piter161

Pies mały mieszaniec

Polecane posty

piter161    3

Witam

Wiem, że na forum są osoby które wożą psy w ciagnikach i tu pytanie jak go oswoić z ciagnikiem żeby się pies nie bał jeździć? Chodzi mi o takiego małego psa najlepiej jakiś mieszaniec :D No i ogólnie jak go nauczyć np. siad, podaj łape? Z góry dzięki za pomoc :)

Edytowano przez piter161

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Kolego jak oswoisz jego pchły to już połowa sukcesu :P , ale to żart i tak całkiem poważnie to wydaje mi się że to zależy wyłącznie od osobnika i przywiązania do właściciela ,trzeba mu poświęcać dużo czasu i powtarzać te same czynności wiele razy aż zapamięta ,co do przyzwyczajania do maszyn to radzę najpierw popróbować na zgaszonym silniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonkszi    66

Właśnie musi chcieć mój pies to raz wyjechałem za bramę i zamknąłem do dochodzę do 3p a pies koło wejścia że on chce do ciągnika no wlazł i siedział na siedzeniu mowię że na ławkę z tyłu bo tak to roboty nie zrobimy roboty no i teraz już siedzi w mtz jak i do samochodu się pcha. Musi cię lubić i latać za tobą i jak na pole będziesz jechał to go wołajdo kabiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piter161    3

No bo mam psa ale on ma juz z 6 lat to jak go wsadze do traktora to biega po kabinie więc nic na siłe ( a nie będe go woził bo jak wejdzie pod sprzęgło to bedzie gorzej) :D. A pytam bo może niedługo będę miał małego psa więc bym chciał go tego nauczyć żeby ze mna jeździł w traktorze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwozd    104

Na jakimś psim forum poczytaj o psiej psychice

tylko nie wyskakuj od razu z takim zapytaniem jak tutaj bo mogą cię zgnoić, ślepych fanatyków nie brakuje

wiele zależy od psa ale nic więcej nie napisze bo moje ONy ze mną nie jeżdżą. Trochę za duże są, za to robią kilometry obok np w czasie orki...a za ojcem nie chcą biegać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klepk995    189

ja kiedyś miałem jamnika i jeździł ze mną w ciągniku praktycznie od szczenięcia potem się tak wyszkolił że gdy wsiadłem do traktora sam wskakiwał i jeździł ze mną , na początku trochę się bał ale potem się przyzwyczaił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Pawlo547
      Witam jakiej rasy polecacie psa pasterskiego do pilnowania 20 szt bydła
    • Przez Weronika20
      witam mam pytanie kupic owczarka niemieckiego czy lepiej wzias kundla jakiegoś. co proponujecie prosze o odp.
    • Przez SzymonWdoowski
      Dzień dobry / Cześć  tak jak w temacie mam mały problem z wyborem zgrabiarki. Samasz przekładnia olejowa ale ciężka do tego praktycznie żadnego egzemplarza w śąsiednich gospodarstwach. Z kolei Pronar przekładnia smarowana tawotem niższa waga w porównaniu z samaszem, sporo egzemplarzy w okolicy i chwalący je gospodarze . Te właśnie argumenty chodzą mi po głowie. Niestety nie wiem jak to jest w praktyce odnośnie samasza. Zwracam sie do was drodzy koledzy o pomoc, podpowiedz w wyborze. 
      PS. Maszyna ma pracować z Fendem 305 LSA 68KM
    • Przez Bob27
      Witam,
      Rozważam kupno małego ciągnika do obsługi niewielkiej stajni (6 koni) i 3 ha gruntu przy stajni. Grunt jest obsiany trawą. Ciągnik musi mieć ładowacz czołowy, do transportu bel siana/słomy, poza tym będzie używany do koszenia pastwiska, brony, talerzówka, w zimie odśnieżanie dojazdu do domu (100 m). Najlepiej jakby miał napęd 4x4. Budżet jak najniższy ale w granicach rozsądku w stosunku do jakości, nie wiem za jakie pieniądze można kupić coś sensownego. Mam dostęp do MTZ-82 ale do moich celów jest za duży i nieporęczny.
    • Przez ROBERTINHO
      Witam. Jaki kombajn zbożowy byłby dobry i sprawdził sie przy zbiorze suchego bobu?
      Kombajn najlepiej żeby miał heder w całośći 3m  a roboczej2.60-2.70 bo mam wąskie drogi dojazdowe na pole i taki byłby na styk dla mnie.
      kombajn kosiłby również kilka ha zbóż rocznie. Najlepiej gdyby to był kombajn sprawdzony już przez kogoś z was do celu omłotu suchego bobu.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj