicie od przedniego napędu reaguje na przycisk ale poza tym nic się nie dzieje

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.