pawel8513

Johny 6300 problem z ruszaniem

Polecane posty

pawel8513    0

Witam otóż jestem zielony na temat tej marki pisze do was z zapytaniem:

Gdy wrzucam bieg obojętnie jaki JD nie chce jechac dopiero gdy wcisne ponownie sprzegło i puszczę traktor mocno szarpnie i ruszy. Pali się kontrolka cisnienia oleju hydraulicznego lecz gdy go przegazuje przestaje sie palic na ok 4-5 sek po czym ponownie mruga co może sie dziac ?

Powiedzcie mi jakie sprzęgło w nim jest ? hydrauliczne czy zwykłe ? jd jest z 93 roku sprzynia bez rewersu

Pozdrawiam i prosze o pomoc bo traktor potrzebny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz(ZDUN)    327

Nie spotkałem się jeszcze żeby 6300 nie miał rewersu opisz jaka to skrzynia, powerquad czy któraś z mechanicznych, niezwykle rzadkich, skoro pali się kontrolka to coś się sypło i raczej nie będziesz prac nim kontynuował bo zapowiada się poważniejsza awaria skoro już się tnie zdzwoń 501832246 zajmujemy się naprawą ciągników zachodnich zajrzyj do mojej galerii.


Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel8513    0

Witam, dołącze jeszcze kolejny post. Otóż załaczyłem wczoraj blokadę mechanizmu różnicowego trzymając na hamulcu kontrolka mechanizmu zgasła lecz mechanizm sie nie wyłaczył bo nie da sie zawrócic traktorem koła skręcone a ciągnik jedzie prosto

Co sie mogło stac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz(ZDUN)    327

no to tnie ci się ostro zawór tylko ciekawe czemu?


Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel8513    0

Jaki zawór ? i gdzie on sie znajduję ? chciałbym sie dowiedziec jak najwięcej ponieważ mam zamiar to rozebrac i sprawdzic.

Pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez fineasz007
      Witam,
      Ruszyły prace polowe, więc wyszły na jaw pewne usterki w moim John Deere 6300, mianowicie podczas pracy z kultywatorem (małym, bo tylko 14 zębów) w bardzo szybkim czasie rośnie temperatura płynu chłodniczego, dochodząc prawie do czerwonego pola. Dwa razy pękł mi wąż od nagrzewnicy z płynem chłodniczym, w zbiorniczku płynu chłodniczego panuje wysokie ciśnienie, odkręcenie korka wymaga siły i przy tym uchodzi sporo powietrza. Podczas uruchomienia nagrzewnicy temperatura spada, jednak nonsenem jest jeżdzenie traktorem z włączonym ogrzewaniem w słoneczne dni. Chłodnicę wydmuchałem, jednak nie przyniosło to poprawy. Może macie jakieś propozycje? Płyn chłodniczy to Petrygo.
       
      Pozdrawiam
      Fineasz007
    • Przez adamcio0602
      Witam , jestem pierwszy raz na forum i niestety od razu z problemem. Mam jd 6300 i mam z nim duzy problem , np. przy wozeniu obornika gasnie mi , po czasie ok. 10 minut odpale go troszeczke popracuje i znow gasnie. Nie wiem co jest tego przyczyna, moze ktos wie , albo mial podobny problem ? Czekam na jakiekolwiek rady , bede bardzo wdzieczny.
    • Przez pawel8513
      Witam wszystkich, mam problem z moim JD 6300 z tyłu traktora nad skrzynia jest taki rozdzielacz zaraz pod zbieorniczkiem do spryskiwaczy wchodzą tam dwa przewody od oleju i podczas krecenia kierownica jeden wąż mocno sie napina a z tego zozdzielacza słychac takie jakby zgrzytanie nie wiem co sie dzieje, prosze o pomoc, filtry nowe , oleju stan jest dobry. Czy przyczyna moze byc orbitrol ?
    • Przez FARMER76
      Witam.
      Poszukuję opinii użytkownikòw kombajnu Fendt 6300.
      Opinie na temat użytkowania,wydajności.
      Pilna sprawa
      Pozdrawiam 😉
    • Przez Mateo3566
      Witam ☺️w moim jd z skrzyni biegów  jest delikatny wyciek , z pod czegoś takiego. Czy za tym bolcem są jakieś oringi ? A może ktoś przerabiał coś takiego?☺️


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj