Zaloguj się, aby obserwować  
Jakub667

C - 360 co w zamian?

Polecane posty

Jakub667    162

Witam jeżeli jest taki lub podobny temat to sory i proszę o link do niego . Mam do was takie pytanie jaki traktor wybrać taki około 75 koni nowy do 100000 lepiej żeby był z napędem . I proszę o opinie na temat tych marek ,modeli a najlepiej niech wypowiadają się użytkownicy dry.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilsame1    8

Proponuje john deere 5075e,w 100tys powinienes sie zmiescic,ciagnik fajny przypdał mi do gustu,lub same tiger75 tez cena zblizona do john deere.Oba modele mozesz wybrac z kabina lub bez.Mysle oba ciagniki sa dobra zamiast 360

Edytowano przez kamilsame1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ltz55aluki    0

john deere z 100tys??:D

raczej w to watpie:)...

moze farmtrack...lub mtz ale to juz troche mocbniejszy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorek1607    1

a może NH TD5020, masz już TD5050 to wiesz jak ten ciągnik chodzi, z klimą i pneumatyką powinien kosztować coś ok 100tys zł ale NETTO <_<

Edytowano przez zetorek1607

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MgrLukash    154

Do 100 000zł można chyba kupic Deutz-Fahra Agroluxa 75 (to samo co Lamborghini Rekord 75 i Same Tiger 75)

Ostatnio oglądałem go na targach taki zwykły prosty ciągnik z 3cylindtowym silnikiem o mocy 72KM i skrzynią 12/3 ;)

Agrolux_thumb.jpg

rekord.jpgTRAKTOR%20SAME%20TIGER%20NOV%20-1_12568437094fe96c.jpg

Edytowano przez MgrLukash

♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakub667    162

new hollanda raczej nie bo te mniejsze są trochę awaryjne nikogo nie chce obrarzać ale są troche dupne .

john deer 100000 :lol: :lol: :lol: smiech nawet w cenie netto niema jak jakoś pytałem

a jakie opinie macie na temat farmera, farmtrac, deutz fahr , lub ursus

A cena to do 100000 brutto max

Edytowano przez Jakub667

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubu365    1

a moze case jx 70

farmtrack 70

zetor proxima 65

lamborghini r2


Wielki fan case jx/new holland td

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba667    0

siema chciałbym się zapytać jaki model traktora proponowaliście by taki do tura w zakresie mocy 65-90 do 100000 (tur w cenie )może być używany nie starszy niż 5 lat (tur 2 sekcyjny )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba667    0

a jeszcze zapomniałem dodać ma mieć klimę żeby much nie było w kabinie a mtz nie bo będzie miał problem z odpaleniem w zimie ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej612b    227

Ciągnik 75 KM za 100 tyś . ? sory ale czasami mi nerwy puszczają , za tyle to można kupić tylko taki do wożenia obornika ............dać sto tyś za ciągnik tej mocy który i tak będzie po gnoju jeździł to lekka przesada .

Edytowano przez andrzej612b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesmag    54

@kuba667-ciężko coś znaleźć nowego do 100tyś-ktoś pisał że już td masz,i z tego co rozumiem chcesz jakiegoś pomocnika do niego za 360-ja bym ci proponował KIOTI 551c-gabarytowo idealnie za 360-wprawdzie to 55 koni,które malutko palą,bardzo dobre wykonanie,niesamowicie zwrotny,duży prześwit,4x4,3 prędkości wom,rewers,12 biegów(2 biegi takie żółwie-reszta podobnie jak w 360-tylko lepiej rozłożone),kabinka fajna z klimą.użytkowników na AF jest kilku-galeria też-opinie oprócz mojej bardzo pozytywne(ja mam 451-ciut mniejszy-jak 330).cenowo to około 92 tyś brutto(na allegro nawet reklamują),to jeszcze coś na tura by starczyło.

marka początkujące w Polsce-w europie obecna już dawno,a w stanach bardzo dobrze oceniana.wart zainteresowania zamiast 360-w pismach technicznych miał lepsze opinie jak jasiek serii:e:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielhaker    6899

Tak jak koledzy powyżej mówią. Idealny ciągnik zamiast c-360 to John Deere 5075E Kosztuje ok. 95 tys. brutto.

Tu nie ma co się śmiać. Ta cena jest prawdziwa ;)

Cena powyższa jest z kabiną a bez kabiny kosztuje koło 70 tys. brutto ale nie jestem pewien. Musisz sam się dowiedzieć.

Co do tego kioti to ja bym nie ryzykował z tym ale to wybór autora tematu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MgrLukash    154

@danielhaker Idealny? Pod jakim względem?

Przecież ma nawet mniej przełożen bo tylko 9/3, Udźwig TUZ też nierewelacyjny bo tylko 1800kg :P

W Agroluxie masz 12/3 i 3000kg poza ma jeszcze WOM 540/540ECO a jak w JD?

 

Do 100000zł można chyba jeszcze kupic Belarusa 592 :lol:

Edytowano przez MgrLukash

♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KarolT25    41

A aj ci polecę Case nową serię ciągników Farmall 75c ;) Do tura w sam raz B) I innych rzeczy B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marrus    0

A ursus 5524 ? Ma 75KM , Kabinę !!! silnik perkins , skrzynia 12+4 cena 94 tyś ...

Nie mówię że jest lepszy od deutza ale warto się zastanowić ...

Deutz ma 72 i jest 3cyl+turbo więc nie wróżę mu dużej wytrzymałości i oszczędności w ilości spalania ON przy cięższej pracy . Ursus 4cyl . Deutz obroty 540 i 540ECO , Ursus 5524 540 i 1000 . Prędkość max deutz 30km/h , ursus 40km/h . Udźwig Ursus 2400kg , deutz 3000kg choć nie wiem gdzie on podniesie te 3 tony przecież belarus 82KM ma przód w górze przy 2 tonach a co dopiero taki m deutz który jest dużo krótszy i lżejszy . Wydatek pompy Ursus 62l a Deutz 33l . Szybkozłącza Ursus 4 , Deutz 2 .

Długość Deutz 3965mm , Ursus 3900mm . Szerokość Deutz 2130mm , Ursus 2200mm . Wysokość Deutz 2520mm (z tą ramą ochroną chyba) , Ursus 2750mm ( z kabiną ) . Waga Deutz 2800kg , Ursus 3625kg . Deutz nadaje się na małego pomocniczego , po do pracy normalnej odpada . Waga Deutza 2800kg , to o 20KM słabszy ciągnik bez 4x4 ursus c-360 waży gdzieś 2300kg z kabiną . Wom też nie za dobry tak samo z hydrauliką .

Zbiornik paliwa Ursus 180l deutz 70l .

Zależy co ten ciągnik ma robić ...

Edytowano przez Marrus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesmag    54

tyle tych propozycji że autora tematu głowa boli-a Goździkowa daleko :lol:

lepiej by było jakby przybliżył oczekiwania co do sprzętu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MgrLukash    154

@Marrus Do DF można zamówic kabinę ;)

Co do udźwigu to im większy tym lepiej bo ten który podaje producent to jest zazwyczaj wartośc w koncówkach ramion :)

 

"Wom też nie za dobry..." - wyjaśnij o co Ci chodzi bo ja tej kwestji niepojmuje :blink:

 

Waga to nie problem bo można przecież dociążyc, chociaż zastanawia mnie jaką te ciągniki mają DMC :unsure:


♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesmag    54

zawsze uważałem że lepszy lżejszy-dociążyć idzie zawsze-tanio,drogo-nieważne-balastu większość robót nie wymaga.duża ilość biegów do podstawowych prac i prędkości wom też się przydają-można to lepiej dobrać do pracy.

w takim mniejszym ciągniku warto to mieć-przecież najwięcej drobnych robót będzie wykonywał,przez co będziesz najwięcej w nim siedział-wygodna kabina wskazana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez eddi87
      Panowie do 3-4 tys jakiej dwójki obrotowej szukać co by dokupił do niej jeszcze odkladnie, piersi, lemiesze.
    • Przez MarcelJaros
      Witam 
      Wykonuje ktoś z Was zabiegi ochrony roslin c360 i opryskiwaczem biardzki 15m? Interesują mnie wydajnościi cieczy l/ha jakie Wam wychodzą w praktyce 
      Mam zamiar pryskać 250-300l/ha  . Bedę robił osobiście kalibracje ale chciałem wiedzieć dla porównania 
      Z góry dzięki
    • Przez Fredovsky
      Witam. Mam problem mam problem z hamulcami w c-360. Ostatnio wymieniałem cylinderek w prawym kole wszystko złożyłem, ale ciągnik nie hamuje (ma lekkie spowalniacze). Jak kręciłem piastą dawały radę zatrzymać ale podczas jazdy mają zbyt mało siły. Układ jest odpowietrzony wg. mnie po naciśnięciu pedałów(chodzą z lekkim oporem i odbijają) płyn leci strumieniem z odpowietrzników. Więc moje pytanie czy jest jakaś regulacja na tych cylinderkach bądź jakiś inny sposób na ustawienie tego?
    • Przez majes
      każdej wiosny mam problem z rozsianiem nawozu. Mam podmokłe ziemie. Do tej pory czasami udało się rozsiać po przymrozku. teraz mamy zakaz stosowania przed 1 marca i efekt taki że mamy zaraz kwiecień, a u mnie nie mam mowy z wjechaniem w pole, rośliny aż proszą się o zasilenie nawozem.
      Chciałem założyć bliźniaki ale zastanawiam się nad zbudowaniem napędu gąsienicowego. Efekt końcowy chciałbym żeby był taki :)

      Gość tu ma na sprzedanie gotowy ale cena spora.
      https://www.olx.pl/oferta/naped-gasienicowy-CID5-IDjV5gr.html#3580abf2ca
      Trochę zabawy w warsztacie ale powinno się udać. Znacie może kogoś kto wykonał już taki napęd?
       
       
    • Przez biszu
      Kupię tura do c360 stary typ na sankach. Rejony Podkarpacia, swietokrzyskiego, lubelskiego. 
      Wszelakie informacje proszę na priv.
      Pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj