Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
sznajdik    573

Jak wyżej napisałem mam pytanie odnośnie tego czy da się przerobić jakoś gaszenie ciągnika kluczykiem , mój 3060 gasi się za pomocą linki ,,wyciągany guzik że tak się wyrażę" i trochę mi się ten sposób nie podoba chciałbym przerobić na kluczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Winio    6

Pompa musi posiadać elektrozawór odcinający dawkę paliwa tak jak np w 3075. Raczej nie możliwe w tym modelu lub/i koszty niewspółmierne z korzyściami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sznajdik    573

Nie wiem czy dobrze myślę ale uważam że może jakiś elektromagnes można wstawić który by pociągał cięgienkiem przy pompie i by załączał i odcinał paliwo ale mogę się mylić więc czekam na propozycje albo podpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianus2222    119

powiem ci tak, w zetorach też sie gasi na linkę też na poczatku myslalem co to za pomysl :/ ale znajomy ktory ma zetora starszego nie miał tego, i kiedyś zaciął sie gaz (nie wiem o co dokładnie poszło czy olej do turbo czy co ... nie pamiętam) i nie mógł zgasić ciagnika, po tej syt. zamontował linkę i gasi jak w nowszych modelach ...


sprzedam rozsiewacz amazone 800l 1600zł. Talerzówke famarol 1,8m siewnik poznaniak 2,7m tanio! pisać na priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez wojtek93
      Witam! kilka dni temu kupiliśmy Massey Ferguson 3065 i żeby go zgasić należy pociągnąć taki czerwony guzik z lewej strony kierownicy, i tu powstaje moje pytanie. Czy jak już zgasze ciągnik czyli pociągne guzik to powinienem po zgaszeniu wepchnąc go z powrotem czy zrobić to dopiero przy ponownym odpalaniu silnika?
    • Przez marcin5641
      Witam wszystkich użytkowników. Mam pewien problem i nie znalazłem podobnego tematu. Wyruszyłem dziś w pole z agregatem wszystko było ok i w pewnym momęcie przestał działać EHR kontrolki nie świeciły ani do gury ani do dołu dopiero po zgaszeniu i ponownym uruchomieniu silnika podnośnik zaczoł działać ta sytuacja powturzyła sie kilkakrotnie podczas godzinnej pracy. Może ktoś wie co jest tego przyczyną.Z gury dziękuje za pomoc.
    • Przez andrejus
      W jaki sposób gasicie silnik? u mnie poprzedni właściciel sznurek który trzeba pociągnąć żeby silnik zgasł.
      Czy fabrycznie tak to było? Nie powinno być jak w bizonie lub po przekręceniu kluczyka gaśnie silnik?
       
      Jak to u was wygląda?
    • Przez MariuszWakowicz
      Witam mam kilka pytań co do mojego ciągnika
      1. Gdzie mogę kupić zamki i nowe klamki
      2. Jakie siedzenie będzie do niego pasować
      3. Jak podłączyć obrotomierz żeby działał
      4. Jak zrobić gaszenie silnika 
      5. Ktoś może wie jak podłączyć koguta, wycieraczki
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj