JAREK2402

Problemy w case mx 170(klima,os przednia resorowana)

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
JAREK2402    0

Witam moim problemem jest nie dzialajaca klimatyzacja po jej nabiciu.ogrzewanie na minimum nawiew wl klima na maximum a powietrze idzie c*ple?co jest grane???Druga sprawa resorowanej osi przedniej.Lewe kolo idzie zukosa ? remont zrobiony calkowity osi,mial takie skutki przed remontem i po.Probowalem to naprawic tez potencjometrami przy sworzniach od przodu ale nic nie daje.podobno robi sie jakas kalibracje przyciskami tak twierdza w serwisie ale nikt nie chce puscic pary z buzi.moze ktos z was wie jak to zrobic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

No jasne, że robi się kalibracje. Co prawda mam instrukcje do Mx 135 ale podejrzewam, że procedura będzie ta sama. Na klimie się nie znam ale może coś z termostatem, światełko się zapala jak go przekręcasz? Tak poza tym to co rozumiesz przez

"ogrzewanie na minimum" to masz je włączone czy wyłączone tzn. pokrętło do samego końca w lewo?

Edytowano przez grego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAREK2402    0

Pokretlo od ogrzewania mam skrecone na min czyli na ten pasek zmniejszajacy sie,natomiast klime na najwiekszy.a wczoraj zamknalem zawor od nagrzewnicy by zamnknac doplyw cieplego plynu do niej to klima mimowszystko nie chlodzi dmucha wteczas powietrze takie jakie jest na zewnatrz.a co do kalibracji jakbys mogl mi podeslac co i jak na meila?jarek2402@gmail.com

 

a kontrolka sie nie swieci bo ztego co wiem to sluzy ona za zbyt niskie cisnienie i wysokie wklimatyzacji.swiecila sie przed nabiciem czasami.teraz nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziel    115

Kontrolka sygnalizuje działanie sprężarki. Jeśli działa sprężarka to lampka sie swieci jeśli nie to nie świeci sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

dokładnie jak wyżej, widać że nie włącza Ci sprężarki, albo z samą sprężarką jest coś nie tak albo jak już wspomniałem termostat masz walnięty, czyli to pokrętło którym ustawiasz temperature chłodzenia ono włącza lub wyłącza sprężarkę jak trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1734    47

gdzie sie znajduje cewka przedniego napedu case mx 170 i jak ja sprawdzic

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukas85    37

Przednią os sie kalibruje jeżeli chcesz moge w wolnej chwili zamiescic procedure kalibracji


Ursus C-330, New Holland TD90D, Case MX120, Claas Dominator 96, quad Honda Rubicon 500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukas85    37

Jestem własnie po kalibracji osi wiec zamieszcze opis, moze komus sie przyda.

Po kolei:

1. Uruchomić ciagnik i pozostawić na wolnych obrotach

2. Przytrzymać przycisk włacznika automatu przedniej osi przez 10 sekund, lampka przycisku zacznie migać co 1 sekundę co oznacza wejście w tryb kalibracji, puscic przycisk

3. Przytrzymac przycisk manualnego podnoszenia osi w górne położenie aż do momentu oparcia sie osi na metalowych ogranicznikach, po czym puścic przycisk

4. Przycisnąć przycisk manulanego opuszczania osi do momentu oparcia sie wahaczy na dolnych podporach, po czym puscic przycisk

5. Nacisnać chwilowo przycisk automatu osi, dioda zacznie świecić ciagłym światłem co oznacza zakonczenie kalibracji. Oś powinna się podnieść na połowę wysiegu (około 45mm)

 

  • Thanks 1

Ursus C-330, New Holland TD90D, Case MX120, Claas Dominator 96, quad Honda Rubicon 500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez lukasz0920
      Witam szukam instrukcji obsługi i katalogu części do case mx 135, sporo szukałem i nic darmowego nie znalazłem. Jeżeli nic nie znajdę będę musiał coś kupić. Może jakiś dobry użytkownik by udostępnił elektroniczna wersję np na Dropbox?
    • Przez Tomcase5130
      Witam koledzy. Mam problem z case 5130 rok 1996. Podczas jazdy gdy skrece koła na max traktor sie zatrzymuje. Gdy olej się nagrzeje. (częściej to występuje podczas cofania do tyłu). Może ktoś miał podobny przypadek? Czy może być to pompa na wykończeniu? 
      Pozdrowienia
    • Przez gandi77
      Witam potrzebuje pomocy zakupiłem ostatnio case mx 135 i nie ma w nim hamulca recznego myślę ze poszły tarcze hamulcowe, tylko mam taki problem nie wiem gdzie one sie znajdują czy ktoś może mi pomóc? nie mam żadnej instrukcji która by mi pomogła zlokalizować tarcze.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj